Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

mosquito
14. kvě 2015

@monyna83 ja si dnes udelala maxe a carka sili. Tak doufam ze to neni jen klam a že mama ukazuji malo a maxici moc a mne carka vlastně slabne 😀

monyna83
14. kvě 2015

@bajule Vidím duchy na obou testech 🙂

monyna83
14. kvě 2015

@mosquito Nedám na Maxe dopustit a pokud budeš testovat jen na nich, je sílení vidět...
Jak myslíš, že ti čárka slábne, to snad ne?

mosquito
14. kvě 2015

@monyna83 Dekuju. Ten max i rychleji ukazal. to slabnuti jsem myslela tak, ze pokud mama ukazují malo oproti Maxovi tak vlastne porovnavam neporovnatelne. Treba i to, ze he na mqxovi carka silnejsi nez ba mama nemusi znamenat vyssi hcg. Ja jsem 3 dny po vynechani ms a max je modry z dnesniho odpo. Fialovy je vcera rano.

monyna83
14. kvě 2015

@mosquito Jo takto si to myslela, ahá 😀 😀 😀
Jen tři dny po vynechání??? Hmmm, páni, to už jsou pořádné čáry štěstí...Ale na tom maxovi je opravdu znát každý den(ob den), jak sílí...
Když jsem byla pak už déle těhu, tak bylo jedno, jaký test jsem si dělala. Na všech dálnice.

Tvé dálnice jsou naprosto vzorné a těším se na další testíky a srovnávačku 🙂

mosquito
14. kvě 2015

@monyna83 děkuji za uklidnění. To bych nevěřila, jak takovéhle testíky můžou člověka rozhodit. Taky jsem prodělala jedno ZT, je to už tedy 5 let, děti ještě nemám. A samozřejmě - i když si říkám, že už testovat nebudu, tak zase skočím do lékárny a nakoupím si zásobu 😀 Uklidňuje mě to, že je vše OK. K doktorovi se chci objednat až by mohlo být vidět srdíčko. Posledně jsem byla v 6tt, potvrdil jen, že jsem těhotná a tři týdny na to byla další kontrola a už nemocnice a revize. Ale teď mě i bolí břicho, je mi špatně od žaludku. Bych nevěřila, že mě může tak potěšit, že mi je špatně 😀
A opravdu děkuju moc za povzbuzení, maxů mám doma ještě pět 😀 tak zkusím zas v sobotu

monyna83
14. kvě 2015

@mosquito Mě testovánítaké hrozně uklidňovalo, kor, když jsem viděla, jak testíky sílí a než jsem šla na UTZ, tak všechny byl podstatně silnější, než čárky kontrolní...
Novidíš, mě není vůbec, ale vůbec nic... Zítra nás čeká kontrola a v pondělí screening tak doufám, že bude vše v nejlepším pořádku a začneme se konečně na mimino těšit.
Moc ti přeji, aby se zadařilo a bylo vše tak, jak být má...Prostě super... My čekaly také dlouhé roky a snad, snad už...ťuk, ťuk 🙂

mosquito
14. kvě 2015

@monyna83 určitě to bude dobrý, chce to pozitivní myšlenky 🙂 Já tedy asi dokážu otěhotnět okamžitě. Sice jsem prodělala to ZT před léty, ale to bylo s jiným partnerem. Na děti se pořád necítil, mně už bylo 35, tak jsem ho "vyměnila" .... Ne, takhle úplně to nebylo, prostě ten vztah nedopadl. O to víc se bojím, že otěhotnět jde, tak aby to bylo....
Stejně je to zvláštní - v mládí se bojíme, ať nejsme těhotné a teď po tom toužíme. Zítra moc držím palce ať je vše v pořádku. Co je to ten screening nevím, ,ale jdu si to vygooglit...

verisek157
14. kvě 2015

tak jsem dnes byla u doktorky a ta potvrdila těhotenství 🙂 takže 6. týden cca

mosquito
14. kvě 2015

@verisek157 GRATULUJI 😎

bajule
14. kvě 2015

@verisek157 gratuluji!

animalie
14. kvě 2015

gratuluji 🙂)

monyna83
14. kvě 2015

@mosquito Také mám za sebou 2 ZT, celkově toho je za námi dost. No, moc v zítřek a následně pondělí věřím. Screening je první velký UTZ, kde vylučují vrozené vady. Kombinují se krevní testy a právě UTZ. Přítomnost nosní kústky a šíjové projasnění...

mosquito
14. kvě 2015

@monyna83 už jsem si to pročetla - stejně je ta dnešní medicína něco. Kolik se toho kontroluje a testuje.... Určitě to dobře dopadne. Je to zvláštní, ale já se u prvního těhu strašně bála aby to dopadlo a hrozně moc jsem pochybovala a "jakoby tušila", že to dobře nedopadne. Ale teď jsem daleko víc v klidu, užívám si to, občas pro jistotu testnu a těším se k doktorovi, protože bude všechno OK. A tobě přeju to samé, protože všechno OK bude 😎

monyna83
14. kvě 2015

@mosquito No jasně, že to bude OK... Já jsem vždy trochu nervóznější před kazdou prohlídkou. Ale dvakrát jsem již naše miminka viděla a tloukla jim srdíčka.
U tebe bude také vše pořádku, tento rok je nejplodnějším rokem 🙂

mosquito
14. kvě 2015

@monyna83 já vůbec nepostřehla, že se u tebe uhnízdili dva drobečci. To je krásný. Zítra se těším na super zprávy, které nám tady napíšeš 😉

monyna83
14. kvě 2015

@mosquito No jsme po IVF a nechali jsme si zavést 2....Vše mám v blogu, ten jeden je hrozný bojovníček, dokoři mu moc šancí nedávají, já ano.. Ale zase jsem optimista, musím 🙂
Určitě dám zítra vědět, teď jsem chvililinku poslouchala srdíčko miminka a je to něco nádherného 😉 😉 😉

pipinka
15. kvě 2015

@verisek157 gratuluji

kempka
15. kvě 2015

Ahoj děvčata. Jsem dnes 12 den po ET. Zkoušela jsem test včera. Teda dva i mamatest i maxe. Na Maxovi šlo vidět lépe. Dnes ráno další ten plastový Max ale ten se mi zdál stejný jako včerejší.

bajule
15. kvě 2015

@kempka gratuluji 🙂

kempka
15. kvě 2015

No nevím. Přijde mi to divné. Už je to 12 dni a test je takový slabý. Čekala jsem lajnu jako prase.

pipinka
15. kvě 2015

@kempka gratuluji moooc 😉

slunicko01
15. kvě 2015

Tak jsem zkoušela další testy, přijde mi to divný. Vidíte prosím na těch mamatest někdo nějaký posun? Je to odshora středa, čtvrtek, pátek. Ten poslední je zas nějakej jinej. Odpo dojedu pro ten benu, nebo ten clear at je to jasný... ☺

slunicko01
15. kvě 2015

@bajule zkoušela dneska? ☺

linee
15. kvě 2015

@slunicko01 urcite při srovnani 1. a poslední mamatest mi pripada carka tmavsi. Doporucuji testovat obden.

linee
15. kvě 2015

@kempka doporucuje se testovat obden. pokud mas dr. maxe dva dny po sobe stejne, nic se dit nemusi, hcg stoupa cca obden, takze zkus zítra. Pokud si nejsi jista, zajdi si na hcg z krve.
Ale myslim, ze je to uz počínající moc hezka carka a drzim moc palce!
Hlavne testy nemichej a testuj jenom z jedne znacky

slunicko01
15. kvě 2015

@kempka to máš krásnou čárku, koukni na moje, mám to dostat zítra, ovulace by měla být před 17 dny...

g_m
15. kvě 2015

@slunicko01 Zkus dva dny vydržet. Já měla tři dny po sobě stejnou čárku a až za dva dny byla silnější...

babbota
15. kvě 2015

@slunicko01 Myslím, že ti čárka sílí, když porovnám první a třetí test, čtvrtý už je s krásnou čárkou. Psala jsi, že to máš dostat teprve zítra, takže na tvém místě bych byla v klidu 🙂 Já jsem měla při 2. těhotenství v den vynechání slabého ducha... 😉

petapal
15. kvě 2015

Holky dnes 11den po et od 9dne jsem spinila a vcera zacla krvacet.Mam vlozene dve 4denni emryjka dostat jsem to mela 18.5. Myslite,ze by tam jedno mohlo byt nebo je to ztracene uz.Testy jsou ciste. UKLIDNUJE ME,ZE jsem cetla ,ze nektere holky meli testy negativni zakrvaceli a presto byli tehu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru