Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

monikavitezslav
28. říj 2015

@vapka podle doktora má být ovu až 31 radši to dneska pojistime ale je mi to celé nějaké divné.

vapka
28. říj 2015

@monikavitezslav možná tam může být vliv těch léků, ale já mám zkušenost jen s utrogestanem, ale jistit a jistit a ono to dopadne dobře 😉

monikavitezslav
28. říj 2015

@vapka byla sem naivní a udělala test za chvily dám foto

monikavitezslav
28. říj 2015

@monikavitezslav koukej já tam nic nevidim

vapka
28. říj 2015

@monikavitezslav to asi není... ale tak určo máš zásobu testů, tak zítra třeba bude sílit, když to mudr spočítal na 31. Ale zase máš ted jistotu, no ale bolesti můžeš mít ještě klidně před ovulko, co hlen, ten nepozoruješ?

milujicimamina
28. říj 2015

Holky,zítra 9 dpo to už tam musí být vidět čárka pěkná ze?

milujicimamina
28. říj 2015

@monikavitezslav a kdy jsi měla ovulaci?

monikavitezslav
28. říj 2015

@vapka tohle je tehu test. Ten hlen dneska i včera. No uvidíme.

monikavitezslav
28. říj 2015

@milujicimamina to nevím podle doktora má teprve přijít.

vapka
28. říj 2015

@monikavitezslav tak ted jsem celá zmatená, tak ovulaci máš mít 31.10. ne? Tak těhu nic neukáže....

monikavitezslav
28. říj 2015

@vapka doktor tvrdí ze 31.Ale ty příznaky me rozhodily proto ten tehu test sem si myslela jestli to třeba blbě nespocital víš?:_)

vapka
28. říj 2015

@monikavitezslav jasnačka, no, ale hupla bych na to už dnes. No a ovu testy nemáš?

monikavitezslav
28. říj 2015

@vapka bohužel:_(

vapka
28. říj 2015

@monikavitezslav Zkus zítra koupit, doporučuji dr max.... a hned zítra odpo testnout, uvidíš jestli se ovu blíží, jinak na těhu test je ještě moc brzo, ale hápu Tě a držím palce..... ted ale ta příjemná fáze otěhotnění, vypnout pc a věnovat se mužíkovi 😉

nordjane
28. říj 2015

@milujicimamina me testy jsi videla, 30DC odpovida 13DPO, a delala jsem si i 12DPO a byl snehobily a ani jsem neverila ze by se objevil... az me kamoska ukecala at zkusim koupit dr.maxe, ze mamatesty nejsou spolehlive... takze za me 9DPO nic ukazat nemusi 😉 ja driv jak se spozdenim MS netestuji, tak nevim, ale vyckej 😉

milujicimamina
28. říj 2015

@nordjane já tomu stejně neuverim,pokud dnes už byl,musí být zítra silnějsí,

nikpn
29. říj 2015

Ahoojj maminky, tak já už nevím co to semnou je 😀 ☹ po TT co jsem si delala jsem šla na krev a tam mi vyšlo hcg pouhych 1,9 :D tak jsem to vzdala... Asi po týdnu jsem udelala další TT a byl krasně čistej pouze kontrolní čárka... V sobotu jsem dostala MS a vždy mi končí až tak další víkend. Teď už v úterý byla celkem slaba oproti tomu jak bývá jindy... Tak jsem dnes zkusila z ranni moči testnout a koukejte co mi tam zase vyšlo :(

nordjane
29. říj 2015

@nikpn držím palce, ať je to co jsi přejete... Ale dle fotky soudím, že je to mamatest, a ten dělá buď falešné čárky a nebo ukazuje pomalu negativně, i když jiné testy jsou pozitivní. Zkuste koupit dr. maxe 🙂

milujicimamina
29. říj 2015

@nikpn mamatest toto.opravdu dělá,bohužel

nikpn
29. říj 2015

@nordjane podle papirku to asi mamatest je,
Ale baleni je gravitest🙂 dobre, dekuji zkusim 🙂 napred mi ukazal na nekolika testech slabou potom zadnou a ted zase tohle :D pokazde jsem tedy testovala tim gravitestem 🙂

nikpn
29. říj 2015

@milujicimamina to jsou potom teda k nicemu ty testy :(

milujicimamina
29. říj 2015

@nikpn jsou stejné,měla jsem několikrát,minulý měsíc také mrkněte na zeď moji,a.na jiné značce nebylo nic,vyhozene peníze

milujicimamina
29. říj 2015

@nikpn nevim už dlouho jsou špatné,když bývalý ty modré byly dobré.Divím se ze jsou pořád v prodeji,jelikož kam vlezu všude mi stýkají mamatesty 😠

nordjane
29. říj 2015

@nikpn podívejte se výše, najdete moji fotku s testy... na dr.maxes je pomalu dalnice a dle mamatestu slabý duch... Když jsem toto dnes říkala na gynekologii, sám mi potvrdil, že nechápe, že je ještě nestahli z prodeje ☹ zkuste opravdu jinou značku 🙂

nikpn
29. říj 2015

@milujicimamina tak to se tedy divim ze je opravdu stale prodavaji 😲 zkusim jeste dr maxe a uvidim co ten 🙂

nikpn
29. říj 2015

@nordjane potom k cemu je to dobre kdyz stejne je falesny 😲 :-\ nechapu to :( ano, vyzkousim ten dr max 🙂

milujicimamina
29. říj 2015

@nikpn dr max jsou dobré,zkus i když já včera na něm viditelný duch a dneska nic,tak nevím už

nikpn
29. říj 2015

@milujicimamina a ten digitalni jsi zkousela?

milujicimamina
29. říj 2015

@nikpn ne podle mě by nic neukázal,

vapka
29. říj 2015

@nikpn došla bych si na krev, někdy si to HCG dělá co chce a roste pomaleji....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru