Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

milujicimamina
11. pro 2015

@lucinkahu to už je jasnyyyy

mami29
11. pro 2015

@lucinkahu tam se jen tak nedostanu. Doufala jsem že po falešných mama aspoň benu ukáže.

milujicimamina
11. pro 2015

@mami29 třeba ano 🙂 a i na mamatestech něco je?

mami29
11. pro 2015

@milujicimamina už cca před týdnem ale těm jsem nevěřila a nevypadala takto

mami29
11. pro 2015

@eliotka1
@lucinkahu
@milujicimamina kolik dni po tomto ukáže něco 25?

eliotka1
11. pro 2015

@mami29 25 něco ukáže až pár dní po zmeškané menzes. Kolikátý jsi DC?

mami29
11. pro 2015

@eliotka1 MS druhy den mrska, ovu netusim. Ale manžel tu byl jen do 12 DC, teď jsem 29.

eliotka1
11. pro 2015

@mami29 S 25 bych ještě nějaký den počkala. Spíš si koupila 10- tku Dr. Max, pokud máš na jiné 10 zatím jen slabé čárky.

lucinkahu
11. pro 2015

@mami29

Já měla 6 dní do MS a už jsem to na testu viděla, teď mám 3 dny do MS

onedaymaybebaby
11. pro 2015

Tak dnes rano Digitalni Clear Blue ukazal pregnant 1-2 weeks 🙂

renmilka
11. pro 2015

@onedaymaybebaby Gratuluji !!!

onedaymaybebaby
11. pro 2015

Moc dekuji! Jeste mi to nedochazi..

renmilka
11. pro 2015

@onedaymaybebaby Není zač... To věřím, ještě chvilku potrvá, než to člověk vstřebá, ono jediné, co je viditelne je pozitivní TT, tak není divu 😉

lucinkahu
14. pro 2015

@milujicimamina

Tak jsem si koupila dnes clever a píše mi to že jsem 1-2 týdny, takže kdy se mám objednat k lékaři?

milujicimamina
14. pro 2015

@lucinkahu tak já byla u dr v tehu v 7 tt@) tak tam zavolej oni objednají🙂 a gratuluji

juliemichal
14. pro 2015

@milujicimamina ahojky sluni jak jsi na tom ty?dívala jsem se,že jsi měla dušíky jak na maxovi tak i na dr max,jak to pokračuje? 🙂 jinak já jsem dnes 3DC a čekám na ovu testíky,které jsem si objednala 🙂

pekkaa
14. pro 2015

@lucinkahu gratuluji!

juliemichal
14. pro 2015

@renmilka ahojky jak jsi na tom ty?došla ti ms anebo jsi našla pozitivní testík?

milujicimamina
14. pro 2015

@juliemichal já vůbec nevím,myslím ze mi to ukázalo spis opravdu ovulaci,tak brzy,tak bych mohla být 6-7 dc 🙂 jelikož necítím vůbec vaječníky nic a už mě bolí prsa to vzdy po 🙂 tak uvidime co z toho bude nebo nebude

juliemichal
14. pro 2015

@milujicimamina aha a nezkoušela jsi teda ovulační test? 🙂 takže dnes by jsi už byla 6-7DPO?tak to je pěkné,tak to moc držím palečky aby jsi našla opravdické // čárky 🙂 já jsem dnes 3DC,měla jsem 4dny zpoždění a dnes mi to nějak asi končí.mám to strašně slabé,tak jsem to ani neměla 😀 no tak snad budu mít i co nejdřív ovulaci 🙂 jinak beru gynex,tak uvidíme zda zabere anebo ne 🙂

milujicimamina
14. pro 2015

@juliemichal já to mela právě jen 2 dny a cca od ms poras jsem cítila bolesti,vaječníky spodek,a kol 5-6 dc to preslo,tak myslím ze mohla být, nevím

juliemichal
14. pro 2015

@milujicimamina já si myslím,že by jsi měla nějak brzo ovulaci ne?kolik dnů jsi měla zpoždění?já jsem jednou měla ovulaci 9DC,když jsem měla zpoždění cca 5 dnů nebo jak dlouho.

milujicimamina
14. pro 2015

@juliemichal já měla zpoždění právě 4 dny, a normálně ji mívám cca 12 dc

milujicimamina
14. pro 2015

@juliemichal nevím já už se v sobě nevyznám vůbec 😢 ale prsa boli vždy až po ovulaci a už mě ze 4 dny bolí

juliemichal
14. pro 2015

@milujicimamina no tak to je zase hodně divné ☹ asi bych jsem si ještě udělala těhu test pro jistotu,jestli nejsi náhodou těhu.

milujicimamina
14. pro 2015

@juliemichal ještě to nechám alespoň do Vánoc🙂 beztak z toho nic nebude

juliemichal
14. pro 2015

@milujicimamina tak moc držím palečky,uvidíš co se s toho vyvrbí 🙂

lucinkahu
14. pro 2015

@milujicimamina

Dekuju snad bude vše ok

milujicimamina
14. pro 2015

@juliemichal děkuji 🙂 no doufám ze nebude až teď někdy,ovulace,boli.prsa před ovu nebo až po? Já myslím ze mě vždy par dni po

milujicimamina
14. pro 2015

@lucinkahu musiiiii 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru