Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

milujicimamina
6. říj 2015

@monikavitezslav a dnes jsi zkoušela test? 🙂 uvidíš z krve to pak bude tutovka 🙂 já přece jen an tom ranním našla dušíka,tak uvidíme co bude dál

monikavitezslav
6. říj 2015

@snazimese2015 zkusila sem jiný test z dopoledne. Můžeš mi ho hodit prosím do negativu? Ať vím zhruba co čekat na výsledcích krve nebo kdokoliv kdo to umí tak prosím o negativ

monikavitezslav
6. říj 2015

Hlavně mě přijde ze asi nebudu 9dpo ale míň a nebo taky vůbec

monikavitezslav
6. říj 2015

Já včera i dneska koukala na testy co sem měla u kluků a tam sem měla dusiky až v den ms

irennn
6. říj 2015

@monikavitezslav trošku se obávám ze ten negativ ukazuje pouze rysku testu i ty předchozí mi tak připadají, čárka i když je úplně slabá je vždycky tak tlustá jako ta kontrolní, ne tenoucka ryska.pro klid duše neřešte duchy a kupte si clearblue, bud tam bude plus nebo ne, nebo pár dní počkejte

monikavitezslav
6. říj 2015

@irennn dnes sem byla na krvi jen jsem chtěla znát názor tehu buď bude nebo ne:_(

tmp11
6. říj 2015

@monikavitezslav ja tam bohužel nic nevidim, ale pouhým okem to vidět je a po vyfoceni ne...
Testuj dal, nic jinyho ti neporadim. Aby jsi čekala do MS je samozřejmě logicky ale zvědavost je silnější a proto tu taky jsme aby jsme si psali poznatky z duchu než přijde MS..
Držím pěstí... Zkus i jiny testy

cacenka_d
6. říj 2015

@milujicimamina ale to by mohlo byt dobry znameni 🙂

cacenka_d
6. říj 2015

@monikavitezslav Ja tam nic nevidim, ani kdyz si hraju s korekci barev a selekci barev :( a BTW nespechej, prijde neboj, ja mam holky 2 roky a 2 mesice od sebe a pri predstave, ze by sem po 2 letech vletela dalsi, ano tesila bych se moc, ale vstavali by mi i vlasy hruzou na hlave 🙂

monikavitezslav
6. říj 2015

@cacenka_d njn hold zbytecna cesta k doktorovi:_(

cacenka_d
6. říj 2015

@monikavitezslav Hele ale ted teda jsem to zkousela a ten 2 dny test mi vysel i v negativu proste a ted 2 dny nic, no budem si myslet, ze bylo a neni si myslim :/

monikavitezslav
6. říj 2015

@cacenka_d uz to neresim vzdavam sve veskere snahy☹ manzel mel pravdu

monikavitezslav
6. říj 2015

a ty slecny co tu psali ze vsechno byli jen rysky tak asi vazne byli☹ nic holky loucim se a ostatnim drzim palecky

cacenka_d
6. říj 2015

@monikavitezslav Muj to pro jistotu ani nevedel, by dostal infarkt 🙂

tmp11
6. říj 2015

_
@monikavitezslav tak na to zapomeň... Doufej a testuj.... A když to nevyjde teď vyjde příště. Jsi tu jak kvůli sobě, tak i kvůli ostatním, protože aspoň víme že je možný těhotenství vidět dřív i pozdeji, že jsou negativní i pozitivní duchové. Jsou to všechno i díky tobe zkušenosti a poznatky. Takže drž se a buď tu s námi.

monikavitezslav
6. říj 2015

@tmp11 promin ja to nedavam

milujicimamina
6. říj 2015

@monikavitezslav je to opravdu moc brzo na testování,

monikavitezslav
6. říj 2015

no volal doktor hodnota hcg je 4 takze asi mam s mimcem smulu:_(

milujicimamina
6. říj 2015

@monikavitezslav no 4 je dobrý si myslím na takových 8-9dpo co jste🙂 vždyt bývá méně než jedna normálně 🙂 ještě bych zkusila za 2 dny

milujicimamina
6. říj 2015

@monikavitezslav
Doba od početí Doba od poslední menstruace mIU/ml
7 dní (1. týden) 21 dní (3 týdny) 0 - 5
14 dní 28 dní (4 týdny) 3 - 426
21 dní 35 dní (5 týdnů) 18 – 7 340
28 dní 42 dní (6 tt) 1080 – 56 500
35 - 42 dní 49 - 56 dní (7 - 8 tt) 7 650 – 229 000
43 - 64 dní 57 - 78 dní (8 – 11 tt) 25 700 – 288 000
57 - 78 dní 79 - 100 dní (11 – 15 tt) 13 300 – 253 000
17 - 24 týden Druhý trimestr 4 060 – 65 400
Od 25 týdne Třetí trimestr 3 640 – 117 000

monikavitezslav
6. říj 2015

Testila sem teď znovu a koukala na ten z rána náznak ducha tam je za chvily vyfotim

milujicimamina
6. říj 2015

@monikavitezslav no vidíš já ted taky testovala nějakým testem od moje lékárna zeleným,uvidím co až uschne cosi se mi tam zdálo

monikavitezslav
6. říj 2015

Jdu fotit snad to bude vidět ve skutečnosti jsou vidět obě horní z rána spodní teď.

milujicimamina
6. říj 2015

@monikavitezslav počkej mrknu na mobilu jelikož tady na pc to vidím vždy dost zle 🙂

lzii
6. říj 2015

Máme 3mm , a p=ozivní testíky 🙂 myslím že potvrzení krví ve 14h už bude jen + 🙂

slunicko01
6. říj 2015

@monikavitezslav na tom druhým vidím pěkně, na tom prvním si spíš domýšlím. Ale vím, že lepší je to vidět v reálu, na fotce mi ti pididusi taky moc vidět nebyli. Nehazej flintu do žita, doufej, že to dopadlo. Smutná můžeš bejt až když to dostaneš. Teď buď v klidu... ☺

milujicimamina
6. říj 2015

@lzii gratuluji 🙂krásný

volfici
6. říj 2015

Ahoj holky, já jsem v srpnu prodělala zamlklé. V září přišla MS a šla jsem hned na folikulometrii, zrovna jsme se trefili do ovulace, "opatření" proběhla, dnes jsem 23 DC a 12 DPO. Ruce mě svrbí, že bych už chtěla testovat, ale chci počkat až na den předpokládáné MS (u mě 26 DC, takže pátek). Jak tady pročítám diskuzi, dřív je to jen stres a hledání duchů, na to nemám nervy, ale chápu některé z vás, pro mě jen to jen stres navíc.....

lzii
6. říj 2015

@milujicimamina moc dekujeme 🙂

marycz
6. říj 2015

@lzii jeee,to je supr,gratuluji, ale je to embryo nebo zatim dutinka? mne se zda zatim jen vacek...ale parada,kdy mas dalsi kontrolu?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru