Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

monikavitezslav
5. říj 2015

Tady víc to fakt neumím

monikavitezslav
5. říj 2015

Jenže mi to přijde jako jen obyčejná ryska:_(

sovice
5. říj 2015

@monikavitezslav DUCHA POŘÁD VIDÍM 🙂

hermanek1985
5. říj 2015

@milujicimamina ahoj..jak se máš, jaký byl víkend? a jak Ti je?...jsem 10dpo aa furt čekám 🙂

monikavitezslav
5. říj 2015

@sovice včera sem na netu hledala jak vypadá ta slavná ryska a nic sem nenašla. Přikládám to raději k té rysce buď tam mimousek je nebo není:_(

miranell
5. říj 2015

@vendy200 Krásně pozitivní test, gratulace 🙂

miranell
5. říj 2015

@monikavitezslav zkoušela jsi to s tou baterkou na tom dnešním testu?

monikavitezslav
5. říj 2015

@miranell jeste nne:_(

miranell
5. říj 2015

@monikavitezslav podle mě je hodně dobré znamení, že máš na všech testech rysky, bez ohledu na značku 😀

dubnacek
5. říj 2015

@monikavitezslav tady je tenka slabouuuucka carka videt,ale myslim,ze je to negativni,i ten duch by mel byt nemyslim ani tak vyrazny jako ta carka tlustejsi.Nevim no uvidis pozdeji,nezoufej nic neni straceno😉)

monikavitezslav
5. říj 2015

Prosviceny baterkou nic nevidim takže počkám do ms buď přijde nebo ne!

miranell
5. říj 2015

@monikavitezslav a já to tam zas vidím 😀

miranell
5. říj 2015

@monikavitezslav víš co, počkej pár dní a udělej 10kový test. Moc ti držím palce, i když si myslím, že nemusím

dubnacek
5. říj 2015

@monikavitezslav na podsviceni videt je,ale ja takovym to vecem neverim,musis si pockat za dva dny bych zkousela.Ja mam tady testy taky strasne slabunke,ale i tak na nich neco videt je a ted jsem 26tt.dej tomu cas a ono se to ukaze 😉

monikavitezslav
5. říj 2015

Jsem prostě slepá ani ty podelany rysky by se neměli ukazovat ne?

miranell
5. říj 2015

@dubnacek já jsem jí to poradila s tím prosvícením, dvakrát jsem takhle přišla na to, že jsem těhu, pak mi samozřejmě ty testy začaly sílit. Když jsem těhotná nebyla, tak tam nic nebylo vidět přes to prosvícení, když jo, tak se to takhle ukázalo. Pouze dvakrát za pět let testování....

miranell
5. říj 2015

@monikavitezslav protože to podle mě není ryska víš 🙂

anyt9178
5. říj 2015

@miranell dnes jsem si koupila test tak budu testit 🙂 doufam ze bude silit 🙂

monikavitezslav
5. říj 2015

No a pokud to ta ryska je tak knam hold další prcek nechce!:_(

dubnacek
5. říj 2015

@miranell ja to neodsuzuji ani nic jineho jen si myslim,ze to dela jeste moc brzy.Kazdy at si ty testy sleduje jak chce ja byla taky jak blazen,ale nic jsem neprosvetlovala bud se neco ukazalo nebo ne.Kazdy mama test mi vysel pozitivni,presne takoveto mm carecky a byl falesny pak jsem si koupila v lekarne sadu 5ks tt a testovala jsem co dva dny a ze naposledy jsem jich udelala mraky,ale nakonec jsem radeji koupila ten digitalni a bylo to dost jasny 2+3 proto pokud opravdu nekdo kdo moc hleda a neni nic videt bych to doporucovala,je to drahe,ale za to co jsem zaplatila za kazdy den testy po 2 ks a pak po 5ks se to vyplatilo a mela jsem hned jistotu.tako se zbytecne nekdo stresuje.Da se koupit i na netu😉.Kazdopadne kazdemu preji jen to vytouzene miminko jako mam ja😉)).

marycz
5. říj 2015

@monikavitezslav ani si nevite predstavit,jak vam to preju...my se snazime nebo spis mame nechraneny sex od 9/2012...zarim nemame ani kedno dite,verim,ze to v brisku se uz narodi...jedno biochemicke a vloni v rijnu se nam to povedlo,ale v listopadu slo ven pro zamlkly potrat...takze ted opet az po roce...vim,jake to cekani je a vim,jak je tezke na to nemyslet...ja jsem ted byla bez prace cca 2mesice,tatinek byl v nemocnici kvuli zlucniku,ktery mu brali a tchan se vyboural na motorce,takze jsem nic jineho nedelala,jen letala po nemocnicich (jedna z toho na SK,ja jsem Slovenka)...v utery 29.9. jsem byla podepsat novou smlouvu do prace...s podepsanou smlouvou jsem sla do lekarny a vtahla me tam neznama sila a musela jsem koupit test...doma jsem ho udelala a necekala jsem nic....ale byly tam a ja jsem zustala jak oparena...do nove prace jsem nenastoupila,protoze budu na rizikovem (pro jistotu a doktor rekl,ze i kvuli veku - pry nejsem stara,ale jako prvorodicka uz stara jsem)
K Vasemu testu...mamatest vzdy ukazal pravdu...kdyz jsem tehotna nebyla,tak neukazoval duchy ani rysky...kdyz jsem byla,tak ukazal...a nemusi to byt vubec zadna ryska...protoze na testovaci carku davaji baevivo vetsinou na jednu stranu vic a druhou min,takze to zatim muze zachytit jenom ta jedna...nezoufejte,verte,ze se to podarilo a je proste jeste brzo...a ten test prosviceny baterkou je pekny...je to tam krasne videt 😉 Moc Vam drzim pesticky, at to dopadne tak,jak chcete 😉
PS: manzel mi asi 2x rekl,abych dala nohy vzhuru 🙂 ... a evidentne to pomohlo 😉 predtim jsem je nedavala vubec 🙂

miranell
5. říj 2015

@dubnacek víš co, já taky nikomu nechci radit něco falešně. Jde jen o to, že pokud někdo vidí ducha a není si jistý jestli je to duch, nebo ryska, tak pokud to prosvítí a je tam vidět čárka tak to ryska rozhodně není, ale právě ještě málo probarvený test. A vím, to, protože mám za sebou pět let testování. Tohle také není z mé hlavy, ale někde jsem to vyčetla na foru. Zkoušela jsem to roky, a ukázalo se mi to jen dvakrát. Jednou zamlklé v 6tém týdnu a podruhé a je tomu teď osm týdnů... tak to posílám dál. Ne proto abych někomu dala falešné naděje, ale proto, aby měly holky jistotu. Jestli je to duch, nebo ryska. Ryska se totiž při prosvícení neobjeví...

miranell
5. říj 2015

@marycz já ti úplně rozumím. My se snažíme od 1.1.2011. Mám za sebou všechna možná vyšetření, 2x neúspěšné IVF, jednou z toho nebylo vůbec nic, podruhé se nám chytila obě, jedno se přestalo vyvíjet v pátém a druhé v šestém týdnu, následovala revize. Je mi přes 30, nikdy dříve žádné těhotenství, teď se to povedlo přirozeně a těsně před tím, než jsme šli na náš poslední hrazený pokus. Takže zázraky se dějí, a hlavně dokážu se vcítit do toho, když si člověk strašně přeje to miminko mít a hledá na těch testech sebemenší náznak. Proto jsem dala tuhle informaci do placu. Mám to fakticky ozkoušené. Nemůžu ani spočítat kolikrát jsem to takhle prosvítila a nic tam nebylo... jenom dvakrát, teď se jenom modlím, aby jsme došli až do konce...

milujicimamina
5. říj 2015

@hermanek1985 netestovala jsi?Víken odpočinkový bylo ¨fajně 🙂 co u vás?Já nevydržela a dneska testovala s maxem a nic 😠 😀

marycz
5. říj 2015

@miranell taky toho máte za sebou dost...už je ale vybráno a všechno bude v pořádku...pomodlím se za nás za všechny a všechny miminka, ať se drží a rostou 😉

miranell
5. říj 2015

@marycz Jsi zlatíčko, děkuju moc, taky Ti přeji ať je vše v pořádku a máte vytoužené miminko 🙂

monikavitezslav
5. říj 2015

Já vám nevím holky teď sem projížděla jiný stránky kde zas píšou ze se ryska ukáže při každém prosviceni tak já už nevím:_(

milujicimamina
5. říj 2015

@monikavitezslav mám už také něco ozkoušeno a jde,ale ryska to není je to vždy barvivo,žádné rysky nejsou! To je nesmysl některý cyklus to mívám pořád i hezčí okem viditelné někdy jen při priosvícení,a nikdy to těhotenství není,a někdy nemám vubec nic což znamená,že reagují na něco jiného,třeba bílkoviny v močnï,mimoto každé ženě se muže objevovat minimální množství hcg a těhotná není,jistotu budeš mít až pokud budou sílit což by měli ob dva dny 🙂 asi tak

milujicimamina
5. říj 2015

@monikavitezslav a jsi ještě hodně málo po ovulaci já dneska 9-10dpo a na testu vubec nic,jen mám hrozné křeče stále jako na ms už vlastně od soboty,tak nevím zda hnízdíme nebo co tam dělá ten prdola pokud tam nějaký je 😀

monikavitezslav
5. říj 2015

@milujicimamina takže to pozitivní testy nejsou:_( jdu něco dělat nebo mi z toho cvakne

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru