Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

anyt9178
7. srp 2015

Děkuji holky doufám, že to konečně vyjde minule to nedopadlo ☹

sobtik1986
8. srp 2015

@anyt9178 musíš věřit u mě to teď nevyšlo 2 x v březnu revize ve 12t a minulý měsíc SP v 6 t, ale věřím že jednou příště to už bude ok 😉

anyt9178
8. srp 2015

@sobtik1986 no já právě minulej měsíc SP ve 3-4tt a tenhle měsíc znovu čárka 🙂

bajule
8. srp 2015

Holky jsem 9DPO, asi brzy na hezké čárky?

anyt9178
8. srp 2015

@bajule můžeš zkusit, ale asi max vyleze duch 🙂

sobtik1986
8. srp 2015

@bajule 9dpo jsem měla dušíky 😉 @anyt9178 my jsme to tenhle měsíc zkusily taky znovu, ale výsledek zjistím až tak za 5 dní dnes jsem 5dpo a teplota se už 4 den drží na 36,9 tak uvidíme

anyt9178
8. srp 2015

@sobtik1986 tak držim palce 🙂 a dej hned vědět 🙂

sobtik1986
8. srp 2015

@anyta9178 jasně že dám díky 🙂

svlocka
8. srp 2015

Ahoj holky tak jsem si udelala ten test digi.co myslite?neumim tomu uverit 🙂

slunicko01
8. srp 2015

@svlocka gratuluju 😃 je to jasný...

svlocka
8. srp 2015

@slunicko01 dekuji 🙂ted hlavne at je vse v poradku.

bajule
8. srp 2015

@svlocka Nááááádhera, moc moc gratuluji!!!!!!

bajule
8. srp 2015

Holky, co na to říkáte?

loafeer
8. srp 2015

@bajule dušík, přeju at sílí

bajule
8. srp 2015

@loafeer Ve skutečnosti je kráááásný a dnes jsem to i dárečkem dala přítelovi, i on čárky viděl 😀 Rozplakal se a já s ním 🙂

svlocka
8. srp 2015

@bajule dusici zkus treba za dva dny preji at sili 🙂 a dekuji 🙂

dubnacek
8. srp 2015

@bajule no po pravde duch vipada jinak rekla bych,ze na tech dvou jsou to krasne carky tak jen at je vse ok i u dr 😉

bajule
8. srp 2015

@svlocka
@dubnacek Holky dekuju:-* Mám ještě objednaný digi, uvidíme 🙂 Ale mám silenou radost a zároveň strach. Příznaky nemam teda žádný... Jen mám citlivější prsa....

svlocka
8. srp 2015

@bajule ja jsem taky nemela az pozdeji ted mam bolave prsa jak hrom a ted me poboliva podbrisek na levo.uvidis to bude 🙂taky bych rekla ze ty dve jsou silnejsi nez ta nahore 🙂

bajule
8. srp 2015

@svlocka No nevadilo by me tehu bez trabli 😀 Vyfotím pak ten digi 🙂

svlocka
9. srp 2015

@bajule jo ze 🙂 kdy si ho budes delat? 🙂jak dlouho mas spozdeni 🙂

tynulkaxix
9. srp 2015

Ahoj holky gratuluju všem 🙂 pošlete mi kousek štěstíčka at se nám to taky konecne povede 🙂 tem co se to ted povedlo, jak dlouho jste se snažili?

slunicko01
9. srp 2015

@bajule taky bych řekla, že to už je skoro čárka ☺ tak ať je vše v pořádku.

slunicko01
9. srp 2015

@svlocka držím palce ať je vše v pořádku. Já jdu az na konci srpna k doktorce, tak snad to taky dopadne... ☺

tynulkaxix
9. srp 2015

Komu vděčím za srdicko? 🙂 dekuju moc. Holky taky už jste s toho snažení a neúspěchu na nervy. Já to vždycky celej měsíc nějak neresim ale jak se blíží ms tak to začíná. Včera me pichalo na levem vajecniku a poboliva me bricho, takžeasi zase ms prijde ☹

anyt9178
9. srp 2015

@tynulkaxix jojo už jsem z toho na prášky v pátek mi vyšel pěkný duch pomalu už jak čárka a včera večer jsem zase začala krvácet a přesně tohle jsem měla minulej měsíc ☹

tynulkaxix
9. srp 2015

@anyt9178 tak to je mi lito ☹ me ještě nevyšel ani duch. S první dcerou jsem otěhotněla defakto hned a ted je to sice půl rok, ale přijde mi to jako věčnost

anyt9178
9. srp 2015

@tynulkaxix to věřim mě to taky přijde jako věčnost a teď už pociťuju i zoufalství

tynulkaxix
9. srp 2015

@anyt9178 a nevíš proc se ti to takhle děje,? Nebyla si se zeptat na gynde?

anyt9178
9. srp 2015

@tynulkaxix prý je to normální jiné o tom ani nevědí, ale mi snažilky ačkoliv testujem jak šílené tak víme i to co vědět nemáme

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru