Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

baketka
Autor odpověď smazal
Zobraz
biedronca
21. črc 2018

@baketka vidim, a to je uz krasna druha carka. Zkus ale i tak lepší nerozmazané foto.

baketka
21. črc 2018

@biedronca ja bych hrozne rada, ale mobil mi to nejak lip nebere :/...

baketka
Autor odpověď smazal
Zobraz
biedronca
21. črc 2018

@baketka je to krasne 🙂 ted uz lepší foto.

baketka
21. črc 2018

@biedronca děkuji, mela sem dvakrat biochemko, tak doufam, ze uz to ted dotahneme az do zdarneho konce 💪

biedronca
21. črc 2018

@baketka a víš hodnoty a který den po ovulaci to byl, pri tom biochemickém? ja zrovna asi taky to tak budu mit :(

baketka
21. črc 2018

@biedronca hodnoty nevim :/, ale dostala sem mezi 18-21dpo ms, test mi silil, ale nikdy nebyla druha carka stejne silna jako kontrolni a carku jako mam dnes sem mela treba 15dpo az...ale dokud nemas menstruaci, tak ver, ze to dopadne dobre! Kolik si dpo?

biedronca
21. črc 2018

@baketka dnes jsem 18dpo.
HCG 15 dpo bylo jen 32, a Vcera tj 17dpo bylo 50, takze sice roste, ale nezdvojnasobuje se... coz by asi svedcilo o tom biochemickem. V pondeli jdu na UZ a krev, na UZ nic videt nepůjde a tak krev vlastne rozhodne.
Nejhorší je, ze o den pozdeji tj. v utery odlétame do Turecka, takze kdyby to nemelo vyjit, tam se mi to rozjede :(
Po roce a půl snažení, po 1 potratu ..... :(

baketka
21. črc 2018

@biedronca me ta hodnota neprijde uplne spatna teda, skoro dvojnasobek to je 🙂, uvidis v pondeli, moc drzim pesti

baketka
Autor odpověď smazal
Zobraz
ettie
26. črc 2018

@baketka tfuj tfuj ♡ moj dnes tiez podobne vyzeral, tiez 16 dpo, tak snad bude silit a vidime sa v dubnovkach ♡

baketka
26. črc 2018

@ettie dekuji a moc drzim pesti! Kdy se chystas k Dr?

ettie
26. črc 2018

@baketka dakujem, napodobne ♡
no ja som po 3 potratoch/biochemickych za 2 roky takze mam duphaston este z kvetna. Ale buduci tyzden v piatok mam poslednu davku. Ms mala.prist len vcera ale oproti inym tehu mi pride ze ciarky silneju tak snad.. este stale ma chyta stres a panika aby to neskoncilo este. Ale v utorok alebo v stredu pojdem aj kvoli tomu duphastonu. Manzel pride az v pondelok zo 14 dnovky tak zatial nkto nic netusi, snad to nezakriknem teda a bude tentoraz vsetko ok dokonca

baketka
26. črc 2018

@ettie Moc drzim pesti a naprosto te chapu! Mam to podobne...

ettie
26. črc 2018

@baketka a ty kedy ides k dr?
Tak snad budeme obe v aprili, teda ja uz asi v marci kvoli planovanej sekcii, pridavat fotky nasich drobcov ♡ tfuj,tfuj nech nam to vyjde do uspesneho konca...

baketka
27. črc 2018

@ettie ja budu v pondeli volat a uvidim, kdy me pozve..

ettie
27. črc 2018

@baketka tak drzim palce ;)

obla
1. srp 2018

Dr. Max dnes 9. DPO, 30. DC (ne z ranní moči)
Co myslíte?

corry21
1. srp 2018

@obla ja tam něco vidím, ale prý je teď dr max celkem nespolehlivy, tak uvidíš jestli bude silit 🙂

obla
1. srp 2018

@corry21 no, právě .. bylo to v limitu. Ale mám obavu, že to byl jen falešňák.

baketka
1. srp 2018

@obla taky vidim, dyz pozejtri bude silnejsi tak to neni falesnak ;)

obla
1. srp 2018

@baketka děkuji, budu doufat. Nejsem lovkyně duchů, ale je mi všelijak .. hlavně hodně prsa i podbřišek. Ale to může být i k MS.. Tak jen tajně doufat.

baketka
1. srp 2018

@obla mela sem stejny priznaky a taky sem mevydrzela ;), drzim pesti.

obla
1. srp 2018

@baketka díky moc ! Dopadlo to u Tebe dobře?

baketka
1. srp 2018

@obla no sem 22dpo dnes a hcg bylo 17dpo pres 2000, tak snad to dobre dopadne! 🙂

obla
1. srp 2018

@baketka jeeee, tak to je príma ! Gratuluju ! ♥️

vendelinka08
1. srp 2018

@baketka a bylo na utz uz neco videt? Nebo ti ho nedelali...

baketka
1. srp 2018

@vendelinka08 ja jdu az v pondeli 🙂

simanov
1. srp 2018

Holky co myslíte,je tam duch?Dekuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru