Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

chajdaloupka
11. kvě 2015

@evcann Děkuji 🙂

pro89
11. kvě 2015

@tynulkaxix Ano 🙂 používala jsem od Dr.Maxe ty maj podle mě nejlepší 😉 držím pěsti 🙂

mirecka0
11. kvě 2015

Ahoj, asi mám hloupý dotaz. Včera a dnes na testu //, ale na ultrazvuk jdu až 26.5. je jisté, že jsem těhotná jen podle testu? Vynechání MS 4dny, bolí me v podbříšku jako před MS a pořád chodím čůrat.

chelexi
11. kvě 2015

@mirecka0 Přesně takhle to mám a dr mě dnes objednala na 27.5. 🙂 bolí mě lehce bříško, dva pozitivní testy řvoucí na mě dvě // 😀 a taky chodím pořád čůrat, mám návaly horka, bušení srdce.

pro89
11. kvě 2015

@mirecka0 ahoj, ona kdyby si tě pozvala na ult pozvala dřív tak nic neuvidí 😉. ale můj doktor si mě hned po pozitovnim testu pozval na krev a tím těhu potvrdil 😉 brala bych to ano jso těhotná, ale zašla bych si na krev.

mirecka0
11. kvě 2015

@chelexi 🙂 a pujdeš na krev nebo budeš čekat?

chelexi
11. kvě 2015

@mirecka0 počkám, u mě jsou ty čáry dost řvoucí 😀. Ale uvažuju, mamka je zdr.sestřička, že by mě nabrala, ale zase by to věděla dřív než bychom chtěli. Takže asi počkám, je mi dobře bolesti jsou co den menší, takže těch 14 dnů vydržím.

nelly2711
11. kvě 2015

@pro89 tak jsem to dnes dostala:(((((

verisek157
11. kvě 2015

Ahoj. Dnes jsem zkoušela testy ale drůhá čárka je hodně slabá.. co myslíte? 🙂

chelexi
11. kvě 2015

@verisek157 no rozhodně je silnější než co tady dávají jiné holky, takže v tvém případě asi fakt gratuluju 🙂. Ale určitě si udělej za dva dny znovu kdy by měla být ještě silnější a pak volej dr.🙂

pro89
11. kvě 2015

@nelly2711 to mě mrzí ☹ budu držet palce ať to bezy klapne.
@verisek157 to není slabé to jw zřetelná a krásná čárka , to je jasně pozitivni gratuluju!🙂

mosquito
11. kvě 2015

@verisek157 co ja bych za takovehle cary dala 🙂 gratulace

mosquito
11. kvě 2015

@nelly2711 neni vsem dnum konec. Snazeni je fajn a v ten správny cas si nas to mimco najde 😉

svlocka
11. kvě 2015

Po zaschnuti toto myslim ze tam je pidi duch?co myslite?

pro89
11. kvě 2015

@svlocka já bych řekla, že hooodne slabounka, ale je tam 😉 počkej dva dny a bude zřetelnější a zkus ho ráno to taky bude videt lépe 😉

svlocka
11. kvě 2015

@pro89 je hodne slaboucka je to dr max,a ten mi nikdy zatim ducha neukazal tak uvidime jenze dnes jsem to dostala sice ne silne v patek jsem mela hned.ruzovy vytok dva dny nic a dnes toto,tak jsem jaksi zmatena bolesti nemam.test jsem si delala vcera odpo.tak nevim :(

pro89
11. kvě 2015

@svlocka dojdi si na krev 😉 ms můžeš mít i v těhotenství, ale mohlo to taky odejít s MS. Já jsem psala zkus za dva dny ráno a pak utikej na krev 😉

petiiiska
11. kvě 2015

@verisek157 tohle už není duch, je to jasná druhá čárka ;) Potichoučku gratuluji a ať se vše vyvíjí jak má ;)

g_m
11. kvě 2015

@svlocka Na krev bych hned neběžela, počkala bych dva dny a test zopakovala a pak bych se rozhodovala. V krvi můžeš mít ještě zbytky hcg a nic by to neřeklo. Spíš bych tipla, že to odešlo s MS nebo šlo o vadný test... Ale jak píše pro89 můžeš být těhotná i přes MS 🙂

petiiiska
11. kvě 2015

@svlocka já ho vidím, tak držím palečky, aby tam ta druhá čárka opravdu byla ;)

petiiiska
11. kvě 2015

@mosquito vidím, tak ať sílí ;)

svlocka
11. kvě 2015

Zkusim zitra rano to budu druhy den pokud tam nic nebude je to jasne.a ten hnd.ruzov.vytok?mohlo by to byt uhnizdeni treba?a pak dva dny nebylo nic to me zarazilo :( nemam ji moc silnou ani kusy citim na pravo taky tlak nebo tlaceni.no uvidim zitra.

petapal
11. kvě 2015

Dnes jsem 7den po et test nic.A do toho me boli v krizi a nohy a zacla jsem mit vytok hnedy.Mam strach,ze zacina ms

monyna83
11. kvě 2015

@petapal Neboj, ještě je brzy a může jít o nidační špinění. Bereš nebo zavádíš Utroš?

petapal
11. kvě 2015

@monyna83 zavadim 2-2-2 utrogestan

petapal
11. kvě 2015

Bricho me neboli jen v krizi

monyna83
11. kvě 2015

@petapal Kolik embryjek máš a kolikadenní?

petapal
11. kvě 2015

Mam dve ve ctvrtek bylo Opu v pondeli ET morulku jednu a jedno 10ti bunecne

chajdaloupka
11. kvě 2015

Ahoj holky, tak po včerejším nevyfotitelným testu jsem dnes koupila jiný- Benu test. A tady je výsledek. Byla jse u doktorky a na ultrazvuku nic, ale zitra rano k ni jedu na krev a ve stredu uz budu vedet. Naposledy jsem to mela 14.4., takze na utz byla snad jeste brzy... doufaaaaaam

g_m
11. kvě 2015

@chajdaloupka Jé to je krásné 🙂 Benu mi ukázal taky nádherné dvě čárky 🙂 Jinak na utz bylo asi fakt brzo, já jsem měla poslední ms 31.3. a jdu až teď ve čtvrtek...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru