Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

milujicimamina
19. led 2016

@misutkakosutka krása nepřijde 🙂

misutkakosutka
19. led 2016

@misutkakosutka jinak ms přichází tak 31-33 den

misutkakosutka
19. led 2016

@milujicimamina myslíš? já jsem si myslela,že ten první je vadnej tak jsem zkusila jinej a tam se objevila hezky no zatím to neřeknu ani manželovi, akorát zrovna,když jsem se dala do hubnutí tak přošlo snad mimi 🙂 no holt budu metráková těhulka

kolmenka
19. led 2016

@misutkakosutka co to máš za značky?

misutkakosutka
19. led 2016

@kolmenka mám je vyfocené v mé bloku ten s duchem je cemio,ale u toho druhého nevím název, krabičku nemám už doma

misutkakosutka
19. led 2016

zatím tomu nebudu věřit, počkám na ráno a udělám ranní test

milujicimamina
19. led 2016

@misutkakosutka určíte 🙂

kolmenka
19. led 2016

@misutkakosutka děkuji a gratuluji

misutkakosutka
19. led 2016

@kolmenka díky, ale gratulace budu příjimat až po prohlídce od doktora 🙂

medinka13
19. led 2016

@misutkakosutka předběžná gratulace 😉

misutkakosutka
19. led 2016

@medinka13 akorát to budu muset říct manželovi do soboty,jelikož jedeme na bál a tam se hodně pije tak mu to budu muset říct, že pít bude on

viovka
20. led 2016

@misutkakosutka ono to s tou vahou nebude tak hrozne. U nas silnejsich ta vaha behem tehu tak rapudne nestoupa. Ja za 3 mesice rodim a zatim mam nahore 3 kg a to jim uplne vsechno na co mam chut a v jakoukoliv hodinu 🙂 drzim palce at carka sily.

misutkakosutka
20. led 2016

@viovka děkuji a tobě držím palce ať je porod co nejhladší 🙂 tak oni mě stejně budou hlídat s tlakem, jsem nervák a u doktora mám 140(80 a doma taj 128)75 ale ikdyby to mímo za to stojí 🙂

misutkakosutka
20. led 2016

ahojky děvčata, tak jsem si ráno dělala ten modrý test co včera a čárka vyšla stejně jako ta odpolední tak snad to bude v pohdě, za jak dlouho je dobré testovat?

pekkaa
20. led 2016

@misutkakosutka hcg sili obden. Kazdy den nema smysl testovat. Takze zkus zase zitra nebo pozitri😉

nordjane
20. led 2016

@misutkakosutka minimálně ob den 🙂 jen se ujistím, co je to za testy? a kolik jsi DPO? 🙂

misutkakosutka
20. led 2016

@pekkaa asi ho zkusím až v pátek 🙂, občas mě bolí v podbřišku tak snad je to normální 🙂

misutkakosutka
20. led 2016

@misutkakosutka jukni do mého blogu, jsou tam vyfocené - ten duch byl u cemio

misutkakosutka
20. led 2016

@nordjane jukni do mého blogu, jsou tam vyfocené - ten duch byl u cemio 🙂 jinak dnes jsem 34 DC a pozitivní ovulační test jsem měla 22dc takžže dneska jsem 12dpo zhruba

pekkaa
20. led 2016

@misutkakosutka jj, to pobolivani je normalni.
Tak drzim palce at se mimi drzi!! Urcite bude silit😉

misutkakosutka
20. led 2016

@pekkaa děkuji, doufám ,že to bude v pohodě, ještě se tě zeptám za jak dlouho je dobré volat na gyndu?

pekkaa
20. led 2016

@misutkakosutka pockej si na dalnice. Az budes mit carky zhruba stejne silne.. A pak si klidne zavolej a oni si te objednaji. Pravdepodobne te objednaji na nejaky 7. tyden tehotenstvi (od posledni ms)

nordjane
20. led 2016

@misutkakosutka tak 12 DPO bych ještě vydržela... Ještě alespoň dva dny a nebo testnout zítra klidně k večeru (doktormaxem) 🙂 Ono ty mamatesty jsou poslední dobou vadné a bohužel jsem slyšela i na ty cemio... Nekdy je vada, že ukazují falešně pozitivně, jindy falešně negativně a i jsem se setkala, že ukazují opravdu pozitivně (těhotná žena je), ale vůbec nesílí ☹ Takže určitě zkusit jinou značku 🙂 Pokud byla ovu 22DC, standardně luteální fáze probíhá 14 dní,někdo má i kratší. Od 16 dní už to značí "většinou" těhotenství 🙂

pekkaa
20. led 2016

@misutkakosutka a jinak souhlasim s @nordjane. Zkus radsi i jiny test. Idealne dr. Max

misutkakosutka
20. led 2016

@pekkaa oki uvidim co mi ukáže ten test v pátek, pak už stejně jiné nemam tak koupím kdyžtak toho maxe 🙂

milujicimamina
20. led 2016

Holky drzte pesti na ráno jsem ssi 10dpo zitra příznaky mam jak jinak všech ny 😀

milujicimamina
20. led 2016

Kdyz udelam test ted tam nic nebude ze? Az ráno

nordjane
20. led 2016

@milujicimamina dnes ani nic nebude... Ale uprimne bych počkala minimálně do neděle 🙂

milujicimamina
20. led 2016

@nordjane to nevydrziiim kdyz vidim tady ty carky 9-10 dpo 😁

pekkaa
20. led 2016

@milujicimamina pokud z toho nebudes hned nestastna kdyz tam dneska jeste nic nenajdes a nebude ti to vadit tak klidne zkus. Ale pokud chces mit jistotu, tak radsi pockej🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru