Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

eliotka1
25. lis 2015

@michaelalala Zkus ještě jinou značku a když tak si nechej vzít krev na HCG, jinak budeš pořád v nejistotě... 😒

michaelalala
25. lis 2015

@eliotka1 mam jeste tu 25cit. ale muze vubec neco ukazat, kdyz benu 10cit. skoro nic? :-\

eliotka1
25. lis 2015

@michaelalala Obávám se, že 25 by ti teď nic neukázala 😨 Spíš nějakou jinou 10 a krev u doktorky na HCG a budeš mít jistotu.

mymetka
25. lis 2015

@michaelalala hoď se dneska do klidu, test si nech na později, je to asi prostě dost brzo, zkus nějak překlepat dva tři dny a pak testovat znovu, lehce se to řekne, ale je to nejlepší, co můžeš udělat, od úplného ducha k slabé čárce dojdeš za dva tři dny

raduska81
25. lis 2015

Holky zkusila jsem testiky dat do negativů prosím o názor..

tehulka1167
25. lis 2015

@raduska81 Vidím ducha 😉

raduska81
25. lis 2015

No ten je z rána a odpoledne nic( nechapu to

tehulka1167
25. lis 2015

@raduska81 Ráno je více HCG v moči za celou noc a pak to taky ovlivní pit.rezim. Proto je lepší dělat test z ranní moče 🙂

mami29
25. lis 2015

@raduska81 ráno jsi měla koncentrovanější moč, proto se doporučuje testovat ráno pokud testuješ takto brzy.

mrshka
25. lis 2015

já už jí to říkala včera a pořád mě nikdo neposlouchá! škoda, nemuselo by se tu tak vyšilovat ☹ prostě test, když je to brzo nebo je sotva duch, dělat ráno a ne se furt stresovat a zkoušet cosi odpoledne.. v každém případě držím pěsti, moc přeji pořádné // 🙂

viovka
25. lis 2015

Holky ja si na mamatesty nemuzu stezovat, me ukazal vzdycky pravdive. Uz jsem jich testla cca 10 baleni a vzdycky snehove bilo. Pred par tydny jsem testla znovu a najednou slaba carka 🙂 nemohla jsem tomu uverit, tak jsem se objednala k doktorce a v krvi hcg pres 1000 🙂 dnes uz jsem v 19+1 tt 🙂 tak drzim palce at se taky brzy zadari.

mymetka
25. lis 2015

@raduska81 ty seš stejný případ jako @michaelala holky vydržte 2 dny a neplácejte už další testy

raduska81
25. lis 2015

Já vím holky jen jsem taková špatná z toho( protože včera i predevcirem tam vyskočila taky a to jsem testovala večer a odpoledne. Ještě jsem četla že mi TT může ukázat ovulaci? Proto mě to zaskočil že tam dnes odp.nic nebylo. Anebo ty testy předtím jsou špatně nějaké. Zítra jdu k lekarce tak uvidíme co mi řekne...

majovasnazilka
25. lis 2015

@raduska81 Nic ve zlém, chápu, že seš netrpělivá, ale těhu test nemůže ukazovat ovulaci a ovulační test těhotenství, to by pak mohli vyrábět jen jeden druh testů a bylo by vyřešeno. Nevím, co je na tom tak těžkého pochopit 😀 Jinak přeji, ať seš těhu 🙂

raduska81
25. lis 2015

Chápu) já jen že jsem si to přečetla někde..a teoreticky bych měla mít ovulaci proto mě to napadlo. Poslední MS byla 12.11 víš a minulý měsíc 16.10.

majovasnazilka
25. lis 2015

@raduska81 A ovu testy jsi minulý cyklus dělala? Možná si měla ovu později a mohla jsi otěhotnět těsně před MS, to by mohlo vysvětlovat duchy na těhu testech, držím palce 🙂

jirikova
25. lis 2015

@raduska81 a proč jdeš zítra k lékařce? Aby ti potvrdila těhotenství 13 dní po poslední ms? Nezlob se na mě, ale budeš za blázna..

majovasnazilka
25. lis 2015

@jirikova Taky si myslím, že dr nic nevykouká, spíš bych zkusila za pár dní další test a čekala, jestli mi dorazí další MS

raduska81
25. lis 2015

Ovu testy jsem si nedelala ale 31 jsem měla ukrutné bolesti celý den a pak několik styku do MS ta měla přijít 14 a přišla 12. Tak třeba nic nenajde ale člověk nikdy neví) děkuji moc holky 🙂

nonnni
25. lis 2015

@majovasnazilka ovulacni tet muze ukazat tehotenstvi, ale mas pravdu, ze tehotensky ovulacni nezachyti....

majovasnazilka
25. lis 2015

@nonnni A můžu se zeptat jak?

majovasnazilka
25. lis 2015

@raduska81 Tak pokud bys měla ovu 31. 10. tak teď už bys měla dálnici, každopádně dej vědět, jak zítra dopadneš 🙂

nonnni
25. lis 2015

@majovasnazilka cituji: Ovulační test opravdu může indikovat těhotenství dříve než těhotenský a to z jednoho prostého důvodu. Než se uvolní vajíčko z vaječníku zvýší se luteinizační hormon ( LH ) a na OVU testu jsou krásné dvě čárky. Poté putuje vejcovodem a čeká na oplodnění. Pokud je skutečně oplodněno a zahnízdí se, tak žluté tělisko je pořád stejně činné. Jeho činnost neupadá, ale mírně klesne z původních cca 20jednotek na cca 17lednotek (bavíme se o jednotkách LH). V tu chvíli je ještě moc brzo na těhu test, ale lze detekovat na ovu testu.

nonnni
25. lis 2015

@majovasnazilka coztedy opet nemeni nic na tom, ze s tebou souhlasim, ze by touto dobou, s ovulaci na prelomu mesice, jiz byl test citelne pozitivni.

Ja mam otestovano, ze kdyz je ovulacni test skoro positivni (stejne tmave carky, jako pri ovulaci), tak uz je positovni i tehotensky test...trebaze lehce...obycejne kolem, 8DPO...dva tydny po ovulaci byvaji dalnice, ac se najdou zeny, ktere tvrdi opak, ale to je vetsinou diky posunute ovulaci...

slunicko01
25. lis 2015

Holky já v okamžiku, kdy už jsem teda měla čárku a ne ducha tak i ovulační byl plně pozitivní... Takže určitě ovu ukáže i těhotenství...

majovasnazilka
25. lis 2015

@nonnni Díky za info 🙂 Stejně mi to ale nepřijde směrodatné, hodnota LH dost kolísá, moč může být různě zředěná, vajíčko se zahnízďuje každé jinak dlouho, takže šance, že ovu test ukáže // stejně silné a budu těhu, se za mě rovná skoro nule 🙂 Ale někomu to třeba funguje 🙂

mymetka
25. lis 2015

@slunicko01 @nonnni @majovasnazilka Můžu jen potvrdit, že když jsem měla dálnice na těhu testu, měla jsem dálnice i na OVU testu a dnes z toho mám roční dítě. Někde jsem četla, že LH a hCG jsou si chemicky podobné, tak ty OVU testy mohou takto reagovat.

majovasnazilka
25. lis 2015

@slunicko01 super, ale příště to prosím vyzkoušej před těhu testem, aby to mělo smysl 😀

nonnni
25. lis 2015

@majovasnazilka tak ja bych to take nebrala jako jediny dukaz tehotenstvi, ale z praxe to a potvrzeno povicero lidi. Jde tedy o to, aby ta druha carka byla takrka dominantni, ne nijak vybledla...

nonnni
25. lis 2015

@majovasnazilka hele, jdu zkusit najit ten svuj experiment...nevim, zda to jeste objevim, ale mela jsem to testovane od ovulace do tehotenstvi a bylo tam krasne znat, jak ovulacni tmavnul jeste v dobe, kdy tehotensky byl vysavovany...a jak se pak zesynchronizovaly...ale tedy neslibuji, ze to najdu, mam uz jiny tlf...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru