Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

ettie
2. srp 2018

Ahojte kocky, drzim palce nech silneju...
Pridavam sem svoj testik, dnes 23 dpo, myslim rapidclear znacka. Testacia ciarka nabehla hned a je teda chvalabohu silnejsia ako kontrolna. Este mam 2 testy od gravitest 😃 tak poctivo sledujem ci silnieme... uz som prekonala kriticku svoju pomyselnu hranicu 3 potratov, tak snad to tentoraz dobre dopadne.
@baketka ja som tiez bola u dr, videl, ze drobisk je v maternici spravne, na srdiecko si musime tyzden pockat este ci sa objavi, on potom ide prec
, tak si to chcel postrazit..no uvidime ♡ snad to bude ok... drzim palce ;)

nikolina1991
14. srp 2018

Ahoj holky, prosím o radu, takhle mi dneska vyšel test, ale ms mám dostat zítra nebo ve čt, myslíte, že to může odejít ještě s ní? Děkuji Vám moc 🙂

sangina
15. srp 2018

@nikolina1991 to je nádherná čárka..potichu gratuluji.A jestli to může ještě odejít?Stát se může cokoliv...ale je to nádějné...mě z takovéto čárky vyšlé tři dny před menzes běhá 9 -letý klučina🙂

nikolina1991
16. srp 2018

@sangina jéé tak to mě těší, tak by to mohlo klapnout

pandabox
16. srp 2018

@nikolina1991 takhle silnou carku neměli ano moje dvojcata🙂

nikolina1991
17. srp 2018

@pandabox fakt? Já jsem měla dostat ms včera, ještě možnost je dnes, ale většinou přichází ráno, tak doufám, že už nepřijde! měla jsi prosím také pobolívání podbříška? Přikládám ještě jednu fotku z dneška, ta je jako snad tmavší než ta kontorlní 🙂))

niki1107
17. srp 2018

@nikolina1991 Mne taky test takhle krasne silil a uz jsem 32tt 🙂. Tak gratuluji a preju hodne stesticka, at mimi prospiva 🍀

nikolina1991
17. srp 2018

@niki1107 tak to je krasný, moc gratuluji a děkuji 🙂❤

baba93
17. srp 2018

@nikolina1991 nádherné ta už nepřijde

nikolina1991
17. srp 2018

@baba93 ahooj, snad ne, poboliva me podbrisek, nevydrzela jsem a jeste jsem si udelala mamatest, ktery ukazoval jen slaboucke duchy, a dneska takhle, je asi jedno, ze ta druha čárka neni uplne stejne zbarvena, ze? Jsem novacek, tak se asi ptam na hlouposti 🙂

ktl
23. srp 2018

Holky je tam nieco vidietm

vendelinka08
23. srp 2018

@ktl bohuzel nic nevidim...

ktl
23. srp 2018

@vendelinka08 ja tam vidim slabeho ducha test nieje moj

andy266
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sarivalda
19. zář 2018

Ahojky, snažilky a tehulky 🙂 , včera se mi udělalo tak špatně že jsem myslela že umřu, zvracení, neustálá únava, že jsem lehla ve 4 odpoledne a vstala až v 5 ráno do práce, ráno stav zase na zvracení . No k mýmu testu, neptejte se kdy a jak dlouho zpoždění, nevím mám dlouhé cykly, neměřim si nic, na miminko jsme s manželem stagnovaly, manžel má mizerné spermio a já šílené cykly. Rozhodla jsem se po 3 letech změnit práci, tak jsem se přišla ujistit že mám halušky , test dělaný večer dnes, děkuji

bera28
19. zář 2018

@sarivalda a ty myslíš, že jsi těhotná? Na testu rozhodně nic není.

sarivalda
19. zář 2018

@bera28 nemyslím a ani nechci , děkuji moc za odpověď 😆

agneska7
19. zář 2018

Taky nic nevidim

vendelinka08
19. zář 2018

@sarivalda ja tam vidim stinek..ale co z toho bude..to se uvidi..zkus zitra

pandabox
20. zář 2018

@sarivalda je to tam takovy hodne slaby, za dva dny znova?

nikynikol25
20. zář 2018

Ahoj holky prosím můžu se zeptat dělá wondfo falešné duchy?Dnes jsem 9dpo a test jsem zkusila odpoledne,dřív jsem se do krámu nedostala,horní jsem zkoušela ovulac i test.Dekuji

nikynikol25
20. zář 2018

Tady mám ještě jednu fotku

vendelinka08
20. zář 2018

@nikynikol25 zkousis strasne brzy...protoze ma citlivost 25...takze 9dpo je to fakt na nic.

nikynikol25
20. zář 2018

@vendelinka08 já jsem to jen chtěla zkusit.Za 5dnu má přijít ms.Myslis že je lepší počkat do ms?

vendelinka08
20. zář 2018

@nikynikol25 s timto testem urcite...nebo za dva dny zkusit test s 10 citlivosti

nikynikol25
20. zář 2018

@vendelinka08 koukám teď na obal toho testu a je to citlivost 10ka.

nikynikol25
20. zář 2018

@vendelinka08 ale počkám ještě dva dny urcite,to bude lepší

kristousenecek
20. zář 2018

@nikynikol25 ahoj,taky sem to tak měla ;),a mám půl roční holčičku ;)***,a dělala si test 5dni do mentes ;)*,a bylo to tam jak to máš ty ;),a čárka sílila ;)

vapka
20. zář 2018

@nikynikol25 Chápu tu nedočkavost, pokud máš zásobu testů, tak bych určitě zkoušela 1Otkové, ale je opravdu lepší počkat až do MS, i když já měla negativní test ještě chvilku po vynechání MS, šla jsem pak na krev 😀 Držím palce, ať čárka sílííííííí. Pokud budeš dále testovat, tak jsme zvědavé na další pěknou dálnici 😀

laura7279
20. zář 2018

@nikynikol25 Niki držím moc moc palečky ❤❤😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru