Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

michaelalala
23. lis 2015

@88martina88 no tybrdo 🙂 dva 🙂 uvidime rano, jestli na me vykoukne carka, nebo nic.. 🙂 jsem tak netrpeliva.. 🙂

raduska81
23. lis 2015

Ahoj holky,jsem tady nová, už pár měsíců se snažíme o miminko a dnes cobych měla nastat ovulace 12 DC mám slabou druhou čárku na trhu testu. Vůbec tomu nerozumim můžete mi říct prosím svůj názor?

katerina_m
23. lis 2015

@raduska81 ahoj a menstruace probehla jako vzdy? nebo bylo neco jine

raduska81
23. lis 2015

Proběhla normálně jen jsem ji dostala 27 DC místo 29 DC 4 dny pak jen trochu splnění.

raduska81
23. lis 2015

Proběhla normálně jen jsem ji dostala 27 DC místo 29 DC 4 dny pak jen trochu splnění. A před MS jsem měla TT negativni

katerina_m
23. lis 2015

@raduska81 no tak to je zvlastni,nekdy se stane,ze se tehotenství projeví az po termínu ocekavane menstruace,ale tohle bude asi falesny poplach.Delal sis i ovulacni test?

raduska81
23. lis 2015

Ne nedelala nechtěla je se stresovat ještě víc jsem si říkala že buď to půjde anebo ne..jediné co 31 nebo 1 jsem měla jeden den ukrutné bolesti a den nato jsme se s přítelem milovali a pak ještě několikrát před MS a ta měla dorazit 14 a dorazila 12.11. A vím že TT byl negativní. A pak jsme se milovali až po MS.

katerina_m
23. lis 2015

no tak máš dvě možnosti,můžeš si dojít k doktorovi nebo počkat a udělat si za dva dny test znovu a uvidíš.Pokud se ti ale potvrdí test i pak tak bych za ním stejně došla,nechci tě strašit,ale může to být i mimoděložní těhotenství

raduska81
23. lis 2015

Nestras(((

raduska81
23. lis 2015

A jak se pozná mimoděložní tehu? Nebo není možné zebych otěhotněla před MS?

katerina_m
23. lis 2015

@raduska81 určitě tě nechci strašit,ale menstruace prostě není slučitelná s těhotenstvím a pikud proběhla podobně jako jiné cykly tak je to divné.Jen tě nechci uchlácholit,mimoděložní těhotenství se většinou projevuje silnou bodavou bolestí v podbřišku,někdy ho může doprovázet i slabé krvácení.Jestli chceš mít 100% jistotu tak si dojdi na krev a je to 😉

raduska81
23. lis 2015

Aha tak bolesti nemám ani nekrvacim...jen jsem nafoukla.

katerina_m
23. lis 2015

@raduska81 no tak to jeden z těhotenských příznaků, tak ještě počkej a testni za dva dny,budu ti držet palce ať tam jsou II i nadále 😀

raduska81
23. lis 2015

Dekujuu moc))

vapka
23. lis 2015

@raduska81 vůbec se nenech děsit nějakým mimoděložním těhu, zítra zkus zase testnout a uvidíš.... někdo může normálně menstruovat a nemusí poznat těhu. Mohla jsi otěhotnět klidně před MS, nebo dokonce i během MS, jsou takové případy 😀 takže zkus testovat a uvidíš, zítra nám sem hoď foto, no a jestli bude čárka sílit, tak bych se objednala k mudře a řekla co a jak, no a ona sama posoudí, jestli je včasná kontrola nutná.... držím palečky, ať čárka pěkně sílí.... Kamarádka měla MS do 5 měsíce...

michaelalala
24. lis 2015

@88martina88 Ahoj Marti, tak jsem testovala i dnes rano, a posilam fotkimu testu 🙂 musim se s nekym podelit 🙂 ovsem porad tomu nejak nemohu verit.. O🙂 ten spodni je dnesni 🙂

andrysek30
24. lis 2015

@michaelalala gratuluji 🙂

nordjane
24. lis 2015

@alfousina to musela byt ovulace opravdu hodne brzy, kdyz na digi mas 2.den zpozdeni 3+ 🙂

88martina88
24. lis 2015

@michaelalala tisko gratuluji...testy vyzeraju pekne 😉 tet hlavne klid a nohy v teple 😉

michaelalala
24. lis 2015

@andrysek30 myslis, ze to neni falesny? ☹ nechci bejt trubka, myslet si, ze jsem tehotna a pak zjistit,ze to byli falesny testy :-\ ale samozrejme jsem strasne rada, ze dnesni test ma taky carku, mozna i silnejsi nez vcera 🙂

andrysek30
24. lis 2015

@michaelalala mě to taky postupně sílilo. kolik dní máš zpoždění? já ducha měla ještě před menzes a pak už nedošla 🙂 takže si nemyslím,že by to bylo falešný, já tomu nevěřím ještě ted.

eliotka1
24. lis 2015

@nordjane Taky jsem se divila tomu 3+ po dvou dnech zpoždění 🙂

eliotka1
24. lis 2015

@michaelalala Vypadá to opravdu nadějně! Toto už nejsou falešné čárky 😉

raduska81
24. lis 2015

Ahoj holky.. ve ctvrtek jdu k lekari tak jsem zvedava co mi rekne:¨) porad tomu nemuzu uverit kdy se nam to povedlo 🙂 kolem cipku mam bily hlen a mam takove zvetsene bradavky jinak ani bricho me moc neboli..

michaelalala
24. lis 2015

@andrysek30 No jsem bud 20 dpo nebo 10dpo.. nejak jsem to nesledovala posledni dva mesice prave.. bud jsem tedy otehotnela tesne pred mrchou nebo tesne po ni.. =-O jsem z toho prave tak prekvapena, ze mi to prijde az nerealny.. :-\

michaelalala
24. lis 2015

@raduska81 Asi se zeptam hloupe,ale ten bily hlen na cipku znaci tehotenstvi?

pekkaa
24. lis 2015

@michaelalala byva takovy kremovity bily hlen v tehu.. ale nemusi byt

michaelalala
24. lis 2015

Ten prave mam okolo cipku, ale cipek pozoruji prvne.. obcas i na pradle.. Tak ze by opravdu.. 🙂

pekkaa
24. lis 2015

@michaelalala muze byt 😉.. drzim palce

nordjane
24. lis 2015

@michaelalala udelej si dr maxe, mamatesty ukazuji vselijak :-/ ale vypadaj slibne 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru