Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

emisekkk
10. srp 2015

@anyt9178 jasný, rovnání kostrče je součástí metody Mojžíšové pro otěhotnění. Dělá se to běžně na rehabilitaci, která s tím má zkušenosti nebo kde se cvičí metoda paní Mojžíšové. Rovná se to přes konečník.

anyt9178
10. srp 2015

@emisekkk už jsem o tom něco početla a hned se objednám

bajule
10. srp 2015

@svlocka nádhera 🙂 kolik jsi dpo?

svlocka
10. srp 2015

@bajule jsem 19dpo,mam uz to potvrzene od dr.jdu az znova za 14dni.zatim je vse v poradku 🙂a ty jsi kolik dpo?

sobtik1986
11. srp 2015

@anyt9178 :( takhle jsem to měla před 2 měsíci další se zadařilo to bylo sp a dnes 8 dpo a slaboučký dušík, ale zatím z toho nic nedělám může to být falešnák a nebo ms může stejně dorazit

bajule
11. srp 2015

@svlocka Dnes bych měla být 13dpo 🙂

dvamy
11. srp 2015

Prosím o radu. Snažíme se, menstruace často se spozdenim. Par dni mam bolesti v podbrisku, jako před menstruaci. Dnes jsem pro jistotu dělala test, jdu na kosmetiku laserem, zjistila jsem ze není vhodná pro těhotné. A teď nevím. Vidím tu druhou carku sama? Dekuji

bajunka
11. srp 2015

@dvamy já ji tam vidím taky 🙂

sobtik1986
11. srp 2015

@dvamy vidím ta je k nepřehlédnutí :D

dvamy
11. srp 2015

@sobtik1986 Já tomu nemůžu věřit :D radši se ještě moc neraduju. Ale kosmetiku pro jistotu změním na normální kosmetiku...

bajule
11. srp 2015

@dvamy Gratuluji 🙂

dvamy
11. srp 2015

@bajule děkuju 🙂 dám ještě vědět. doufám, že to bude tak, jak to zatím vypadá 🙂

bajule
11. srp 2015

@dvamy Určitě!

anyt9178
11. srp 2015

@sobtik1986 já dvakrát za sebou a příště už raději netestuji je děsný vidět jak to slábne ☹

sobtik1986
11. srp 2015

@anyt9178 to jj já si také říkala, že nebudu testovat, ale 7 dní stále stejná teplota včera a dnes nevolnost tak mi to nedalo, ale dokud nebudu po termínu ms a mít krásnou dálnici tak tomu věřit nebudu 🙂

bbvcelka
11. srp 2015

@dvamy je to tam..

anyt9178
11. srp 2015

@sobtik1986 já to řikám teď, ale příště mi to zase nedá

lucykal
11. srp 2015

@dvamy jakou kosmetiku?

misimisi
11. srp 2015

@dvamy. Třeba to nebude vadit. Zavolej tam a zeptej se 😉

dvamy
12. srp 2015

@lucykal ultrazvukovou spachtli. Šla jsem na normál a prý ta ultrazvukova fakt není vhodná první tri měsíce.

dvamy
12. srp 2015

Nedalo mi to vydržet do čtvrtka a zase jsem testovala 😊

alkuska
12. srp 2015

@dvamy Gratuluju 🙂 s tou špachtlí to mě zaujalo, já jsem to neřešila a na kosmetiku chodím normálně 1x za měsíc i se špachtlí a se vším a všechno je v cajku.

dvamy
12. srp 2015

@alkuska No vidíš 🙂 na netu jsou často fámy. Ale radši jsem se tomu vyhla 🙂

sobtik1986
12. srp 2015

@dvamy hezké čárky já bych chtěla mít také takové 🙂 jsem zvědavá co na mě vykoukne zítra

bajule
12. srp 2015

Tak u mě doufám tutovka 🙂

svlocka
12. srp 2015

@bajule pekny tak tutovka urcite 🙂gratuluji

bajule
12. srp 2015

@svlocka Děkuji 🙂

alkuska
12. srp 2015

@dvamy No jo, já jen že jsem o tom ani neslyšela. Simtě vždyť ultrazvuk u doktora je namířený přímo na to embryo a ničemu to nevadí, někdo si koupí angelsounds a ultrazvukuje plod denně, a my tu budeme řešit několik minut špachtle za měsíc, v obličeji matky, metr od dělohy daleko...

sobtik1986
12. srp 2015

@bajule gratuluji 🙂

lucykal
12. srp 2015

@dvamy jojo to jsem taky slyšela že by se to nemělo. Jinak mě vůbec nedošlo jak to myslíš s kosmetikou.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru