Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

boogie123
9. dub 2018

@pandabox já vidím 😊 nemusím ani rozklikavat

boogie123
9. dub 2018

@pandabox zkus udělat nový podle mne tam Duch je

pandabox
9. dub 2018

Je to porad slabá čárka. .ale.je tam..a taky mi je dost zle.zle . od žaludku. .takže teď nezbývá jen doufat, že si to embryjko nerozmysli a setrva🙂) kdyby to vyšlo. Tak.TP asi 4 dny před dcery druhými narozeninami. .

boogie123
9. dub 2018

@pandabox páni to je dost nadějné 😉 věř v to dobré a uvidíš že to dopadne dobře

sangina
9. dub 2018

@pandabox ..nádhera..........tak at se Vás ten potenciální človíček pustí až za osm měsíců

pandabox
9. dub 2018

@sangina moc dekuji

@boogie123 tak se zitra tesime na vysledkyadrzim palce

lachtanice86
10. dub 2018

@boogie123 tak kolik máš hcg ?

boogie123
10. dub 2018

@lachtanice86 ahoj tak bohužel negativní už na to prdim nebudu to tolik hrotit už z toho jsem akorát vysilena jen zítra zajedu do města odevzdat spermiogram přítele a když to bude dobré tak tomu nechám volný průběh když ne tak zkusím IVF 😊 to testování věčný už mne nebaví a každý měsíc být sklamana tohle se mi zdá nejlepší řešení

pandabox
10. dub 2018

@boogie123 ja ziju v zahraničí kde test stojí min. 5,50 euro. .takže já testují hodně výjimečně. .je to drahy.. Naštěstí jsem teď v ČR na navsteve kde dr.max dva testy za 45 Kč. .tak si za týden loupnu jeste jeden

pandabox
10. dub 2018

@boogie123 jinak držím palce ať to brzy klapne

boogie123
17. dub 2018

@pandabox dekuju

pandabox
24. dub 2018

@pandabox člověk by neřekl, že z takhle slabé čárky můžou být dvojcata 🙂)

modrypitrisek
24. dub 2018

@pandabox no teda... 😵 tak tomu říkám překvápko 😀

maarkeetkaaa
25. dub 2018

Ahoj holky, vidim to jen ja ?

peta73
25. dub 2018

@maarkeetkaaa mě se zdá, že něco slabě vidím 🙂. Kolik dpo jis?

maarkeetkaaa
25. dub 2018

@peta73 to nevim mam dva dny pred ms.. ale jela jsem koupit jeste digital.. myslela jsem ze ho posetrim na zitra nebo na den ms.. kdyz uz to nebude z ranni moci.. no nevydrzela jsem to.. modlim se at to dopadne dobre 🙂 .. trvalo to skoro rok..

peta73
25. dub 2018

@maarkeetkaaa moc gratuluji!!! Já jsem teď 2,5 měsíce po druhé revizi tak snad by to už taky konečně mohlo dopadnout 😉

maarkeetkaaa
25. dub 2018

@peta73 dekuji a drzim palecky at se zadari 🙂

pandabox
25. dub 2018

@maarkeetkaaa to vypada velmi dobre

maarkeetkaaa
25. dub 2018

@pandabox no jo, ale to cekani bude nekonecne :( a taky nevim jestli to partnerovi oznamit hned nebo az v patek kdyz nedorazi ms a neboo az po navsteve lekare ??? U prvniho jsem mu zamavala testem pred nosem take dva dny predem..

pandabox
25. dub 2018

@maarkeetkaaa ja bych mu to ukázala hned..mód čeho je to partner 🙂) aby podržel. 🙂

lachtanice86
25. dub 2018

@maarkeetkaaa manzelovi jsem to řekla vždy hned. Když jsem potom potratila nebo měla jít na revizi po zt nebyla jsem na to sama

maarkeetkaaa
25. dub 2018

@pandabox
@lachtanice86 poslala jsem ho na pivo abych mela klid na 4 v tom 🙂 ale az se vrati tak mu to povim 🙂 dekuji holky

maarkeetkaaa
27. dub 2018

@peta73
@pandabox holky sili 🙂 dnes den ms.. pomalu a tise se raduji 🙂

peta73
27. dub 2018

@maarkeetkaaa jsem to tam!!!!! 🍀

pandabox
27. dub 2018

@maarkeetkaaa tak a jeste se objednat u doktora🙂) treba tam budes mit taky dve🙂

maarkeetkaaa
27. dub 2018

@pandabox jeee dej pokoj mam uz rocniho chlapecka 🙂 bych se asi zvencla.. objednam se v pondeli.. moje dr je tam jen utery a patek, ted jsou uterky svatky tak buh vi kdy me objednaji.. s prvnim jsem k doktoru po 3 dnech zpozdeni a nebylo nic videt.. tak ted se nikam nezenu.. kdy si byla u dr ty ?

lachtanice86
27. dub 2018

@maarkeetkaaa zbytečně brzy. Na gyndu jsem volala až týden a půl po vynechání a objednali mě až za další dva týdny . Na kontrolu jsem šla v 7tt a už bylo i srdce

ennyvux
28. dub 2018

Ahoj holky... nevím, zda se mám už radovat 🙂 3 měsíci po revizi v 16.tt... Snad už to tentokrát vyjde...!

lachtanice86
28. dub 2018

@ennyvux po tvé zkušenosti asi víš že čas radovat se nastane po porodu živého dítěte. Zní to drsne ale je to tak. Mezitím se může stát cokoli

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru