Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

bajule
24. čer 2015

@bbvcelka Taky už nebarvím... Připadám si jak po chemoterapiích. Jak si zajedu - hlavně po omytí, prstama do vlasů, tak tahám brutální chomáče a z mé hřívy už je pár chlupů ☹ Už se mi je nechce nosit ani rozpuštěné☹

desencanto
24. čer 2015

@bajule zkus se zeptat na utrogestan

kaculekov
25. čer 2015

Od minule čárka zesílila..tak snad bude vše v pořádku..na kontrolu jdu až 16.7. mame být prý trpělivý a že už bude slyšet i srdíčko 🙂...

bbvcelka
25. čer 2015

@bajule dneska jsem byla u kožního,super doktor,první co mi vůbec šáhnul do vlasu a má je prořídlejší spíš od temene.Napsal mi atb na týden a beloher vodičku a pak na celkový rozbor krve,je to snad na všechno..s takovým přístupem jsem se nesetkala,mám přijít v polovině července a uvidíme co dál podle laboratoře..není na co čekat,vlasy máme jenom jedny.. 😉

tinusss
25. čer 2015

Dneska objeveny //😊 dle posledni MS 6tt

benickova62
25. čer 2015

😀

milluska
4. črc 2015

Ahojte, som po MA mesiac, no citim sa ako by som bola znova tehu... Tak si robim uz par dni test, ale zda sa mi rovnako tmavy stale...ten hore je najnovsi... Som asi 13dpo... Myslite ze je to zbytkove hcg zo zamlkn potratu, co som mala mesiac dozadu? Mam pocit, ze ani netmavne druha ciarka, ani nesilnie, tak neviem...

jika10
4. črc 2015

Holky, můžete mi poradit. Dávám fotku testíků, poslední test je z dnešního rána a čárka se mi nezdá silnější. Je to mamatest, dva testy nad tím je nějaký no name test a horní je taky mamatest. Myslíte, že to může být druhem testu a proto nejsou mezi čárečkama rozdíly, jako že třeba míň toho barviva? Od předposledního a posledního testu je rozdíl 2 dnů. V lednu jsme o mimi přišli a právě čárečky nesílily, tak se bojím, aby se to neopakovalo. Děkuji

mimi1004
4. črc 2015

@jika10 Ano, může to být i tím, že používáš různé testy 🙂

jika10
4. črc 2015

@mimi1004 Děkuji, tím se taky uklidňuji. Uvidím v pondělí, zda bude mezi dnešním a pondělním testem rozdíl

pospis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
milluska
4. črc 2015

@pospis SA myslis spontanny potrat? Ja som mala zamlcany a robili mi kyret.. Po nom som krvacala len v den zakroku...

milluska
4. črc 2015

@pospis a dakujem.. A mrzi ma ze aj ty si si tym presla ☹

milluska
4. črc 2015

@pospis jaj a sono ani odber mi zatiaľ nikto nerobil 😕

milluska
4. črc 2015

@jika10 mne pride ta dnešná ciarka silnejsia 😉 Kolky dpo si?

pospis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jika10
5. črc 2015

@milluska No jsem 16 DPO

quentinek
7. črc 2015

Ahoj, muzete mi prosim napsat vase zkusenosti ohledne mamatestu 10? Vcera jsem jej zkousela (12 dpo) a z carky jsem jiz zacl mit ve skrytu duse radost,jenze po precteni nekolika diskuzi,kde se pise,ze mamatest dela casto falesne carky me usmev rychle ztuhl ☹ mate s tim nekdo zkusenost,ze by takovato carka byla falesna? Dekuju moc. Samozrejme zkusim dalsi treba zitra,ale cetla jsem,ze nekomu jich vyslo falesne pozitivnich vic za sebou a neni to ojedinely pripad. Dekuju za vase nazory 🙂

misimisi
7. črc 2015

@quentinek Mně vyšly správně 😉 Můžeš tedy ještě zkusit nějakou jinou značku, ať se netrápíš 😉

quentinek
7. črc 2015

@misimisi Prave jsem jeste soucasne zkousela gravitest 12 a tam nic :-/ holt nezbyva nez cekat a doufat,ze to falesna carka nebyla 🙂 dekuju, at se dari 😉

dindonka
7. črc 2015

@quentinek
mě vycházeli dobře od Dr. Maxe. Ale tady to vypadá dobře. Můžeš zkusit Maxe a uvidíš. ten dělá hezké čárky🙂

misimisi
7. črc 2015

@quentinek Ono je to hodně brzy 12 DPO, ten Mamatest má celkem hodně barviva, tak mi šel vidět jako první, ale tak krásná čárka, jako máš ty to ze začátku nebyla. Ještě prý jde brzy vidět test z lékárny dr.Maxe. Ať se zadaří! 😉

misimisi
7. črc 2015

Však testuj, testuj, pravda za to stojí 😉 🙂
@quentinek

quentinek
7. črc 2015

@dindonka U nás mají všude v lékárnách jen tyhle a nebo Gravitest a nebo ty šíleně drahé 🙂 Maxe všichni vychvalují, tak ho zkusím sehnat ve větším městě 🙂 Děkuju

quentinek
7. črc 2015

@misimisi Děkuju 🙂 Raději budu počítat s tím, že to nedopadne a maximálně mohu být jen příjemně překvapená 🙂

celaskon87
7. črc 2015

No, tak jsem dnes opravdu napjatá. Ujistěte mě někdo, že špatně vidím, máme doma osmiměsíčního prcka a ...

angggel1
7. črc 2015

@celaskon87 může to být vadný test a nebo musíš vědět sama, jestli byla nehoda?

milluska
7. črc 2015

@pospis dakujem za info. Myslis ze po kyrete sa hcg rychlejsie odburava? Ja nemam ani prsia naliayez ani nic, tak asi nic z toho, buduci tyzden sa pojdem ukazat dr a snad keby nieco, tak uz aspon vak plodovy by dr videla.. Tebe prajem co najrýchlejšie zotavenie 😉
Inak dnesny ranny testik sa.mi zdal tmavsi, ale to si asi aj nahovaram...

78marcela
7. črc 2015

@celaskon87 myslim, ze zrak mas v poradku..este moze byt spatnej test.. No a kdyby ne, tak by ten prvni rok byl docela veselej..ale pak by si hrali spolu a mela bys klid. My jsme se segrou taky tak. Tak jsem zvedava, jestli je to vadnej test nebo ne, budu to dal sledovat😉

pospis
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru