Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

im4fun
23. zář 2015

Ja tomu nejak nerozumim. Takze pred trema tydnama byla MS, po ni nebyl sex...Jak muzes byt tehotna? Jinak na testu nevidim nic

ajriska
23. zář 2015

@im4fun protože sex byl před posledni menses.U druhé dcery jsem otěhotněla 28.DC.Já myslím ze jsem o horm.poruchu já na testu ducha vidím na fotce ne.Uvidíme co doktor

dubnacek
23. zář 2015

@ajriska tak abych ti pravdu rekla povelkem priblizeni duch videt jde,ale podle mne by tam uz mela tim padem byt videt pekna carna a ne teprve duch navic jsou to mama testy a ty jsou v posledni dobe spatne.Bud zkus jeste jiny test a nebo pockej az na kontrolu u dr😉

ajriska
23. zář 2015

@dubnacek není to máma test viz.první příspěvek o stranu zpet

ajriska
23. zář 2015

@dubnacek není to máma test viz.první příspěvek o stranu zpet

ajriska
23. zář 2015

Testováno ted mama test do pěti minut..falešné?

anyt9178
23. zář 2015

@tynulkaxix gratuluji 😉 ať je vše v pořádku 🙂 já jsem dnes cca 8dpo a na testíku pidi nenápadný dušík 🙂 tak testnu v pátek ráno 🙂 to už by snad mělo být vidět víc 🙂

dubnacek
23. zář 2015

@ajriska tak tady je carka jasne videt,ale radeji bych ja osobne testovala az rano,tod muj nazor na mamatesty a to i pres to vse co uz se tady o nich psalo a z vlastni zkusennosti.Kazdopadne ti to preji i kdyz to bude treti detako😉). predeslou stranku jsem jen preletela a jen odpovedela jestli duch je nebo neni a ten test vypadal stejne jako mamatest tak se omlouvam😉.

ajriska
23. zář 2015

@dubnacek jenže já už si nepamatují kdy byl sex musel byt minimálně týden před 31.8. a chlap si ke jistý ze si dal pozor jako vždy.Jsem z toho dost rozhozena nevím co si přejí aby to bylo

tynulkaxix
23. zář 2015

@anyt9178 dekuju 🙂 doufám a verim ze bude vše v pořádku🙂 přeji ti aby čárka silila🙂
@ajriska tady jde čárka vidět, ale zkusila bych ještě jinou značku. Hodně štěstí🙂

anyt9178
23. zář 2015

@ajriska tady je carka pekna, ale kup jeste jinej a zitra ho sem hod 😉

ajriska
24. zář 2015

@anyt9178 ráno jsem dělala mama test, jiný nemám a ten je negativní a po limitu sotva duch. Věřím tedy, že těhu nejsem, neb to by se muselo opravdu už vážně ukázat. My třetí dítě fakt neplánujeme, měla jsem obě těhot. riziková a porody též, navíc první dítko z IVF..už testovat nebudu. Počkám co doktor ve středu řekne. V neděli jdeme na svatbu tak si dám do nosu 😀

edinka126
24. zář 2015

@tynulikaxix@ ahoj tak ciarka mi sili zacala som brat femibion 800 a buduci tyzden idem k lekarke tak dufam ze yz bude vidiet niecoo 😊😊

tynulkaxix
24. zář 2015

@edinka126 Ahoj no tak to je super🙂 moc gratuluji a ať sili dal🙂 Já dneska netestuju, ale svrbi mě ruka😀 já beru chytré miminko, je to levnější verze femibionu🙂

tynulkaxix
24. zář 2015

Holky taky vás občas boli pupík, táhne vás břicho, sem tam někde pichne a občas boli břicho jako na ms?

pekkaa
24. zář 2015

@tynulkaxix ano, byva to tak 😉

edinka126
24. zář 2015

@tynullkaxix@presne tak isto vcera som sa zlakla ze uz dostavam ms..su to take 20sek.bolesti..ale je to zevraj normalne roztahuje sa maternica a vsetko sa hyybe ☺☺

tynulkaxix
24. zář 2015

Mě je holky právě nějak blbe☹ ne ze bych mela zrovna malý bolesti

pekkaa
24. zář 2015

@tynulkaxix pokud to jsou fakt velke krece tak radsi bez na pohotovost

tynulkaxix
24. zář 2015

@pekkaa zkusím se nejdřív natáhnout, abych zbytečne neplasila

pekkaa
24. zář 2015

@tynulkaxix ok. Me taky ze zacatku dost bolelo bricho, ale nebylo to nic hrozneho. Pokud by se ti to zhorsovalo, tak fakt radsi bez. Radsi zbytecne nez to pak litovat

tynulkaxix
24. zář 2015

@pekkaa jak jsem si lehla tak je to lepší, tak snad to bude v pořádku .

anyt9178
24. zář 2015

@tynulkaxix já cítím tlak a bolej mě třísla hlavně nedělej nic namáhavého

tynulkaxix
24. zář 2015

@anyt9178 Mě ted picha tam dole a břicho mě furt poboliva

pekkaa
24. zář 2015

@tynulkaxix me pichalo v boku, pichalo v rozkroku, bolely trisla, stydka kost, kycle.. Pak se to po par tydnech zlepsilo ale stale se to obcas kratkodobe vrati..

anyt9178
24. zář 2015

@tynulkaxix to mě jako když táhne u stydké kosti až to zabolí
@pekkaa

tynulkaxix
24. zář 2015

@pekkaa
@anyt9178 myslím, že jsem to v prvním tehu měla taky, ale moc si to už nepamatuju 😀 nechci lopat s každou krajinou k dr

bajunka
24. zář 2015

to já dnes počůrala oznamovací test( ten v obalu) pro tchýni bude tu pár dnů tak ať se nediví, proč furt spím 🙂 a čárky jsou krásné dalnice, já se tak těším na 6tého 🙂

tynulkaxix
24. zář 2015

@bajunka a co manžel už dostal to přáníčko? 🙂 Já mám taky pěknou dálnici, ale štve mě to břicho☹

bajunka
24. zář 2015

no jasně hned jak přijel 🙂. klid nestresuj odpočívej fakt je to úplně normální. kdybys neměla žádné příznaky tak by jsi taky byla nervozní... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru