Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

misimisi
1. čer 2015

To pobolívání jako před MS bývá, roztahuje se děloha, popř. se vajíčko zavrtává, tak to může ještě nějaký čásek trošku bolet.

belleelle
1. čer 2015

@misimisi 130 take v Brně 🙂
Jojo, msm hcg 117, coz by pry odpovídalo, takze ted jen čekat 2 tydny.

misimisi
1. čer 2015

@belleelle Kde v Brně??? 😀 Já jsem tenkrát šla na Viniční.

belleelle
1. čer 2015

@misimisi v praci 🙂 mimo laboratoř, jedna soukromá klinika.

misimisi
1. čer 2015

@belleelle Njn, tak na to normální smrtelník asi nedosáhne, no 😀

monyna83
1. čer 2015

@lenzaaa Já testovala spíš odpoledne avečer, test byl vždy silnější, než z ranní moči...

belleelle
1. čer 2015

@misimisi to jedno kolik, hlavne at se mi nerozjede ms a preckam prvotní bolesti břicha...

misimisi
1. čer 2015

@belleelle O mě ani tak nejde, ale jiným maminám to mohlo pomoci 😀

belleelle
2. čer 2015

@misimisi bohužel, je to tak, jak píšeš. Tam se lidi z venku nedostanou. Ale je dobre vedet, ze 300 za hcg je uz hodne moc.

misimisi
2. čer 2015

@belleelle Je to hodně, ale přijde mi to lepší investice než do digitálního testu, má nižší citlivost než levné proužky, a testovat tak draho třeba 3x do týdne? 🙂 😀 Takže asi tak 😉
Co manžel, už věří? 😉

belleelle
2. čer 2015

@misimisi jojo, musí 🙂 dostala jsem kytičku a pro nás je to výročí svatby, takže ano. na gyn jdu 22.6., tak snad se bojovníček udrží.

verunatom
2. čer 2015

Jsem 5 dni po vynechami ms.a ted kdy jit k dr abyvh vedela co a jak boli me jen prsa moc a mam strach aby tam nebyli dve🙂

misimisi
2. čer 2015

Chodí se tak zhruba 2 týdny od vynechané MS, když vydržíš 4 týdny, tak už by mohlo být vidět srdíčko ;)

verunatom
2. čer 2015

No už nemůžu vydržet ted tak srdicko je videt od 6 týdne. ..u prvniho ditete jsem dostala prukazku v 8+4

misimisi
2. čer 2015

Já měla na první jen váček, na té druhé už i srdíčko. Ono někdy není vidět, když se mimčo otočí.

hormi
2. čer 2015

ahoj holky jdu si k vám trochu vylít srdce. Včera jsem si dělala test 26 DC viz foto. Byla jsem v dubnu na revizi, tak jsem s tím tolik nepočítala že by to vyšlo. Ale začala jsem špinit sice jen trochu, ale nevím nevím jestli se udrží. Hned jsem volala dr. aby mě prohlídla, protože jedem příští týden na dovolenou. Byl tam ale jiný moc "milý" pan doktor hned mi oznámil, že to na těhotenství nevypadá a žádné léky na udržení mi prý taky nedá, že je to blbost a že jsem neměla tak brzy testovat. Jsem po dvou ZT a už to bude rok co bychom si přáli druhýho prcka a tohle člověku opravdu nepřidá.

adelka89
2. čer 2015

@hormi podle ceho doktor usoudil, ze to na tehotenstvi nevypada? Nizka sliznice? 26dc by na uzt totiz ani nic jineho videt nejspis nebylo. Neztracej nadeji 🙂 carka je krasna.

hormi
2. čer 2015

musela jsem se ho na všechno ptát jinak by mi nic neřekl. Chtěla jsem vědět jestli jsem po revizi v pořádku a jestli tedy sliznice narostla tak mi naměřil 11,5 mm, tak nevím. Nechám to na přírodě, jak to dopadne. Ale tajně doufám, že se mimísek udrží a poroste tak jak má.

1lenuska1
2. čer 2015

@hormi mám stejnou zkušenost... měla jsem těhotenství potvrzené krví, pak přišlo špinění a já jela na pohotovost a taky mi nic na udržení nedali☹ na revizi jsem nešla, "odešlo" to samo. Moc mě to mrzí, ale třeba budeš mít přece jen štěstí!

hormi
2. čer 2015

@1lenuska1 no jo už tak nějak počítám se všemi variantami. Však tělo ví co dělá.
Děkuji za podporu.

misimisi
2. čer 2015

@hormi To se to radí, netestovat brzy, vždyť vlastně o nic nejde, jen o celou budoucnost... Jak dlouho jsi špinila? První dcera nebyla plánovaná, ale po "nehodě" jsem MS celkem vyčkávala. Když jsem začala krvácet, sice tak o 5 dnů dříve, hlásila jsem nynějšímu už manželovi, že taťka nebude. No ale, krvácela jsem tak 2 hodiny, pak jsem tak 3 hodiny špinila, a konec. Pak mi tedy svitlo, že to bude jinak, test mi to potvrdil cca 26-27 DC 😉 Doktorka se nad tím krvácením ani nepozastavila, vše bylo ok. Je mi líto, že už máš špatnou zkušenost se dvěma ZT. Nezbývá, než zkoušet testy, jestli proužky neslábnou, nebo si dovču užít, a nechat se překvapit. Zkus třeba prohledat googlem alespoň nějaké podporující čaje, ale nevím, jestli to nahradí farmaka...

lenzaaa
3. čer 2015

Ahoj holky tak je to asi fakt tam🙂 spodni delany pred chvili 🙂))

hormi
3. čer 2015

Ahoj tak MS dorazila, tak snad to vyjde priste. Pouceni pro priste testovat az po spozdeni.

camillaq
4. čer 2015

Ahoj holky, dnes jsem to měla dostat, zkusila jsem teď v poledne test a vypadá takto. Myslíte, že to může být falešný duch. Ve skutečnosti je to vidět ještě líp než na fotce

jaja01k
4. čer 2015

@camillaq Je vidět pěkně, to nebude falešný 🙂 Držím palce 🙂

svlocka
4. čer 2015

Hollky co myslite?falesnak?:(

misimisi
4. čer 2015

@svlocka Je tam krásně vidět 😉

verunatom
4. čer 2015

A kdy ma byt ms je ještě slaba.

svlocka
4. čer 2015

Ms ma dorazit v pondeli zak mam strach ze to je falesny :(

verunatom
4. čer 2015

Tak proto slaba je moc brzo na test za 3 dny bude jako fik koukni vic na horu mam tu taky testy ten posledni je 5 dni po Ms

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru