Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

mymetka
18. lis 2015

@nordjane hmm tak to je dost podobné jako to mám já, no jo není úplně nejlepší

@koncita to je mi líto, dva roky zpátky, když jsem poprvé otěhotněla byly mamatesty dost spolehlivé, nevím jestli jsi tam viděla jen takovou tenoulinkou čárku nebo normální šíři, o té tenoulinké čárce se všude píše, že to není signál, takový test bych za vadný nepovažovala, jednou jsem to měla na testu jiné firmy, ale vím jak má vypadat ta čárka, podobně široká jako kontrolní, možná jsi natrefila na špatnou šarži

alfousina
19. lis 2015

Co myslíte holky je ba čase jít na gynu? Myslíte te vy bylo něco vidět. ?😕

78marcela
19. lis 2015

@alfousina max zloutkovy vacek. Sla bych tak za dva tydny, srdicko vetsinou byva 6+ neco.

majovasnazilka
19. lis 2015

@alfousina Když jsem měla pozitivní test, tak jsem volala, abych se objednala a šla jsem cca za týden, sestřička se vůbec neptala, kdy jsem měla poslední MS, byla jsem 5+5 a byla vidět bublinka se šmouhou uvnitř 😀 Dr. mi řekla, že je lepší jít dřív, aby se vyloučilo mimoděložní, ale každý dr to má asi jinak, přeji ať ti to dobře dopadne 🙂 Včera jsem šla znova 7+5 a srdíčko už bilo 🙂

dubnacek
19. lis 2015

@78marcela
@alfousina
tak takto jsem to mela i ja a k mudr jsem sla v 5+5tt a bylo uz videt srdicko takze zalezi jak te proste objednaji😉

beruskaar
19. lis 2015

Tak ja dnes taky testla a k dr,mam jit pristi tyden ale asi nebude nic videt

mymetka
19. lis 2015

@beruskaar aspoň dutinka by měla jít vidět

tmp11
21. lis 2015

Holky když normální například mamatest, dr max ukazují mini nějakého dušíka, kdy si nejsem jistá jestli je to duch, nebo není... má právě cenu vyzkoušet digitální clear blue nebo ten ukazuje později...

pekkaa
21. lis 2015

@tmp11 ja bych s digitalnim pockala. Je min citlivejsi. Az kdyz je jasnejsi carka na normalnim, tak az pak.

tmp11
21. lis 2015

@pekkaa To jsem právě chtěla vědět. Jestli napřed obyc testy a pak teprve digital...
Děkuji už my z toho hrabe...

radusik
21. lis 2015

@tmp11 Urči to podle dnu cyklu,pokud měskas MS,tak ho udělej a budeš vědět,jestli jsi nebo ne 🙂! Preji Ti,abys tam našla to,co si přeješ!

tmp11
21. lis 2015

@radusik obyc jsem zkoušela a nic... nebo nějaký cosi jako náznak ducha. Zřejmě vada testů... tak jsem nechtěla zkoumat u okna, ale digitalem... kdyby tam něco bylo jestli by byl citlivější

tmp11
21. lis 2015

Dneska 3den co meškám jsem zkusila ovu test. A je dost pozitivní, sice kontrolní je silnější, ale negativní ovu test jsem měla úplně jiný. Může to značit těhu? i když TT ještě nic neukazuji...

milujicimamina
21. lis 2015

@tmp11 to těžko říct já mívám ty ovulační před ms skoro pozitivní vždy,co jsem viděla u holek byli pozitivní hodně

tmp11
21. lis 2015

@milujicimamina aha já minulé cykly vždy hodně světlé nikdy jsem neměla tmavší ovu jako dnes... jsem z toho jelen.

tmp11
21. lis 2015
milujicimamina
21. lis 2015

@tmp11 to chce těhotenský 🙂

tmp11
21. lis 2015

@milujicimamina tam.jsem včera večer měla jakýsi cosi náznak na ducha (2 druhy testů ) a dnes bílo... ☹

milujicimamina
21. lis 2015

@tmp11 třeba je ještě brzy ☹ já měla min mesich všude duchy a nakonec došla o 5 dni později ms ☹

maxinkaa
21. lis 2015

Holky, je vám blbě? Mně hrozně !!!!!!!!!!!!!! ☹

tmp11
21. lis 2015

@maxinkaa mně je tak možná blbě z toho ze to ještě nemám a občůrávám kde jakej papírek a pak už snad i šilhám abych tam něco našla...

Drž se

milujicimamina
21. lis 2015

@tmp11 to me bývá taky :D

milujicimamina
21. lis 2015

@tmp11 úplně rozumím,já jsem dnes 16 dc a asi! Nevím jistě 4 dpo

tmp11
21. lis 2015

Holky tak já koukám na test co jsem.dělala před 30 min a zase tam cosi je... mírně narůžovělý kanálek. Pěkně široký ale musím se pořádně z příma podívat... položeny na bílém parapetu u okna a čumím na to jako bych chtěla číst asi taková vzdálenost...
Dr.Max mi toto nikdy nedělal !! Vyfotila bych ale to nejde ani náhodou...
Mně odvezou do černovic.

alfousina
21. lis 2015

@beruskaar ja mela 2-3 byla jsem u svého doktora a řekl abych přišla az za 14dni na ultrazvuku nebylo nic vidět. Takže držím pěsti. 😉 😊 👍

maxinkaa
21. lis 2015

@tmp11 dej fotku,ja ti vyfotim muj Dr.Max

maxinkaa
21. lis 2015
tmp11
21. lis 2015

@maxinkaa Jsi hodná ale já to nevyfotim ještě to nejde... ale možná poprvé se mi to fakt zdá nadějný...
Je to vidět jenom venku na světle... to nemusím ani natáčet. A ze jsem dr. Maxu mela a nikdy nic až od včerejška od večera jeden a teď druhý. Uvidíme... když to nedostanu v pondělí jdu na krev..

maxinkaa
21. lis 2015

@tmp11 myslim na tebe!!

tmp11
21. lis 2015

@maxinkaa děkuji.... samo ze hned se podělím jak něco....
Kazdopádně ty se drž a snad ty nevolnosti přejdou...
Mně od včerejška trápí bolest v kříži... jinak prsa ano ale standart před MS...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru