Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

sudylichozrout
11. říj 2018

@smisek2011 podle me jde o neprosperujici tehotenstvi. Od minuleho tydne bys uz ted musela mit dalnice. Asi ti pomalu klesa hCG, ze mas i po tydnu jeste ducha.

vapka
11. říj 2018

@smisek2011 Asi bych zkusila cinknout na gyndu, jestli by nebyla dobrá kontrola. Duchy jsme měli společně, já mám dnes termín MS, ale v pondělí můj test vypadal takto. Asi máš ještě HCG v krvi, ale možná bych se nechala zkouknout, popř. bys mohla dostat něco na udržení, jestli se to už někdy dříve stalo. Dej vědet...

smisek2011
11. říj 2018

@sudylichozrout o
@vapka zkusím další za tři dny a kdyztak si zavolám na gyndu.
Ale myslím ze to bude nějaká blbost

esterkae
27. říj 2018

10 dpo, dr max.. vidite neco? je to ryska?

gopina
27. říj 2018

@esterkae já vidim

esterkae
27. říj 2018

@gopina vypadaji takhle rysky u maxe?? za mokra tam toho moc videt nebylo..

janina92
27. říj 2018

@esterkae taky vidím 😊 zdá se mi i narůžovělá 👍

esterkae
27. říj 2018

jeste jeden z vecerni moci..

modrypitrisek
27. říj 2018

@esterkae Je to tam 🙂

nikynikol25
Autor odpověď smazal
Zobraz
nikynikol25
17. lis 2018

@vapka ahojky minuly měsíc jsme si psali tak na ten odběr jsme se ani nedostali ono to vyšlo.Dnes jsem dělala test a před 2 dňema 9dpo taky á tam byli slabý duchové a dneska už je čárka silnější a jsem dnes 11dpo.Uplne jsem štěstím bez sebe

dudlik226
17. lis 2018

@nikynikol25 gratuluji

nikynikol25
17. lis 2018

@dudlik226 moc děkuji skoro 4 roky a něco se zdařilo

nikynikol25
17. lis 2018

@dudlik226 zkoušela jsem i digi a je to tam

vapka
17. lis 2018

@nikynikol25 No prostě super, potichounku, ale přesto nahlas gratuluji. Další zdárný důkaz toho, že když to vypustí člověk z hlavy, tak se povede....... Tak tfuj tfuj, ať krásně rostete 😀

nikynikol25
17. lis 2018

@vapka moc děkuji,jsem úplně nadšená teď at je vše jen v pořádku,radši příští čtvrtek koupím ještě jeden digitální co ukazuje tydny.To bych měla bejt 16dpo.Jsem radosti bez sebe.

vapka
17. lis 2018

@nikynikol25 v pondělí se objednej na gyndu a uvidíš na kdy Tě objedná. Po všem tom snažení, Tě určitě objedná co nejdříve....

nikynikol25
17. lis 2018

@vapka kéž bych mohla v pondělí,jsem mimo Čr do příštího týdne do čtvrtka.Takze to bude nejspíš až ten další týden.To ona mě veme hned druhý den je strašně dobrá.Ikdyz má plno bere pacientky hned.

vapka
18. lis 2018

@nikynikol25 těhotná určitě jsi, no a čím déle se dostaneš k mudře, tím je větší šance, že už bude vidět i srdíčko 😀 hlavně v klidu a opatrně....

nikynikol25
18. lis 2018

@vapka opatrná jsem možná až moc.Uvidim co my řekne až ji budu ve čtvrtek volat kdy mě vezme nu

yipee
20. lis 2018

4 dny před MS (test udělám, protože jsem se cítila opravdu nezvykle), asi skočím ještě pro jeden test, ale začínám se radovat!

nikynikol25
20. lis 2018

@yipee to myslím že máš jasné hale.

michaelara
23. lis 2018

Holky, co myslíte? Mám pocit, že za 3dny vůbec nezesilil :(První test je 10 dpo(6dni před ms) a poslední 14 dpo,termin ms zítra.

janina92
23. lis 2018

@michaelara podle mě testy pěkně sílí 🙂

michaelara
23. lis 2018

@janina92 no, já nvm.. Budu muset počkat 😊

ocetnicek
23. lis 2018

@michaelara Já jsem měla čárku stejně silnou až někdy 6tt 🙂 předtím vždy slabší.

michaelara
23. lis 2018

@ocetnicek Tak snad se ještě v barví. Dekuju 😊

simanov
23. lis 2018

Myslím, že sílí 😊 Hodně štěstí

michaelara
23. lis 2018

@simanov Moc dekuju 💖

simanov
23. lis 2018

@michaelara potom napiš..co a jak ☺

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru