Těhotenský test. Co myslíte?

rezena12
14. pro 2022

Ahoj holky, prosím, snažíme se s přítelem o miminko. Dáváme tomu volný průběh. Ale poslední tři dny se mi strašně motala hlava. V obchodě všude. A já na to netrpim. Do toho mě bolely zada a stále bolí a v pondělí jsem lehce zašpinila. Ovulace podle kalendáře proběhla 3.12. mám to dostat teď v sobotu. Vím že je blbost se testovat před menstruaci ale zkusila jsem to a včera i dnes mi tam vyjel duch. Dnes už víc ta čárka. Co myslíte? Muže to být jen tím, že to mám v sobotu dostat? Jo a zkoušela jsem testy mama a pepino a na clear blue jsem měla minus. Vím ze teď nezbývá nic jiného než počkat ale spis mě děsí že mě bolí ty zada. Děkuji.

klokanka31
14. pro 2022

@rezena12 Krásně pozitivní testy, a určitě ne kvůli tomu že to máš dostat, ale že jsi těhotná. Mě na začátku těhotenství strašně bolelo v zádech, i břicho a vše OK 😊

rezena12
autor
14. pro 2022

@klokanka31 fakt? I když by to bylo 10 dni po ovulaci? Cca? Není to moc brzo? A ty záda tě takhle bolela hned? Kamarádka na mě že je to blbost a že se neukáže čárka takhle brzy 10 dni po ovulaci. Kord ldyz to mám dostat za 3 dny. Navíc jsem zkoušela ten clear blue a tam nic.

zet83
Autor odpověď smazal
Zobraz
vineta
14. pro 2022

@rezena12 Pozitivní testy jednoznačně, držím palce, ať je vše v pořádku. Ten Clearblue digitální má předpokládám jinou citlivost, ne, proto ti nejspíš vyšel zatím negativní…

klokanka31
14. pro 2022

@rezena12 Není to brzo. No mě bolela záda nejspíš od samého začátku (nevím kdy jsem otěhotněla),byly to šílený bolesti jako bych měla každou minutou dostat ms, furt jsem zobala ibalginy,manžel mi dělal masáže, a žádná úleva. Když už to trvalo cca 2-3 týdny, zkusila jsem test, a pozitivní 😊

rezena12
autor
14. pro 2022

@klokanka31 mockrát děkuji za odpověď. Mě spíš vyděsilo to, že jsem v pondělí zašpinila jakože krev pak najednou nic. Do toho ty zada je pravda že je mi poslední dobou doma i zima že mivam zimnice, i když já jsem celkem zimoumřivec, a vím že nemají dělat testy dopředu než přijde menstruace ale my ženský no tak určitě to znáte. Jsme nedočkavé tak jsem to jen zkusila a najednou mě toto překvapilo. Tak uvidíme počkám co o víkendu. Jestli to doszanu nebo ne a zkusím pak další test o víkendu. Taky hodně rikaji že ty mama testy a pepino testy dělají falešné čárky, ale že by to udělaly oba dva mi přijde zvláštní.

zet83
Autor odpověď smazal
Zobraz
rezena12
autor
14. pro 2022

@zet83 já právě jen v to pondělí nárazově a od té doby nic. Ještě ze jsou tady takový ženský ze dokážou poradit. Moc vám všem děkuji!

ukki
14. pro 2022

@rezena12 Tipla bych si, že to špinění mohla být nidace

zet83
Autor odpověď smazal
Zobraz
palja
14. pro 2022

@rezena12 gratuluji a držím palce ať je vše v pořádku ❤️🍀 já jsem v prvním těhotenství měla taky časté motání hlavy a později stavy na omdlení. Tak na sebe dávej pozor.

rezena12
autor
14. pro 2022

@palja mockrát děkuji! ❤️ ještě tomu moc nechci věřit ať nejsem zklamaná. I celkem to motani musím zatukat teď přestalo. Tak uvidíme. Jste tu opravdu zlatý. Dekuju! ❤️🍀

klokanka31
14. pro 2022

@rezena12 Taky si myslím že mohlo být uhnízdění. Já mám pocit že jsem tenkrát taky jeden den špinila, čekala jsem právě že bude ta ms, a nic.

freemind87
15. pro 2022

Chtěla jsem se zeptat, když jsem 3x otěhotněla na první dobrou 8my den cyklu, loni možná ještě 4. Den menstruace ale s tím že jsem pak za týden zacla krvácet a když 14dni krvácení neustávalo a stále sílilo, jsem si ze zvědavosti udělala těhotenský test mi vyšel pozitivní, teď jsme do toho s přítelem busili 7,8 a 9 ty den, a já si dělala test v podstatě 10az 12 den od potencionálního početí. Ale ten byl sněhobíli je ještě možnost že bych mohla být těhotná? Že nebyl na testu ani náznak? Nechci se testovat jak šílená, den co den jen by mě to stresovalo. Testovala jsem se takto brzy, kvůli tomu jestli můžu nebo nemůžu pít alkohol.

rezena12
autor
15. pro 2022

@palja holky tak dneska jsem si udělala clear blue pořad mě bolí podbrisko a je to tam! Tak snad nedostanu menstruaci a neodejde to!

klokanka31
15. pro 2022

@rezena12 Gratuluju 🍀

maria2023
16. pro 2022

@rezena12 🍀🙏🏻❤️+

rezena12
autor
17. pro 2022

@maria2023
@klokanka31
No není k čemu nejspis od patka od včera odpoledne krev na toaletaku pak sem tam když jsem se utrela a teď ze mě jde zas hnědé spineni 😭😭😭

hanaalb
23. led 2023

@rezena12 to bylo zrejme uhnizdovani

hanaalb
23. led 2023

@rezena12 muzu se zeptat jak jsi dopadla?

rezena12
autor
24. led 2023

@hanaalb jsem v 10 týdnu 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru