Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

naxii
21. kvě 2015

13 DPO ráno

jankovaz
21. kvě 2015

@naxii Je to tam! 🙂
@kosalucy Taky vidím čárky! 🙂

turbina
21. kvě 2015

Je to tam 🙂. Nejvíc happy.. První dva testy slaboučký duch a po 48hodinách konečne pořádně viditelná. 6dni zpoždění Menstruace.. kdy zajít k doktorovi?

petapal
21. kvě 2015

Tak ja z krve natuty negativni. Dalsi pokus az po prazdninach. Jinak 1.6. Jedem k Apolinari na konzultaci a jestli udelaj jeste treba nejake vysetreni proc to nevychazi. Vsem preji krasne zdrave miminka.

petapal
21. kvě 2015

Posila srdicka darovana vam at mate stesticko dekuji tem co je predtim darovali mne

naxii
21. kvě 2015

@petapal držíme palečky 🙂

kempka
21. kvě 2015

Někdo mi poslal srdicko pro štěstí. Děkuji ☺

lasirena
21. kvě 2015

Budoucí maminky založila jsem vlákno Termín porodu únor 2016. Pridejte se ať tam nejsem samotinká... 🙂

naxii
21. kvě 2015

@lasirena odkaz? vůbec se tu nevyznám 🙂 Děkuji

gepe
21. kvě 2015

@lasirena neni lepsi soukroma skupina? 🙂

lasirena
21. kvě 2015

@gepe určitě ano jen jsem chtěla aby se tam nejdřív dali dohromady mamči s tímto termínem a pak ji zamkneme 🙂 nebo myslíš že je lepší to tak nastavit od začátku?

lasirena
21. kvě 2015

@gepe nebo to asi nepůjde pak změnit na tu soukromou že? 😕

gepe
21. kvě 2015

@lasirena chapu 🙂 z me zkusenosti lepsi od zacatku a pak pripadne prizvat. Ochrani to soukromi, nejednou jsem se setkala, ze nektere byly zde smirovany z realu apod.
Tak zda jde zmenit, to nevim, myslim ze ne :( skupinu, tim jsem mela na mysli diskusi soukromou, ne typu jak jsou ty tematicke sk 😅

lasirena
21. kvě 2015

@gepe už na tom pracuji vytvořím tu soukromou děkuji za připomínku 🙂

gepe
21. kvě 2015

@lasirena neni vubec zac 😉

mosquito
21. kvě 2015

@slunicko01 a dřív to nejde? Pokud jsme na tom skoro stejně, tak začátek června by byl OK i pro tebe, ne? Nebo máte na gyndě přeplněno?

mosquito
21. kvě 2015

@petapal Držím palce ať všechno dobře dopadne

slunicko01
21. kvě 2015

@mosquito asi plno, jinak by mě snad dřív vzali... Slavíme narozeniny 13.6.tak to asi budu muset ještě tajit, ale budu muset zas vymejslet proč nepiju... ☺ I když myslím, že nikoho nenapadne, že bych mohla čekat třetí 😀

misimisi
21. kvě 2015

@turbina Nejlépe 14 dnů od vynechané MS, aby bylo na ultrazvuku už něco trošku vidět. Takže tak za týden 😉

turbina
21. kvě 2015

@misimisi
Mockrát děkuji za informace 🙂. Ve středu mam cestu,tak se tam hned stavim. 🙂

monyna83
21. kvě 2015

@kempka Já to tu už zmiňovala, tohle se přesně stalo mně a myslela jsem, že je konec... Mamatesty NEBRAT, jsou to největší šmejdy, co mohou být...

monyna83
21. kvě 2015

@petapal Je mi to moc líto, ale od Apoliníře já čekám miminko. Jestli mohu doporučit, objednej se k primáři Řežábkovi nebo dr. Jirsové, jsou nejlepší a řekla bych, že největší machři 🙂

chajdaloupka
22. kvě 2015

Ahojky holky, tak takhle vypadá můj vývoj na testech. 1.6. jdu na první ultrazvuk, tak doufám ze bude vše v pořádku

kempka
22. kvě 2015

Samozřejme po blbem mamatestu jsem hned udělala maxe a ten už je jiný 😊

monyna83
22. kvě 2015

@kempka A nedá na zkušenou a nedá... 😀 😀 😀 Kolikrát jsem tu psala, mamatesty nebrat a Dr. Max je nejlepší 😉 Krásná dálnice 😉

kempka
22. kvě 2015

@monyna83
No oni v te naší lékárně kterou mám nejblíže byl jen máma. Ale už ho nekoupim ani za nic. Hned po tom co jsem psala o mama ze byl slaby, letěla jsem do lékárny koupit Maxe.

monyna83
22. kvě 2015

@kempka Já mám také nejblíže lékarnu No name, ale raději jsem zždy sjela do Maxe, koupila zásoby a byla v klídku 🙂 Testy máš ohromně krásné, moc gratuluji 🙂

kempka
22. kvě 2015

Jojo Děkuji. 28.5 jdeme už do CAR na UTZ. Tak hlavně aby bylo Vse oka.
A je ti třeba už špatne nebo něco? Me porad pali zaha a prsa strasne boli. A to břicho taky občas poboliva ale jinak v pohodě. Ty už jsi Teda oficiálne který tt?

mozna_ano
22. kvě 2015

Tak jsem šla na tu krev,HCG 1950 a na UTZ není vůbec nic...ležím v nemocnici a čekám co bude ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru