Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

padly_andel
15. říj 2015

@tmp11 Já sem testovala 10-13dpo čárky sílili, od 14dpo a včera 15 slábly a dneska jsem den po vynechání MS, kamarádka mi furt říkala abych testovala tak sem to zkusila z odpolední moči dost sem pila i byla na wecku a tohle vyskočilo. Jako žádný zázrak aby byla vidět čárka, ale zmátlo mě to uvidíme ráno jestly bude něco na dr max testu nebo příjde ms

majaaa82
15. říj 2015

Holky, je normalni, ze se mi strasne stridaji nalady? Od euforie az po totalni depku, kdy bych jen brecela stocena v posteli. Je to hodinova zalezitost... Strida se mi to strasne rychle. Jen dodam, ze netrpim zadnou poruchou serotoninu... Diky.

lencza85
15. říj 2015

ahoj holky, neměla by některá zájem o digitální test Clearblue? Když jsem těhotněla a dlouho se nedařili, nakoupila jsem si hodně testů přes e-shop, i pár digitálních. Jeden mi doma teď leží, expiraci má v listopadu 2017. Cena 130 Kč, ideálně pro holky z Prahy 🙂

tmp11
15. říj 2015

@majaaa82 ahojky ja bych dneska brečela, nebo někoho poslala do prdele..
Ale fakt brutoš...

tmp11
15. říj 2015

@padly_andel ja zkusila dr.max a když se pořádně podivam udělal mi tam tenounkou nitku... Je vidět na přirozeným světle když se podivam hodně z blízká... A nebo když zapnu blesk na mobilu a prilozimz, tak to tak nějak prosvítá... Tak nevim jestli je to jenom rozpitá barva na hraně testovacího pole a nebo se něco děje... Dnes 9 DPO
Dělá ti to taky max ? Nebo někomu holky... Prostě ja tam něco vidím. Ale vim že už mi hrabě..

pekkaa
15. říj 2015

@tmp11 nejde ti to odfotit a vlozit?

padly_andel
15. říj 2015

@tmp11 Já sem měla minulý měsíc na dr maxu rysku, byla to jen tenká čárka a nebyla ni růžová, těhu jsem nebyla. Tenhle měsíc jsem měla zatím jen mamatesty a nějakej noname, dr maxe mám na ráno

petiiiska
15. říj 2015

Sháním lovce duchů :D Jsem asi pošuk, ale nevydržela jsem a testovala jsem teď večer. Vidíte tam někdo něco? Já totiž asi vidím neviditelné :D

susmevem
15. říj 2015

@petiiiska... Promiň, ale ja tam nevidím nic...☹

petiiiska
15. říj 2015

@susmevem no říkám, že jsem už asi blázen :D člověk už vidí i co tam není 🙂

susmevem
15. říj 2015

@petiiiska... Třeba je ještě moc brzy... 🙂

petiiiska
15. říj 2015

@susmevem no bylo mi řečeno, ať ještě dva dny počkám 🙂 hlavně já blbec taky testuju večer, protože to nemůžu vydržet :D Ale tak beru to s nadhledem 🙂

susmevem
15. říj 2015

@petiiiska... No vidíš, to chce ráno a klidně ještě ty 2 dny počkat... Držím palce 🙂

tmp11
15. říj 2015

@padly_andel nejde to ofotit.... A jak říkáš vidím tam tenulinkou risku. Krám jeden..
No zkusila jsem že zvědavosti...
Mamatest dělá stín jak prase...

tmp11
15. říj 2015

@petiiiska hi hi Vítek do klubu, ja jsem dnes taky testovala dokonce už i ve vodě abych věděla, jestli mi to test tu malou tenounkou risku udělá... A udělala mi to voda na mamatestu. Ted zkoušela dr.max a mám rusky a tak na to pořád čumím... U mme to nejde ani vyfotit. I tebe tam snad něco vidím..
Tak ráno... Ja zitra teprve 10 DPO

tmp11
15. říj 2015

@petiiiska zkus ten test prosvítit zespodu... Ja tam doma tu risku na dr.max dnes mám vidět .. Ale vyfotit to nejde. Říká se že když je to duch, tak to není vidět, když to má v sobě barvu tak to vidět je.

petiiiska
15. říj 2015

@tmp11 Nevím jestli nepočkat do soboty, ale znám se, stejně to asi nevydržim :D No, uvidíme, co bude dál, každopádně děkuji, že mi někdo vrátil malinkou naději 🙂

88martina88
15. říj 2015

@petiiiska no... na tom prvom nějaký stin je ale tezko rict zda li je to kanalik nebo zacinajizi novy zivot ☺ drzim pesti at je to ta druha varianta 😉

slunicko01
15. říj 2015

@petiiiska já teda něco trochu vidím, tak snad z toho něco bude... ☺

kuratkol
15. říj 2015

@petiiiska Taky tam nic nevidím....

tmp11
16. říj 2015

@petiiiska ja jsem dnes 10 DPO a ráno nic... Takže včerejší riska na dr.max byla jenom fakt testovací kanálek.. Ach jo... Asi to nedopadne. Ale ještě to nevzdávám. Mam do MS 4/5 dni... Takže zřejmě testuji příliš brzy...ikdyz vim kdy jsem měla 100% ovu a v pondělí nidační krvácení

tmp11
16. říj 2015

@padly_andel tak co jak dopadlo testování? Ja bílý jak ... ☹

tmp11
16. říj 2015

@pekkaa pěkné ránko.
Hlásím , že dnes 10DPO mám od nidačního krvácení stále stejnou teplotu. Stavam ve 3.30 hod což je asi jiná teplota než např. v 7 ráno kdy jsem měla 37.1 C
Takže už 4 den jsem na 36.9 C
Tehotensky test úplně nega mega... Hi
No uvidime. Mame to dostat v út/st
Prsa mně bolívají každý měsíc tak že se v noci nemuzu ani otočit v postely a chytám si ke když stavam... Ted skoro o nich nevím... Bolelo asi 2 dny a přešlo to...
Podbřišek občas zabolí, ale taky už paráda. Do nidačního krvácení pořád pichalo..

tmp11
16. říj 2015

@88martina88 kanalík jak říkáš.... Ty pitomy testy to fakt umí dělat. Jako včera ten můj. ☹

pekkaa
16. říj 2015

@tmp11 tak uvidime. Teplota vypada dobre.
Dle priznaku je to tezke soudit. Mnoho holek se citi jinak nez normalne u ms, ale mnohe nepocitujou zadne zmeny.
Uvidime. Drzim palce

padly_andel
16. říj 2015

@tmp11 Ahoj já dr max taky vůbec nic takže jsem všechny vyhodila. 13dpo byl sice fakt mamatest pozitivní ale asi to prostě mimi vzdalo. Už jen aby co nejdřív přišla ms.

tmp11
16. říj 2015

@padly_andel ach jo.... No jedna nadějná čárečka stín a pak nic, to je na prášky...
Ja dnes taky 10 DPO nic...
Asi na tom budeme podobně.. Mam obavu, že se už taky nic neukáže... Ale ještě jsem neztratila naději. Mam to dostat až za 4 dny

padly_andel
16. říj 2015

@tmp11 Já sem právě začala testovat 10dpo, čárky sílili do 13dpo a pak slábli. Ještě včera sem měla ducha ale dnes na dr maxu vůbec nic, jen ta ryska tu už poznám, z minulýho cyklu

princezsverunka
16. říj 2015

@petiiiska nevidím tam nic:( zkus pozdeji

tmp11
16. říj 2015

@padly_andel ty blazne no tak to by mně asi jeblo... No třeba to ještě bude dobrý. Nedostala jsi to tak zkus doufat... Ale nezavidim. Ta naděje a pak... Asi biochemické jak o tom tu píší...
No ja na tom posranym dr.max měla včera taky tu risku. Ted jsem taky pochopila, že to byla fakt riska.. Ale třeba ještě se u mně něco objeví...
Davej vědět... Držím pesticky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru