• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

14. prosince 2017 
@laura7279 to je pravda,hlavně na sebe dávej pozor,ono když se bude chtít samo,ono se to povede,nebud smutná:frowning2::heart:
11. pro v 18:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura7279 moc mě to mrzí :cry: :frowning2:
11. pro v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikynikol25
@lucccinek děkuji holkyholky, jste moc hodné :heart:
11. pro v 19:31  •  5 dětí  • Odpověz  •  To se mi líbí
Každý měsíc už 3 roky negativní...:cry: Každý měsíc už 3 roky na mne vyskočí 1 čárka! Život je zlý...:pensive:
12. pro v 06:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimaminkas89 ani Ivf nepomohlo ? :(
12. pro v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendissek 2x transfer s negativním výsledkem. Máme ještě 3 embryjka v mražáku tak zkusíme KET v příšt roce...
12. pro v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimaminkas89 zkusila bych si vydupar před ketem hysteroskopii hodne lidem pomohla
12. pro v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snezenka123 zkus opravdu vodu s citronem.
Já ascorutin brala a malej je úplné v pohodě, nebála bych se ho.
Jinak ja byla do 20 tt na pohotovosti často, právě vždy po sexu jsem spinila a hned jsem jela.
Bude to dobre neboj.
Ted se občas pobaví sexu bojim, nebo mám trochu cervene na papíru ale není to nic hrozného.
Jsem natesena na ultrazvuk po svatkach a doufám že bude vse ok
12. pro v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dva dny zpoždění, vypadá to nadějně?
:slight_smile: Držte palce, ať sílí, třeba se na třetí pokus zadaří a překonám kritický 8 týden....
12. pro v 08:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
@laura7279 zrovna nedávno jsem na tebe myslela a listovala tady, že jsi už dlouho nic nenapsala... ach jo, to je tak strašně nespravedlivý :frowning2: moc mě to mrzí a posílám spoustu sil :heart:
12. pro v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snahnah držím palečky, u nás byl vždy také tenhle týden kritický. Bohužel u nás ani třetí pokus nevyšel. Ale u tebe to určitě vyjde :slight_smile: u mě už hraje roli věk.
12. pro v 08:32  •  5 dětí  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snahnah krasna druha carka. Gratuluji. At vse dobre dopadne. Takovy maly darek pod stromecek :blush:
12. pro v 08:34  •  čeká miminko, termín má v květnu 2018 (20. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kastanek87 moc děkuji. No bohužel, není nám přáno :frowning2: asi to je znamení, že už mám splněno a nechat to tak jak to je. Myslím, že 3x stačí. Bude se posílat tkáň embryjka opět na genetiku, tak nejspíš se bude opakovat, to co předtím, genetická vada.Prostě je ted jasné, že můj věk už hraje velkou roli.
12. pro v 08:36  •  5 dětí  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laura7279 Děkuji :slight_smile: a je mi líto, že u Vás to zas nevyšlo....
12. pro v 08:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wendissek tu už jsem měla 2x a nic...
12. pro v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milujicimaminkas89 ahojky to ty ještě těhulka nejsi :O to mě tak mrzí,ale neboj se ono to vyjde :slight_smile: doufám,že si tě nepletu a jsi tady tato haha :D milujicimamina
12. pro ve 12:25  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak minuly měsíc nic ..tak jsme začali nanovo tenhle a vida ... první je 3dny před ms test livsane z Benu .. jeden ráno druhy odpo, další je dnesla ráno 2dny před ms ..test intimed 25 z dm a taky livsane a poslední je nějaký slunixkovy teď večer
12. pro v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@hankasnazilka hezky se tam ta druha carka rysuje. Po tichu gratuluji. A at carka hezky sili. :blush:
12. pro v 17:40  •  čeká miminko, termín má v květnu 2018 (20. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Tal teď. Si počkám na ty poradny //
13. pro v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@hankasnazilka krásně se rýsuje, potichu gratuluji :wink:
13. pro v 07:35  •  čeká miminko, termín má v březnu 2018 (25. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@neria55 Joo děkuji ;))
13. pro v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hankasnazilka hezky sílí. Jen tak dal
13. pro v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciebx
Dekuju doufám taky :slight_smile:
13. pro v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Vypadá to ze sílí :heart:
Včera v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek