Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

nadrinka
25. led 2018

@lenrie počkala bych s Gynexem na případný 1DC, kolik DPO jsi?

lenrie
Autor odpověď smazal
Zobraz
lenrie
25. led 2018

@nadrinka ešte nie som , som len 27dc len som si sledovala ovulku testami a pozitívny bol 15dc

lenrie
Autor odpověď smazal
Zobraz
mrnousek121
25. led 2018

vidím dušíka, gratulujiii

lenrie
25. led 2018

@nadrinka píšem ako mimo.... som 27dc, 15 DC bol pozitívny ovu test neviem ako rátať dpo, lebo ovu je do 48 hodín po pozitívnom ovu.....

lenrie
25. led 2018

@mrnousek121 Dakujem... ❤️

nikynikol25
25. led 2018

@lenrie to vypadá dobře,na obouch slabouckej duch.Taky mívám cykly 29-32dnů.Mas i ten ovulacni test.Byl hodně pozitivní

lenrie
25. led 2018

@nikynikol25 dúfam, že máš pravdu...😍
Ovulacny som robila vtedy clearblue, bol smile a aj wondfo, ten už neviem či mám

lenrie
Autor odpověď smazal
Zobraz
lenrie
Autor odpověď smazal
Zobraz
nikynikol25
25. led 2018

@lenrie tak to máš jasně pozitivní,i potvrzen digitálním.To bych takhle taky chtěla mít.Tak super hlavně at ti malej,nebo malá krásně roste

lenrie
25. led 2018

@nikynikol25 digitálny je z ovulácie čo bola tento mesiac

nikynikol25
25. led 2018

@lenrie jj ten digitální znám,ale nikdy jsem nekoupila

lenrie
25. led 2018

@nikynikol25 mne práve ten ukázal , prúžky nikdy a ešte wondfo prúžky iné značky nie ale aj gynex asi

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
nikynikol25
25. led 2018

@jarmarca to je super,tak at se daří

peta73
26. led 2018

@jarmarca moc gratuluji a držím palce, ať vše jde, jak má. Já jsem taky v 6. týdnu a včera jsem musela celá vyplašená k mudr, protože jsem začala špinit. Viděla dutinku s gestačním váčkem, ale srdce ještě ne (což je normální). Špinění ustává, ale vyplašená jsem pořád. Ťuk, ťuk, ať nám to vyjde 😀

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
bebinaa
29. led 2018

Holky mám otázku za kamarádku, včera si dělala těhu test, první Ecotest, tam byl duch krásně vidět, poté Mamatest a Lady test. Na všech testech je duch, je možný, aby byly všude pozitivně falešný, neví, kdy měla ovulaci, MS měla 3 krátkou, protože ještě dokojovala.

kamunu
13. únor 2018

@biedronca Narazila jsem na tebe v jiném tématu, a říkám si, že ten nick znám. Pokud jsem vše dobře pochopila, podařilo se ti hned otěhotnět? Obrovská gratulace a ať je nadále vše v nejlepším pořádku! ;)

kamunu
13. únor 2018

@bebinaa Třetí fotka je jasná, jinde bohužel nic nevidím :/

biedronca
13. únor 2018

@kamunu asi si me pletes.Zadarilo se po 8 mesicich, ale nakonec samovolny potrat.bez revize.
Ted seuz snazime dal, a crkam za tyden cca Ms.

kamunu
13. únor 2018

@biedronca Jee, tak to se moc omlouvám... nezlob se 🌷

buggyy
19. únor 2018

Prosím zkušené testerky. Jsem dnes asi 9dpo ( pozitivní ovulační test byl 9.2.) a na ovulacnim testu ani tehotenskem testu ani duch ( na ovulacnim klasická slabá čárka) je možné, že se těhotenství ještě vyvrbi? MS má dojít zítra nebo ve středu. Díky

kastanek87
19. únor 2018

@buggyy možné to rozhodně je. Nezbývá než vydržet 🙂 držím pěsti aby už MS nedošla!

buggyy
19. únor 2018

@kastanek87 díky..my se teda nějak aktivně nesnažíme, ale druhé dítě moc chceme.. začala mě bolet prsa a běhám co hodinu na zachod, tak mě nepadlo, jestli to třeba nevyšlo.. 🙂 každopádně vydržím aspoň ještě 3 dny a případně zkusím znovu. Děkuji 🙂

terez07
19. únor 2018

@biedronca ja som potratila 1.tehotenstvo v 10tt. predtým už pekne bilo srdiečko. Kamarátka potratila v 18tt a to už cítila pohyby. Každá strata je ťažká viem čo prežíva školy,ale keď to malo prísť,tak radšej takto skôr. A ber to tak, že môžeš otehotnieť...,ale určite sa ti podarí vynosiť zdravé dieta,neboj,mne sa narodila zdravá dcérka ani nie rok od potratu.

biedronca
19. únor 2018

@buggyy Já ani 5 dnů spozdění MS a neměla jsem ani ducha!!
Tak jsem si říkala, že se jen mrcha spozdila, a byla jen naštvala, ze se mi zbytečně prodlouží cyklus. Pak přišlo na 4 dni lehké krvácení, spíše spinení a nedalo m ito, a 14 dnů spozdění jsem si udělala test a byli tam 2 čárky!
To ze to nakonec nedopadlo, a byl z toho samovolný potrat bez revize, to už je jiná věc.

biedronca
19. únor 2018

@terez07 Věřím,že do půl roku se to podaří určitě znova. Jsem optimista, věřím v to. budu hlídat ovulaci, TED zrovna probíhá první MS po potratu a věřím ,že se bude dobré a je do dobré cestě 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru