Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

martina1105
24. srp 2015

myslíte že by to mohlo být těhu?

shine2015
24. srp 2015

@martina1105 to ti nikdo tady nepotvrdi ani nevyvráti......prostě musíš zkusit test. 2dny před MS ti celkem spolehlivě ukáže digi clearblue.....i odpoledne.....
A pokud mambyt upřímná, tak pokud té bolí břicho, vypadá to spis na MS.....i když bolet může přestat a těhotná být můžeš.....prostě zkus test ....když tak odbehni do lékárny a udělej si ho v práci.....abudes vědět hned.

martina1105
24. srp 2015

škoda,že nemůžu odběhnout,musela bych vysílačky vzít na chrbát,jsou to muka,už at je 16 hodin 🙂

nov.tere
24. srp 2015

@martina1105 lepší testovat ráno a pokud by jsi to vydržela tak testuj za dva dny nebo respektive až v den očekávané ms nebo po vynechání 🙂

shine2015
24. srp 2015

@martina1105 tak jak?

irennn
24. srp 2015

@michaelalala koukám na ty tvoje testy a já nevím, nezdá se mi to... Já teď měla 8 den po ovulaci úplné tlustice, každý den víc silnější, pokud by to tak pomalu ukazovalo, mohlo by to být zamlkle, stalo se mi to bohužel v dubnu, hcg se musí ze začátku raketově nasobit, tj důležity ukazatel. Držím palce

siima12
25. srp 2015

Ahoj děvčata, dneska jsem byla u dr. a říkala jsem jí že mám spoždění a že se s manželem snažíme o miminko. Tak mi udělala ultrazvuk a nic. :( píchla mi do zadku injekci aby mi vyvolala MS. Říkala pokud to do 14 dnů dedostanu mám přijít. :( předepsala mi prášky který mám až po MS brát 5 dnů. 20 den cyklu. Že se mi srovná MS a zároveň to pomáhá k oplodnění. Tak jsem z toho nešťastná. Měla jste někdo stejný případ?

nov.tere
25. srp 2015

@siima12 co ti napsala za prášky?

siima12
25. srp 2015

@nov.tere Utrogestan

nov.tere
25. srp 2015

@siima12 tak to jo já už se lekla že ti dala proveru. 🙂

siima12
25. srp 2015

@nov.tere Tak budu muset počkat jestli dorazí MS nebo jestli nedorazí. Říkala že ta injekce by neměla nějak škodit kdybych byla náhodou těhotná. Tak se budu modlit aby nedorazila.

im4fun
25. srp 2015

@siima12 no to je jasny ze na utz nebylo nic videt...a test sis delala?

im4fun
25. srp 2015

@irennn ja treba mela v prvnim tehotenstvi test pozitivni az 10 dni po ocekavane MS a ted taky tak nejak podobne. Kazda to holt ms jinak

siima12
25. srp 2015

@im4fun dělala jsem si 3 testy jeden v den MS pak ob dva dny a třetí hned ten další den. Uvidíme jestli dorazí nebo ne. na ultrazvuku nic zatím vidět být nemusí že?

im4fun
25. srp 2015

@siima12 no a ty testy byly pozitivni? Na utz byva neco videt az tak v 6.tt, nekdy driv ale nekdy taky i dyl, takze pokud ti delala utz par dni po vynechane MS, tak to proste nic videt byt nemuze

rencaf
25. srp 2015

pokud máš negativní tt a jsi už pár dní po očekávané ms, tak to vidím spíš tak, že se ti ms zpozdila - těhotenství to nejpravděpodobněji nebude. Já měla pozitivní tt už dva dny před očekávanou ms, ale každá to máme jinak, záleží na hodnotách hcg 🙂

nov.tere
25. srp 2015

@siima12 ta injekce opravdu neškodí. A vždy je lepší jít déle k dr než hned po MS.

siima12
25. srp 2015

@im4fun testy byli negativní. Ale třeba sestra když byla těhotná tak si dělala testy a byli negativní a až ve 3měsíci zjistila že je těhotná.

im4fun
25. srp 2015

@siima12 a ted mas kolik dnu zpozdeni? Neni nic jednodussiho nez test opakovat dyl nez tri dny po vynechane MS. Anebo pokud nechces delat dalsi test, tak holt pockat

siima12
25. srp 2015

@im4fun 10 dní. Spoždění jsem měla jen 2 dny co jsem měla předchozí MS

nov.tere
25. srp 2015

@siima12 a máš MS pravidelnou nebo ne pokud ne tak ovulace mohla být i déle a tím pádem test těhu ukázat nemusí.

siima12
25. srp 2015

Nov.tere -Právě že nemám. Ale uvidíme jestli ta MS příjde nebo ne. 🙂

nov.tere
25. srp 2015

@siima12 tak třeba na test bylo brzy. Zkusila bych ho znovu.

siima12
25. srp 2015

@nov.tere Zkusím ho třeba za týden. Ale moc děkuji ta radu. A budu doufat že to klapne. Že ultrazvuk klame ;) 🙂

macondra
26. srp 2015

ahoj holky,

je mi naprosto jasné, že je to tu pořád dokola, ale znáte to.. ráno jsem si dělala dva různé testy a oba po časovém limitu (cca 8 - 10min) měly viditelné 2 proužky (viz obrázek). co si o tom myslíte? jasně, že budu dělat zítra další testy, ale ráda bych váš názor. bohužel jsem na dovolené v zahraničí a na krev jít nemůžu.. a vůbec bych se nezlobila, kdyby to vyšlo emoticon

moc všem děkuji a mějte se krásně!

ps - ten větší test je z DM (ten s kopretinou), druhý z lékárny, ale nepamatuji si jméno (zelená krabička)

im4fun
26. srp 2015

@macondra no vzhledem k tomu ze se ti objevily az po 8 minutach, tak bych s dalsim testem pockala tak ctyri pet dni, zitra to fakt nema cenu. Obzvlast pokud nemas zpozdenou MS

mercedesse
26. srp 2015

@macondra podle me jsou oba jasně pozitivní. Kdyby tam nebylo hcg, tak se takové čárky neudělají

martina1105
26. srp 2015

ted mě asi ukamenujete,připadám si jak d...l omlouvám se moc,za tu otázku co ze mě ted vypadne ale už jsem s toho hotová, když jsem poslední menzes měla 27.7.2015 další má dojít kdy? dnes jsem testovala a pořád nic 😢 prosím poradtě,a hlavně neukamenuj te mě

mercedesse
26. srp 2015

@martina1105 no to záleží, kolik máš normálně cyklus, to tu nikdo nemůže vědět. Já třeba mívala běžně 32 dní, někdo má 26.

martina1105
26. srp 2015

jj omlouvám se,je mi to až trapné se tak ptát,já právě nikdy nesledovala ty cykly ani nevím jak je spočítat ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru