Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

anicka2104
5. pro 2018

Ten jsem si dělala včera ale nic tam není 😏 a dnes to je 8 dní spoždění

vendelinka08
5. pro 2018

@anicka2104 zasla bych si na krev...na testech toho moc videt neni...ale pokud chces mit jistotu...tak zajdi jako samoplatce a budes vedet na cem jsi.

sudylichozrout
5. pro 2018

@anicka2104 po týdnu zpoždění by byl test pozitivní, kdybys byla těhotná. Můžeš mít rozhozené hormony, důvody jsou většinou celkem banální. Nemoc, trocha stresu, méně spánku... tělo není stroj.

anicka2104
5. pro 2018

Já to už radši nějak nehrotim. Musím prostě jen čekat jestli přijde nebo ne. A nemocná jsem byla tak je to možná tím. Spím hodně takže z toho strach nemám. A ve stresu jsem kvůli tomu spoždění. Ještě počkám a příští týden si zavolám na gyndu..

pandabox
6. pro 2018

@anicka2104 jj, mas novy?

anicka2104
6. pro 2018

@pandabox dneska mrcha přišla tak snad příště to vyjde 😉

nikolinka10
6. pro 2018

Ahoj holky dnes mám 6 den zpozdeni delala sem si test a vysel pozitivni myslíte že mám jít už doktorovi že tam něco uvidi? Poslední menstruace byla 3.11 a skoncila 9.11

kometacka
6. pro 2018

@nikolinka10 ahoj,muj doktor si me objednal az 7 tydnu po zacatku posledni menstruace,ale tim,ze jsem nemela pravidelny cyklus,tak tehotenstvi bylo mladsi(5tt) a byl zatim videt jen zloutkovy vacek.

nikolinka10
6. pro 2018

@kometacka já právě nevím jestli mám jít zítra už radši

upuska
6. pro 2018

@nikolinka10 zítra nic neuvidí, leda by ti vzali krev..já jsem šla až když jsem byla 6+1 a stejně mě zval hned za týden znovu, aby to ověřil..ale gratuluju 🙂

pandabox
6. pro 2018

@nikolinka10 k cenu tak brzy kk doktorovi? I kdyby se něco melo stát tak doktor nic neovlivní

nikolinka10
8. pro 2018
upuska
8. pro 2018

@nikolinka10 ten puntík je mimi?

upuska
8. pro 2018

@nikolinka10 ja to teda myslela hlavne tak, ze jeste nebude srdecni akce..neuplne jsem se vyjadrila

nikolinka10
9. pro 2018

@upuska jojo prý je to už mimi no 😊😊

michaelara
11. pro 2018

Dle UTZ 6+5 a už nám krásně tlouklo ❤️

cocochanel85
17. pro 2018

Ahoj holky, dneska jsem zkusila test a tohle mi vyšlo, není vadný? Je takový divný.. napůl 😀 měla jste to některá už tak? Díky

nikynikol25
17. pro 2018

@cocochanel85 Ahoj občas my to udělal test a nic s toho nebylo zkus í jinou značku.Pak uvidíš.Ja vždycky zkusila dvě značky ten den a byl na jednom a druhém nic.A teď naposledy byl na obou různých testech.

vapka
17. pro 2018

@nikynikol25 Ahojky, tak jak jsi na tom?

nikynikol25
17. pro 2018

@vapka ahoj no pracovně ale je to asi tak cca 45min.co jsem měla bolesti a to docela velký v podbřišku úplně jsem to musela asi cca 8min.rozdejchavat to bylo hrozný,ale teď už je to o mnohem lepší

veervit
19. pro 2018

Ahoj, mohu se k vám přidat? Co myslíte?

veervit
19. pro 2018

@veervit levý test pondělí, pravý dnes.

vendelinka08
19. pro 2018

@veervit myslim ze je to krasny vanocni darek....a srpen to jisti....

kometacka
19. pro 2018

@veervit krasa,potichounku gratuluju,at je vsechno v poradku a pekne rostete 🙂

veervit
19. pro 2018

@vendelinka08 uvidíme. Děkuji. Jsem po 3.ivf, 5.ketu a civim tu na to a nevím jak se s tím popasovat.. Dnes v 10 jdu na krev a bojím se

codal
19. pro 2018

@veervit krásně sílí, držím pěsti ❤️

veervit
19. pro 2018

Tak HCG 480 nebo tak nějak. Tak snad se zadari ještě dál.

mufinka26
19. pro 2018

@veervit krásně ti test sílí i hcg je krásně vysoké 🙂 kolikátý den po transferu jsi?

veervit
19. pro 2018

@mufinka26 14 dní od transferu. Já se právě trochu lekla, že je hodnota nízká..

mufinka26
19. pro 2018

@veervit neboj je pěkná, já měla 13.den 404 … minulý týden jsem byla na utz a už byl gestační váček 🙂 Tak ti moc držím palečky, aby bylo vše ok 🙂 a opravdu se neboj, hodnota je hezká, za dva dny si dojdi ještě jednou a uvidíš, že se t krásně zdvojnásobí 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru