Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

darxie
30. zář 2015

@milujicimamina Chtěl si to prej vyzkoušet a vyloučit, že je duch jen chyba testu:D Tak už vidí, že není:D

westie
30. zář 2015

@darxie taky potichu gratuluji, hezká čárka 🙂

westie
30. zář 2015

@tynulkaxix hlásím se po kontrole, s doktorem jsme spočítali,že jsem dnes 6+1 a už bylo vidět srdíčko (ale neslyšela jsem ho, to až příští týden, až přejdu z centra ke svému mudrovi). Držím palce, ať se nám všem daří 😵

tynulkaxix
30. zář 2015

@westie jee tak to je super, gratuluju, jen tak dál 🙂

hermanek1985
30. zář 2015

@milujicimamina ahoj..tak jak se citis? ..ja kdybych to měla dostat☹

milujicimamina
30. zář 2015

@hermanek1985 já taky bolí me stále břicho,tak zvlastne i jako na ms,ale to vlastně v kuse ted:( zítra 5-6 dpo tak uvidím co zaznamenam 😀

hermanek1985
30. zář 2015

@milujicimamina tak to jsem zvědavá 🙂

tynulkaxix
1. říj 2015

Cauky holky dneska jsem dělala testik po pár dnech a doufám že je to ne blbej test. Vidíte tam ten světlý pruh co bude přes testovací i přes kontrolní čárku? Myslite ze je to vadný test?

kecka28
1. říj 2015

@tynulkaxix já myslím, že jasnější to být nemůže... gratuluji

tynulkaxix
1. říj 2015

@kecka28 dekuju. Mě jde o ty vše světla města na tech carkach. Tady to jde blbe vidět.

tynulkaxix
1. říj 2015

Tady to jde vidět lip, jak ty čárky už schnou. Trochu mě to znervoznuje ☹

kecka28
1. říj 2015

@tynulkaxix nezlob se, ale myslím, že se strachuješ zbytečně. Kdyby byl test vadný, tak Ti nevyjedou takové dálnice. Nenervuj se, raduj se 🙂

jetynka
1. říj 2015

@tynulkaxix Já nevidím nic jiného než dvě pořádné dálnice, kdyby to byl vadný test tak by to nevyšlo tak krásně. co to máš za značku?

tynulkaxix
1. říj 2015

@kecka28 Jasný ale jámyslela zže bude asi nějakej čas něj kvůli tem svetlym mistum

tynulkaxix
1. říj 2015

@jetynka lady max

jetynka
1. říj 2015

@tynulkaxix intenzita proužku závisí na množství hcg v moči a kdy test děláš jestli ráno nebo během dne, fleky jsou v pohodě, stačí se dotknout prstem a už je tam nějaká otlačenina nebo se to může i rozmazat. když já měla falešně pozitivní testy tak jsem měla čárečku sotva pouhým okem viditelnou a byl to většinou mamatest.

jetynka
1. říj 2015

@tynulkaxix ten neznám, kdyžtak si kup ten digitální test, ale v tvém případě bych za to peníze nevyhodila, kolik dní máš zpožděnou ms?

tynulkaxix
1. říj 2015

@jetynka já to mám ale potvrzeny od Dr ze jsem tehu😀 jen čekáme na srdíčko. Test jsem si dělala jen pro jistotu. Četla si několik stránek rozjetou diskuzi🙂

jetynka
1. říj 2015

@tynulkaxix ahaaaa tak to se už netestuj, protože znám holky že se testovaly a sledovaly intenzitu čárky a z toho si vyvodily že se těhotenství nevyvíjí a jančily, zbytečně protože vše bylo ok. Já měla teď u posledního těhu srdíčko potvrzené až 8+3 , 6+3 byl prázdný váček tak to bylo šílených 14dní. u prvního těhu jsem měla srdíčko už 6+1. tak to držím palce 🙂

tynulkaxix
1. říj 2015

@jetynka ještě chci zdelat testy co tu mám😀 já byla na gynde 5 + 5tt, dr říkala že malinko menší. Na kontrolu z jdu v utery tak doufám že už srdíčko bude

jetynka
1. říj 2015

@tynulkaxix 😀 , to by už mohlo být vidět 🙂

dubnacek
1. říj 2015

@tynulkaxix ten test je naprosto ukazkovy,to ze tam ma nejake carky,ktere nejdou ani videt vubec neres,ten test je tak pozitivni,ze vic uz byt nemuze a ty sama vis ze miminko cekas,vubec bych se uz netestovala a nestresovala.Soustred se na miminko a bud hlavne pozitivni a v klidu a ty testy co jeste mas bud vyhod nebo schovej co nejhloubeji do suplete😉).Uvidis ze prcek bude v poradku a i srdicko mu naskoci,utery je za chvili.Ja jedu dnes na kontrolu a uz se nemuzu dockat az chlapecka uvidim.Jen jsem opet nemocna tak se mi nechce ani hybat,ale co bych neudelala pro chvili podivani ne na chlapecka😉))

tynulkaxix
1. říj 2015

@jetynka až tam půjdu tak podle ms budu 7+0. Ale když říkala že je menší tak 6+?

jetynka
1. říj 2015

@tynulkaxix udělej to co ti píše @dubnacek , ovulace mohla být později než si třeba myslíš, to že je menší ještě nic neznamená, já taky nebyla v klidu ono to ani nejde být, ale stres škodí tak musíš si najít něco při čem nebudeš na tohle pořád myslet i když to bude hodně těžké.

tynulkaxix
1. říj 2015

@dubnacek dej pak vědět jak si dopadla🙂
@jetynka jasný holky zlikviduju je 😀

jetynka
1. říj 2015

@tynulkaxix to bude to nejlepší co uděláš 🙂, dej pak vědět 🙂

pekkaa
1. říj 2015

@tynulkaxix zlato, fakt neboj. Je to nadherny test. Fakt zalezi jak tam nanesou to barvivo. Ja mam taky presne takoveto testy😉

milujicimamina
1. říj 2015

@tynulkaxix vždyt je krásný 🙂

bajunka
1. říj 2015

@tynulkaxix nebo je daruj někdo psal že darovaný těhu test od těhotné přinese štěstí ve snažení 🙂

tynulkaxix
1. říj 2015

@pekkaa už aby bylo utery😀 doufám že už tam to srdíčko bude

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru