Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

bebesacci
17. říj 2017

@dendule94 jojo dnes je ovulace ,včera večír mi asi prasknul ten folikul jak byli ty křeče a dnes to pojistime pro jistotu 🙂 a ty teda budeš na nemocensky celé těhotenství?

dendule94
17. říj 2017

@bebesacci vubec se mi nechce ukazat co jsi mi ve ctvrt na 1 psala 😕

dendule94
17. říj 2017

@bebesacci jak jsem napsala tak se mi to ukazalo. Jojo cely tehotenstvi. Ja ani nemam kam jit do prace. Delala jsem 3 roky v Hartmanu ve fabrice na 3 smeny,ale porad jen na dobu urcitou. A jelikoz byla smlouva ted do zari tak kvuli tehotenstvi mi ji neprodlouzili. Co takhle si zavolat a pokecat nekdy po telefonu at tu nemusime vypisovat romany

dendule94
17. říj 2017

@bebesacci nejdulezitejsi podle me je sex den pred ovulaci. Jako vcera. Protoze spermie nez tam do plave tak to nejakou tu hodinu trva takze si myslim ze to vcera muselo urcite klapnout 😊 moc ti drzim palecky. Ale dnes to pojistete za to nic nedate

sarkakl
17. říj 2017

Ahoj holky tak dva dny pred ms mini duch dnes v den ms jsem delala digi test ukazalo se minus s ohranicenym plus. Tak nevim asi z toho nic nebude ☹

dendule94
17. říj 2017

@sarkakl ja tam slabeho ducha taky vidim. Zkus testnou za dva dny zda bude duch silnejsi. A co znamena trn digi test fakt nevim. Asi je na neho brzo

dendule94
17. říj 2017

@sarkakl tak co jsem cetla na netu tak pokud by jsi tehotna byla ukazalo by se ti tam tyden tehotenstvi. A i kdyz tam mas plus i minus znamena to negativni. Je mi lito,ale asi se nezadarilo. Tesnout muzes zkusit treba za dva dny jeste,ale pokud digi ukazal co ukazal myslim, ze testovat je zbytecny

norna
17. říj 2017

@snezenka123
@dendule94
@vero_nika17
@bebesacci
@janajens dekuji vam holky..snad to vse bude dobre..jsem z toho jeste cela vypleskla:D jste skvelé ❤

hanny1994
17. říj 2017

@sarkakl pri prvním tehotenstvi jsem delala dva.dny před ms digitální clearblue a bylo tam -
Den meskani jsem ho udelala znovu a uz bylo 1-2 takže klidek =)

laura7279
18. říj 2017

@bebesacci Ahojky 🙂 ja dnes 14DC a vypadá to, že Clostilbegyt zabral. Minule ovu testy slabší, bez bolesti, tentokrát bolesti podbřišku a kříži, jak jsem to vzdycky měla a test na ovu včera odpoledne pozitivní.Takže taky doufám, že se to snad chytne. Takže od zítra budu počítat 1dpo.

andreaseda
18. říj 2017

Ahoj holky. Chci se zeptat. Jsem už 4. den po vynechání MS. Testy sili. Vím, že si to mimi může rozmyslet, tak se chci zeptat, kdy je nejvhodnější volat dr. ? 🙂 Děkuji.

dendule94
18. říj 2017

@andreaseda doktorovi zavolej hned. On te stejne obedna za par tydnu aby na ultrazvuku bylo neco videt

bebesacci
18. říj 2017

@laura7279 no bezva tak že jsme na tom i časově skoro stejně já včera ovulku 😉 tuleni včera i předevčírem tak jsem taky zvedava.Dneska se mi zdálo že jsem porodila chlapečka 😉 ta psychika semnou clouma jak puberta 😉 Já jsem tedy dnes 1DPO už abych byla aspoň 10 DPO 🙂

adnad90
18. říj 2017

Ahoj holky, dnes jsem 16 dni DPO, MS jsem měla dostat v pondělí a zatím nic, včera jsem si dělala 3 TT a jeden (clearblue plus) vyšel pozitivní, pepino negativní a test z DM jen slabounkej duch. Dneska jsem dělala 2 TT (clearblue plus) slabší plusko než včera s pak test noname negativní.Jsem z toho jelen, stalo se vám to některé,ze každý test vyšel úplně jinak? Nevím jestli mám naději.

nc30
18. říj 2017

@adnad90 ano stalo a MS dorazila😔Nestresuj se testy a vydrz,pokud nedorazi do konce tydne,udelej test v nedeli a ev. si pristi tyden dojdi na gyn,ale i kdyby tam neco bylo,tak to ted stejne neuvidi...dezim pesti

adnad90
18. říj 2017

@nc30 tak uvidíme,nechám se překvapit, na gyndu jsem objednaná na příští týden v pátek, jen náhoda (objednávala jsem se na preventivní prohlídku), tak kdyby se MS nedostavila, tak by tam už Dr. mohla něco vidět, když první den poslední MS byl 20. září. Nikdy se mne nestalo, ze by měla MS zpoždění prave.

adnad90
18. říj 2017

@nc30 a s tím netestováním nevím jestli bych vydržela až do neděle 🙂

snezenka123
18. říj 2017

@adnad90 pokud máš aspoň jeden z testu pozitivní, tak bych zkusila testnout znova a nebo si skočit na krev 🙂 držím palečky
A foto testů máš?

dendule94
18. říj 2017

@adnad90 udelej digitalni test a uvidis zda se ti ukaze v kolikatym tydnu jsi nebo se ti ukaze minus. Drzim palecky

adnad90
18. říj 2017

@snezenka123 foto testu nemám,ale schovala jsem si ten včerejší pozitivní a dnešní dva mám taky schovaný,tak vyfotim odpo až budu doma

adnad90
18. říj 2017

@dendule94 zkusím,už jsem si ho objednala,tak zítra snad bude k vyzvednuti

dendule94
18. říj 2017

@adnad90 tak pak dej vedet jak jsi dopadla 😊

laura7279
18. říj 2017

@bebesacci no, tak to byl tedy hezký sen 🙂 tak možná je to nějaké znamení🙂 tak to moc držím pěsti. 🙏 no s tím po ovu mi povidej 😀 taky jsem vždycky zvědavá .Dnes i včera test už zeslábl, pozitivní byl včera odpoledne, večer už slabší, tak uvidíme za 10 dní. Jinak to jistíme ted raději každý den, tak jsem na to zvědavá 🙂 No, bude to zas dlouhý 😀

snezenka123
18. říj 2017

@adnad90 ok, budu napnutá 🙂

11ester11
18. říj 2017

Ahoj holky
omlouvám se že otravuji ale potřebuji poradit . já jsem byla na krvi a doktor mi řekl že to vyšlo téměř nulové , ale nemohla jsem jít brzy ? ja jsem koncem měsíce měla sex s přítelem a ms dorazila 11 . 10 a bylo to divní růžové a pak tmavý tak jsem šla hned v pondělí na krev a tam mi řekly ze to je negativní , ale mě je zle a bolí pravá strana břicha a hrozná unava ,,, co myslíte ? je možné že bych byla těhotná , a na test bylo brzy ? ...

bebesacci
18. říj 2017

@laura7279 no to byl krásný sen 🙂 to je dobře jen to jistete co nejvíc 😉 to my povídej já bych nejraději testovala už dnes 😉

dendule94
18. říj 2017

@11ester11 myslim ze mozne je vsechno. Zkus testovat dal a uvidis

esterkae
18. říj 2017

Ahoj holky, potrebovala bych radu. O mimco se zatim aktivne nesnazime, ale kdyby prislo, zlobit se nebudeme. Merim si BT, tak vim, ze jsem zrovna 9 dpo. Kolem ovulace se nam stala nehoda a tak netrpelive vyckavam zda z toho neco nebude. Dnes jsem nevydrzela a koupila si test clear blue. Nejsem z toho vubec moudra. Je tam takovy naznak carky.. Ocima viditelny, ale na fotce moc ne.. Co na to rikate?

esterkae
18. říj 2017

trosku jsem tu fotku jeste poupravila, protoze to moc poznat nejde.. ale na zivo to vidim tedy lip.. jen otazkou je jestli to neni falesny duch.. jiste je vas tu plno zkusenych.. 🙂

dendule94
18. říj 2017

@esterkae ahoj ja tam plus krasne vidim. A jestli jsi nejsi uplne jista tak si dojdi koupit digitalni test. Ale za me je test pozitivni. Potichu gratuluji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru