Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

hornet600
9. zář 2015

@dubnacek Děkuji 🙂 Já asi stejně nevydržim a budu testovat každé ráno 😀

dubnacek
9. zář 2015

@hornet600 jo to znam ja to taky tak mela😉),nedalo mi to a pak pro jistotu jsem si koupila ten digi clear blue a bylo to tam 😉) pak uz jsem netestovala😉))

hermanek1985
9. zář 2015

@hornet600 držím palečky ať sili 🙂

lilli89
12. zář 2015

ahojky lidičky, doufám, že neotravuji, ale snad mi poradíte... přikládám fotku pořízenou minulý týden ve čtvrtek, tj. 4.9. zelený je ovu... teňulinkou čárku tam vidím, ale přikládám i vám ať můžete zhodnotit... protože dnes jsem si dělala test s nižší citlivostí (až odpoledne) a ten je sněhobílý... tak co myslíte? díky za vaše odpovědi 🙂

handangervidda
12. zář 2015

@lilli89 Těhotenský je podle mě negativní- pokud je na testu duch, tak ta čárka musí být stejně široká, jak ta kontrolní, je jen slaběji zabarvená. U ovulačního je to vždy relativní a musí se posuzovat v kontextu testů z dalších dní- pokud jsi v pátek měla ovulační zcela bez čárky, tak byla ovulace v pátek a tudíž by byl dneska negativní i ten citlivější TT i za předpokladu, že těhotná jsi.... Zkus si udělat ještě další test, nejlépe až ve čtvrtek.

dubnacek
12. zář 2015

osobne si myslim,ze na testovani tyden po ovu je moc brzy,jeste bych urcite pockala tak tyden,jinak jde carka videt na TT a je to nejspis mamatest a ty hodne casto ukazuji falesne,ale nezoufej,ja mela tak slabe testy,ze bych ani neverila,ze bych mohla byt tehu dokonce jich tady mam nejde vystavene a ted jsem 23tt,takze jeste pockej s testovanim a uvidis za par dni.

veruu25
13. zář 2015

Ahoj holky, vidíte tam něco? Ten druhý je včerejší a ten spodní dnešní 🙂 Díky za odpovědi 😉

milujicimamina
13. zář 2015

@veruu25 ty máš ty co Já,oné stepy ne? Me sili čtvrtý den a na Maxovi skoro vůbec nic,viz Můj profil,tak nevim

dubnacek
13. zář 2015

@veruu25 tak ja na tom spodnim neco maliiicko vidim,ale strasne tam ykresluje ten ctvereckovy papir,chtelo by to na neco tmavsiho polozit.Uvidis je to strasne slaboucke ja si to muse hoodne priblizit,ale ve skutecnosti to muze vypadat uplne jinak😉

veruu25
13. zář 2015

Já vůbec nevím jak se jmenujou...jsou z eBay...takový bílo růžový obal 🙂

keny123
13. zář 2015

@veruu25 kolik jsi dpo?

veruu25
13. zář 2015

@keny123 cca 13 dpo. To jsou asi hodně slabý čárky co?

veruu25
13. zář 2015

@dubnacek no ve skutečnosti je to docela vidět.. Nemusím to nijak naklánet 😀 ale je to slaboucka čárka no.

bajunka
13. zář 2015

mám stejný typ testu a řekla bych i stejného ducha 🙂ale už jsem ducha měla a neudrželo se takže nezbývá něž čekat jsem 12DPO

bajunka
13. zář 2015

aha tak stejný test to není je to one step

misimisi
13. zář 2015

@veruu25 Vidím 😉 Takhle brzy to máš pěkně vidět 😉 Mně to nešlo nafotit tou dobou 😀

snazimese2015
13. zář 2015

Jsem si řekla že ještě jednou zkusim já tam ducha vidím ,je růžový a stejný jako kontrolní mokrý a po zaschnutí ,vylezl zase do minuty :-/

keny123
13. zář 2015

@veruu25 nene v pohodě ptám se protože jem 10dpo a včera test negativní tak uvidíme za par dní díky 🙂

veruu25
13. zář 2015

@bajunka to mas lip vidět než já 🙂

snazimese2015
13. zář 2015

A už dam pokoj jen vidíte taky zesílení ?? 🙂

veruu25
13. zář 2015

@snazimese2015 prosím te kolik je citlivost ten zelenej?? Ten mám taky doma a nemůžu to nikde najít 🙂

snazimese2015
13. zář 2015

12,5
@veruu25

veruu25
13. zář 2015

@snazimese2015 jinak čárecku na tom spodním vidím pěknou 🙂

veruu25
13. zář 2015

To je dnešní ovu test. Myslíte že to může něco znamenat?? 😀

bajunka
13. zář 2015

jojo v těhotenství rostou oba hormony 🙂

pavlinkakamilka1
13. zář 2015

@bajunka Taky vidím pěknou čárku,tak moc držím palce,aby to dobře dopadlo.

snazimese2015
13. zář 2015

@bajunka můžu se zeptat jak oba hormony ?

westie
13. zář 2015

@veruu25 Pokud se nepletu, tak ovu test je pozitivni jen tehdy, kdyz je testovaci carka stejne silna nebo silnejsi nez ta kontrolni.

bajunka
13. zář 2015

LH i HCG

keny123
13. zář 2015

@snazimese2015 záleží jestli mají stejnou citlivost....ten modry je benu ne?modry benu ma 25

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru