Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

hasara33
25. zář 2018

@dudlik226 ne bohužel, nic tam nevidím

pandabox
25. zář 2018

@ktl ja tam vidim..

pandabox
25. zář 2018

@ktl u toho druheho uz ne..

hawah
25. zář 2018

@dudlik226 neco slabého vidět je..

pandabox
25. zář 2018

@dudlik226 slabe, ale vidim🙂)

kristousenecek
26. zář 2018

@dudlik226 ahoj ,já vím ducha ;)

simanov
26. zář 2018

Ahoj holky, do MS 5 dní zbývá,včera test dr.max...bily..,dnes jdu že ho vyhodím a zdá se mi,že něco vidím....Tak nevím.....

pandabox
26. zář 2018

@simanov zkusit jeste jinou znacku?

hasara33
26. zář 2018

@simanov nic tam není, ale je brzo ... testuj až v den MS pokud nepřijde, zbytečně se pak stresuješ

nikynikol25
26. zář 2018

@vapka teď to ke konci roku budou 2roky.Predtim jsem to nějak neresila.Dneska si jedu k doktorce pro novej papír na spermiogram.Dnes dneska ho tam ještě objednám.Do sebe jsem nacpal a cpu už tolik věcí,že si myslím že už to ve me určitě nebude,ale v něm.Jeste jsem si objednala Superfolin a pro něj vitamíny zatím E,C a kyselinu lis.je ti di body tak to pít bude.Jinak on prášky nesnáší.

dudlik226
26. zář 2018

@simanov neco tam vidim ;)

hasara33
26. zář 2018

@simanov a ještě když to je po limitu bych to vůbec nebrala v potaz, ber ho jako negativní, opravdu tam není nic, a otestuj v den MS pokud nedorazí .... ušetříš si zbytečný nervy a zklamání 😉

laura7279
26. zář 2018

@dudlik226 Řekla bych, že malý dušík tam je 😊

laura7279
26. zář 2018

@simanov zkus tak za dva dny, něco mini tam vidím

laura7279
26. zář 2018

@kosalucy tak já tam tedy vidím a dost dobře. Mě se ukázala i po limitu a tehu jsem byla. Tak držím palce 😊

vapka
26. zář 2018

@nikynikol25 Pro chlapa je nejlepší na plodnost selen a zinek, nebo jsem od kamarádky slyšela o Fertinu, ale nevím, jak moc je to dobré.... Jj, je dobré zkusit, jek je na tom partner.... Nebo, kamarádka měla na přítele něco jako alergii a její tělo spermie vždy pozabíjelo..... Ale doktoři to vyřešili a v pohodě, budu držet palce 😀

ktl
26. zář 2018

@simanov je tam vidim ho

nikynikol25
1. říj 2018

@vapka už to bude skoro 2 rokem.Uz mam napsanej na spermiogram a clostik takže od příštího měsíce se u mě uvidí a tenhle týden se jde na spermiogram.

vapka
1. říj 2018

@nikynikol25 Tak ten clostik asi zabírá, co tu čtu.... No a spermiogram je brnkačka 😀 budu držet palce. Já čekám na MS, nebo na dálnice na testu... Jsme to tento měsíc zkusili, tak uvidíme 😀

nikynikol25
2. říj 2018

@vapka u mě je vše v pořádku jen se my prodloužil ten cyklus.Tak my dala na stimulaci ten clostík.Jdu tam dneska objednat.Musime to stihnout do čtvrtka.Ja v pátek ráno odjíždím tak aby se to stihlo než odjedu.On my tam sam nepůjde.To se on moc stydí.

nikynikol25
2. říj 2018

@vapka no já četla že někomu zabral a někomu ne.Tak se uvidí.Mela jsem ho vzít 3dc ale vůbec v lékárnách co jsem přišla ho neměli a ag druhý cen jsem ho našla v jedné.Takze ho nasazují až příští měsíc.

vapka
2. říj 2018

@nikynikol25 Tak on ten odběr jde udělat i doma a donést to tam na testování....

esterkae
2. říj 2018

Holky, vidite neco? je to dr max jsem 11 dpo. Dela max rysky? Prijde mi ta carka strasne uzka, ale byla tam uz v limitu..

esterkae
2. říj 2018

takhle za mokra..

esterkae
2. říj 2018

takhle jeste original..

agneska7
2. říj 2018

@esterkae vidim, ale rekla bych ze je to ryska , ale treba se pletu a za 2 dny to bude krasna carka . drzim palecky

norna
2. říj 2018

@esterkae taky bych řekla jen ryska...

esterkae
2. říj 2018

@agneska achjo a ja myslela, ze max rysky nedela ☹️

kaczorka
2. říj 2018

@esterkae Vyšel mi dneska ráno úplně stejně test dr. max,taky jsem 11dpo..😀 Dejte vědět jak to dopadlo..🙂

nicol22
2. říj 2018

@esterkae podle mě je to ryska. Dr. Max za mě teda nic moc, mě udělal falšňáky dvakrát...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru