Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

slunicko01
5. srp 2015

@marycz mně mamatest ukazoval úplně slabě, když max už krásnou čárku. Zkus zase zítra a jinej než mama

78marcela
5. srp 2015

@mrnous81 v krvi se hcg projevi uz paty den po oplodneni, tak mi to rekla kamarádka z biochemky ktera to zpracovava.

@marycz me taky proslo tech testu pod rukama nepocitane a stopro verim dr. max testum. Kdyz na nich byl stin, vzdy jsem mela pozitiv ni i krev. Kdyz se pokus nepovedl, nebyl na nich nikdy zadny dusik, nic.

svlocka
5. srp 2015

@slunicko01 takze dusik zadny 🙂

lucias135
5. srp 2015

Ahoj prosim mam dotaz s pritelem se snazime o druhe miminko uz 2mesic a dneska jsem si delala test gs mamatest comfort 10 a vidim tam ducha mam ee radovat nebo je brzy??☹ menstruaci mam dostat cca v pondeli prikladam foto

weri
5. srp 2015

@lucias135 ducha vidím, ale radši než Mamatest, tak zkus třeba LadyMAX z Dr. Max lékárny.

lucias135
5. srp 2015

Ten u nas neprodáji ☹ alr obednala jsem si v lekarne digitalni test zitra rano si pro nej jdu

svlocka
5. srp 2015

@slunicko01 kdy tak jit ke gynekologovi?

marycz
5. srp 2015

@lucias135 ja tam taky ducha vidim..preji,at to vyjde 🙂

bastiena
5. srp 2015

Holky, co myslite? Prvni vcera odpo, druhy dnes po obede. OVU nekdy v pulce mesice, MS zpozdena o 4dny az 2.8., nikdy se nezpozdila, spis vzdy o den driv, ale byli jsme na fyzicky narocne dovce, zpozdeni jsem pricitala tomu, ale MS slabsi, spis spineni a spinila jsem jeste odpo.... Muze to byt to vytouzene?

bastiena
5. srp 2015

A jeste tu fotku :

andy80
5. srp 2015

@bastiena Tam jsou jasní ducháčci 🙂

bastiena
5. srp 2015

@andy80 Mě se nějak pořád nechce věřit, že by se to povedlo hned napoprvé, manžel pořád ať si pro jistotu udělám test, zatím to pečlivě tajím a dělám saláma, že mě to nezajímá, chci mu to nějak originálně oznámit! 🙂

andy80
5. srp 2015

@bastiena Nám se taky povedlo na poprvé. V den oslavy mých 35 narozenin jsme se rozhodli, že třeťátko teď a nebo už nikdy a podle všeho jsem tu noc otěhotněla. Taky jsem tomu nemohla věřit, navíc to bylo už před blížící se MS, tak jsem spíš čekala MS než // . První test po vynechání byl čistý jak nepopsaný list papíru. Po týdnu mi to nedalo a zkusila znovu, byl tam duch, po dvou dnech silnější a teď je z toho 12tt 🙂 . Takže možné je všechno. Držím pěsti, ať čárka sílí a všechno jde tak, jak má 🙂

sobtik1986
6. srp 2015

@bastiena krásná čárka 🙂 @lucias135 s tím digitálem bych počkala je to citlivost 25 takže je na něj ještě brzy pokud máš na 10 ducha zkusila bych ho až to pondělí kdy má dorazit ms

tynulkaxix
6. srp 2015

Ahoj holky jak já vam závidím i male duchy na testech. S přítelem se snažíme už půl roku a stále nic. ted jsem začala brát femibion, tak doufám že to aspoň u k něčemu bude. Najde se tu někdo, komu braní vitamínů pomohlo otěhotnět? Moc by jsme druhe miminko chtěli.

alkuska
6. srp 2015

@tynulkaxix Kup vitamíny i chlapovi, selen + zinek, vitamín E.

tynulkaxix
6. srp 2015

@alkuska a da se to koupit jako celek? Jako je femibion pro ženy tak něco takového pro muže?

alkuska
6. srp 2015

@tynulkaxix Já nevím jestli tady můžu dělat reklamu. Koupila jsem bioaktivní selen+zinek forte, vygoogli si to. Ale musím přiznat že my jsme řešili problém na mé straně, manžel to bral abych v tom nebyla sama 🙂. Ale zas, nic tím nezkazíte, třeba vám to pomůže. Já mám PCOS a manžel měl spermiogram hraniční, ale nebyl by prý překážkou, ale proč to nevylepšit 🙂.

tynulkaxix
6. srp 2015

) @alkuska diky. No pritel má z prvního manželství 2 deti a spolu mame rok a půl starou holcicku, a moc by jsme chtěli druhý. Mrknu na ten net 🙂

alkuska
6. srp 2015

@tynulkaxix No jo, však jsou to jen vitamíny 🙂 Kdo ví jestli to není spíš o psychice že člověk něco pro to dělá a přišlo mi že i chlap se může snažit a ne si jen užívat 😀

tynulkaxix
6. srp 2015

@alkuska koukala jsem na ten net, a to by melo pomáhat k lepšímu spermatu?

alkuska
6. srp 2015

@tynulkaxix Obsahuje to ty správné věci. Nejsem žádný dealer probůh 🙂, samozřejmě si vyber cokoliv chceš nebo i nic, já volila tento přípravek že měl kombinaci doporučovaných látek a chlapa bych asi nedonutila zobat několik tablet a dlouho nám to nešlo, tak člověk už i z nudy zkouší leccos.

Zinek a selen bývají v "pánských" vitamínech, ještě se doporučují antioxidanty jako je vit C a E, mrkni třeba sem: http://www.futurebaby.estranky.cz/clanky/zamere... nebo třeba tady:
http://www.cpzp.cz/clanek/1828-0-Zdrava-spermie... nebo sem:
http://www.mrnous.com/tehotenstvi-neprichazi/ja....

Doporučují pořád ty stejné stopové prvky a vitamíny. Ještě se říká že i chlap by měl mít dost listovky, ale to jsem už neřešila, dalo dost práce uhlídat aby manžel bral jednu tabletu 😉 .

tynulkaxix
6. srp 2015

@alkuska dekuju za zajimave články, asi mu něco zkusím koupit 🙂

lucias135
6. srp 2015

Holky tak jsem si dneska delala digitalni test a ukazalo se mi minus,☹ tak nevim ☹ menstruci mam dostat v utery... tak rikam ze je jeste cas... mamatest comfort mi ukazal slabou druhou carku viz vcerejsi foto... s citlivosti 10 a digitalni s citlivosti 25 . Stalo se to nektery??( a dotaz delala jsem si poprve digitalni test a ukazalo se minus ale je tam plus akorat zburazneni je minus.)dekuji za odpoved

girafka
6. srp 2015

@lucias135 kdyby byl digi test pozitivni,tak je tam jasne plus i s poctem tydnu,kolik jsi tehotna 😉 drzim palce at je pristi tyden uz pozitivni..kdyztak mrkni ke mne do alba,je tam vyfocenej pozitivni

lucias135
6. srp 2015

Dobre dekuji 🙂 musim jeste pockat v utery si udelam obycejnej test :D

misimisi
6. srp 2015

@lucias135 I mně na začátku těhu mamatest už ukázal čárečky, ale digitální ještě ukázal mínus! Takže digi použít až po spoždění MS, ale to už jsou čárky dost viditelné i na obyčejných testech. Moje rada je, za ty prachy raději jako samoplátce zajít na krev do laboratoře - stačí jim už i jen 9 dní od možného dne oplodnění 😉

lucias135
6. srp 2015

Ja zatim pockam kdyztak si dojdu ke svymu gyne.... a kdyz se ti ukazal minus mela jsi obris pluska na tom digi??

bastiena
6. srp 2015

@lucias135 já mám dušíky a gyn mě objednala až na 17.8., aby bylo na ultrazvuku vůbec něco vidět.....

misimisi
6. srp 2015

@lucias135 Myslím, že zlehounka tam byl. Kup si ze dvě krabky obyčejných, dělej ob den, a máš to. Doktorka u nás objednává nejdříve 2 týdny od spoždění, protože dříve to na ultrazvuku i pohmatem jednoznačně nejde moc potvrdit.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru