Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

sasala
28. kvě 2018

@lachtanice86 děkuji 🙂

spejsek
28. kvě 2018

@sasala zkusit za dva dny. Nechci davat plane nadeje, ale za me se neco deje. To je bohuzel riziko brzskeho testovani. Podle me, kdyz tam ten hormon neni, tak se na testu nic neukaze.

hlasimse
28. kvě 2018

@sasala něco vidím!

sasala
28. kvě 2018

@spejsek já vím že je brzy, jen mě překvapilo že ráno nic a odpoledne toto.. ale už jsem tu trochu procetla diskuze a zjistila jsem že dr. Max to teď dělá. Zkusím jiný test ;)

spejsek
28. kvě 2018

@sasala no ja nevim, ta carka je docela zretelna. Ja si proste myslim, ze ty testy ducha jen tak bez duvodu neudelaji. Co tak sleduji, tak se tu testuje bezne od 9dpo. Muze tedy dojit k oplodneni, ale z nejakeho duvodu se to neuchyti. Kdybychom si testy delaly tak jak doporucuje vyrobce, tak bychom to ani nezaznamenaly. Sama mam zkusenost, ze jsem si delala test u dcery cca 14 pote co jsem to mela dostat a test negativni. Hodila jsem ho do kose a za par dni, kdyz jsem ho sla vysypat, tak tam byly dve carky, tehotna jsem byla. Drzim pesti.

sasala
28. kvě 2018

@spejsek děkuji moc ;) dám vědět ;)

spejsek
28. kvě 2018

@sasala 🙂

laura7279
Autor odpověď smazal
Zobraz
laura7279
Autor odpověď smazal
Zobraz
laura7279
28. kvě 2018

@norna ahojky 😊 díky moc, taky tě ráda vidím 😊 Nn, u nás stále nic. Už mám splněno, věk stoupá a tím se šance na mimco snížila na 0 🙄 už nehlidame ovulku, nic neberu na podporu a ani netestuji před ms jako dřív. Každý měsíc ms dojde přesně na den, takže asi už to nepůjde. Po dlouhé době jsem nakoukla a je tu plno nových snazilek a zároveň jsem zjistila, že pár těch co znám jako snazilky, už jsou těhotné nebo maminy 😊 což mě moc potěšilo a moc jim přeji 😊

laura7279
28. kvě 2018

@norna, teď jsem nakoukla na tvůj blog a koukám, že už to máš opravdu za pár 😊 přeji ti hodně moc štěstí a zdraví a ať je vše v pořádku a dej vědět až se mimco narodí 😊😊 držím moc, moc palečky ❤

norna
29. kvě 2018

@laura7279 dekuji ti moc...zatim je vse v poradku a snad to i tak zustane...Vek je jen cislo a nikdy nerikej nikdy🙂 Co neni dnes muze byt zitra🙂 Co my jsme se s pritelem nasnazili..jsme spolu 11 let a az ted nam to vyslo...I kdyz zase je pravda ze drive jsem na to prdela az nejake posledni 2 roky jsem to zacala resit...az to vypukne dam ti vedet 😉❤

amaliekvidova
29. kvě 2018

@sasala Dr.Max teď dělá po zaschnutí čárky, udělal mi to už po třetí a těhotná jsem stopro nebyla. Ale doufám, že to u tebe bude jinak. Za mě na něho vůbec nespoléhat.

sasala
29. kvě 2018

@amaliekvidova tak já už fakt nevím, zkusila jsem schválně ten domácí krevní test a do limitu duch... Ale slabý... Vím přesně kdy byla ovulace, dneska jsem 12 DPO a ve čtvrtek by měla menstruace přijít.... Dr. Max opět po zaschnutí duch ale menší...

sasala
29. kvě 2018

Ale už mě přestávají bolet prsa takže asi něco tam bylo ale asi to odchází. Jinak pokud došlo k oplodnění tak jedině v den ovulace protože sex byl 4 dny před ovulací.

sasala
29. kvě 2018

Ještě dám jednu fotku, ale nevím no :( jakou máte zkušenost vy s tímto testem? V letáku píšou že je pozitivní objevíli se zvýrazněny proužek na pozici "T" ( jakékoliv intezity)

hlasimse
29. kvě 2018

@sasala zatím nic moc nevidím, ale počkej ještě pár dnů...

ettie
29. kvě 2018

@sasala ahoj. Cosi sa mi tam mari..
Mala som to podobne. Prsia bolave naliate a postupne to prestavalo. Ms mala prist vo stvrtok 24.5 od 21.5 pozitivny digi test, mama test duchovia, ine znacky pozitivne slabe ciarky ale rozny vyrobcovia a fakt ich bolo vidiet.. do piatka testy relativne silneli a od soboty zacali slabnut a dnea uz nic. Hcg dnes v krvi 2,1 :( cakam kedy sa spustia kramy. V prosinci spontanny potrat v 5tt. Teraz toto... a uz viackrat sa mi tak stalo ale tentoraz tie testy boli fajn.. neviem no, vravel, ze sa to stava to biochemicke tehu, ze tak konci vela.tehotenstiev len sa o tom netusi. Ka som si testy robila aby som.mala istotu ze je uz vsetko ok... uz si asi test urobim.min. po tyzdni.meskania a so vsetkym budem cakat neskor. Aj tak je to zial hop alebo trop.. a to som dostala.aj lieky na udrzania..ale osud asi to chcel.inal. ale inak drzim silno palce ♡
Inak moj.min. tyzdnovy test 10dpo a 12dpo a potom to uz slo dolu vodou no...pricom mama test stale rovnaky duch pomaly do nedele... ale asi to tak vsetko ma byt.. som si povedala ze uz nebudem nikdy testpvat skor a robit si plane nadejs no ♡ drz saa

sasala
30. kvě 2018

@ettie ahoj ;) moc děkuji ale já mám asi už jasno. Dělala jsem si test z Benu lékárny a dneska 13 DPO ani náznak po čárce tak zítra očekávám menstruaci. U prvního těhotenství jsem měla také nízké HCG a rostlo jen pomalu nakonec vše bylo špatně ( deformovaný gestační váček a žádná srdeční akce) takže v 8+1 samovolný potrat a revizí ( jsem krev rh negativní proto musím dostat protilátky). Nevadí ;) ono to přijde

ettie
30. kvě 2018

@sasala tak tak trimem silno palce ♡

katuna93
1. čer 2018

Co vidíte ?

pavca1982
1. čer 2018

Malinko

hlasimse
2. čer 2018

@katuna93 Něco, co se jeví jako ryska (ale už tu někdo měl něco podobného a byl těhu).

lachtanice86
2. čer 2018

@katuna93 kdy má dorazit ms? Nebo kolik mešká?

norna
2. čer 2018

@katuna93 taky vidim jen rysku 😒

berusatko77
2. čer 2018

Řekla bych vadný test

eflerovapetra
5. čer 2018

@katuna93 Trošku vidím,máte ještě nějaký? 🙂

kaca21
20. čer 2018

Ahoj myslite ze sili ms ma prijit za 2 dny ..

modrypitrisek
20. čer 2018

@kaca21 Myslím, že jo 🙂

pavcik123
21. čer 2018

Ahoj holky, nechcete některá femigard na podporu početí? Mě včera přišlo uz druhé balení a včera jsem zjistila, že ho už nebudu potřebovat. Kdyžtak se mi ozvěte do zprávy 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru