Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

snezenka123
19. únor 2018

@biedronca taky jsem po potratu a skončené první ms...

buggyy
21. únor 2018

Tak já halsim 11Dpo, MS nikde, teplota stále nahore, test bílý jako sníh. Já tam sice něco vidím, ale přikládám to rysce a taky tomu, že tam něco vidět strašně chci :D

kastanek87
21. únor 2018

@buggyy hele já si taky myslela že je to ryska a nebyla 🙂 nechci dávat falešné naděje, ale ještě vydrž, za dva dny bych zkusila zas.

biedronca
21. únor 2018

@snezenka123 Určitě se brzo podaří znova, věřím v to. Uvidíš 🙂 do pár měsíců, budeme přidávat "dušíky" 🙂

buggyy
21. únor 2018

@kastanek87 a kdy jsi na testu něco našla? Já nevím, při posledním těhotenství jsem měla 11dpo už celkem hezkou čárku. Ale taky je pravda, že mám ovulaci vypočítanou podle testu, ktery byl pozitivní v pátek večer 9.2, takže ovu mohla být klidně až v neděli.. ale prostě jsem myslela, že to vyšlo a zase nic, tak jsem z toho jako dost špatná :D

snezenka123
21. únor 2018

@biedronca ano, snad máš pravdu...já měla duchy tentokrát už 11dpo odpoledne,ale fakt slabá čárečka, sotva viditelná..ale nedopadlo to☹ vždycky jsem mívala ale testy pozitivní až po vynechání...a testovala jsem taky v každém mém těhu až v ned ms..kdy bylo bíííílo a až další dny třeba po 3-4 dnech jsem to zkusila znova a už byly //.. to až na "starý kolena" takhle blbnu😀
ale spíš jsem to zkusila protože jsem otěhu ještě jakoby na konci šestinedělí a vlastě týden před očekávanou ms jsem slabě celý týden krvácela a hrozně mě bolelo břicho a kříže jako při silné ms...ale furt se to nerozjíždělo...a když to ustalo, na špinění...ten 11 dpo jsem zkusila test s byl tam ten duch...který sílil až v dálnice...stejně to ale nedopadlo dobře☹

biedronca
21. únor 2018

@snezenka123 ja v den Ms úplně snehobilo, spozdeni 3 dny, taky úplně bily,ani duch.Pak doslo spineni na 4 dnytak jakože huraaa Ms dosla, ..
No po 14dennim spozdeni, na Tt duch!
Ze to nedopadlo nakonec je jiná vec...

kastanek87
21. únor 2018

@buggyy tak jsem se dívala a na dpo ti to neřeknu, jelikož jsem ovulaci nehlídala, ale byla jsem 24dc a byl náznak na testu, ale fakt jen jakože ryska, nic barevnýho. Růžovět mi to začalo až nějak 28dc. Cykly jsem mívala 30-34DC jak kdy.... hele dokud není MS není nic ztraceno 😉

buggyy
21. únor 2018

Tak já nevím.. vidíte někdo něco? Nejde to ani vyfotit :D

iva27
21. únor 2018

@buggyy vidim ducha,😃

buggyy
21. únor 2018

@iva27 tak jsem ráda, že ho vidí i někdo jinym. To je právě dělané teď odpoledne. Ráno byl ještě úplně bílý. Tak nevím, jestli z toho něco bude :D

iva27
21. únor 2018

@buggyy uvidite a dalsi dny se rozhodne😉😊😊

daljuska
21. únor 2018

@buggyy Já to také vidíííím 😀

luciebx
21. únor 2018

@buggyy vidim.

buggyy
21. únor 2018

@daljuska
@luciebx dekuji. Jsem dneska 10-11 dpo a včera měla být MS, tak uvidíme. Ale.je fakt, že do 3 minut se to neukázalo, koukala jsem na to pak asi za 10 minut a bylo to tam. Je to v reálu celkem pěkně viditelné.

vapka
21. únor 2018

@buggyy vidím hezky růžového ducha 😀

buggyy
21. únor 2018

A může mít myslíte nějaký vliv i to, že chodím curat co 30-60 minut? Že ta moc není koncentrovaná a proto třeba testy neukazují tu druhou čárku?

hlasimse
21. únor 2018

@buggyy vidím!

hlasimse
21. únor 2018

@buggyy jo, určitě je lepší koncentrovaná moč

iva27
21. únor 2018

@buggyy proto je nejlepsi ranni moc😉

buggyy
22. únor 2018

Tak duch byl evidentně falešný. Dneska teplota klesla na 36,7, takže určitě dorazí mrcha :(

galikl
22. únor 2018

@buggyy Ještě to nevzdávejte, pokles teploty může být spojen s uhnizďováním 🙂

maarkeetkaaa
22. únor 2018

Holky, asi nic, ze ? :(

hlasimse
22. únor 2018

@maarkeetkaaa Já vidím jen kontrolní čárku

neria55
22. únor 2018

@maarkeetkaaa bohužel nic nevidím..

maarkeetkaaa
22. únor 2018

@hlasimse
@neria55 Jeste neztracim nadeji na mrchu cekam do pondeli. V kvetnu po sestinedeli jsem mela na 3 mesice antikoncepci od te doby to zkousime a porad nic :( Prvni se povedl po peti mesicich od vysazeni.. Tak uz mi to zacina pomalu lezt na mozek :(

buggyy
Autor odpověď smazal
Zobraz
buggyy
22. únor 2018

Já dnes na testu toto v limitu. Není opět dělaný z ranní moci, protože mi ráno klesla teplota, ale protože mě pořád děsně bolí prsa, tak jsem jeden zkusila, když mrcha zatím nedorazila. Já tam neco vidět chci, ale nevím. Co myslíte?

maarkeetkaaa
22. únor 2018

@buggyy nejaky naznak vidim, skoda, ze neni z ranni

buggyy
22. únor 2018

@maarkeetkaaa no jo.. já ráno měla nizkou BT, tak jsem si řekla, že na to kašlu, ale pak mi to stejně nedalo. Jestli mrcha nedorazí, zkusím pozítří ráno 🙂 zkusila jsem to ještě vyfotit trošku líp.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru