Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

mami29
8. únor 2016

@milujicimamina Pokud byla ovu 8-9dc tak teď jsi cca 5dpo takže by to mohlo být k hnízdění.

milujicimamina
8. únor 2016

@mami29 no doufam bolest je to hrozne divna

milujicimamina
8. únor 2016

@mami29 fakt vaham jestli to neni ovulace

benny7
8. únor 2016

@milujicimamina já měla ovulace silene protrpene. Bolest podbriskem, bolest prsou.

milujicimamina
8. únor 2016

@benny7 jj boli me vzdy prsa a ted nic ale spodek hrozne moc :( mame teda posnazeno si myyslim poradne :D ale stve ze teda budu 1 doo a ne jak jsem si myslela dnes 5 😠

domca89
9. únor 2016

Ahoj holky, tak jsem volala na gyndu a v pondělí jdu na kontrolu. To budu podle poslední MS nějaký 6tt. Tak jsem zvědavá.

benny7
9. únor 2016

@domca89 pak dej vědět 😉my jsme na tom terminove stejně tak jsem zvědavá. Včera mě gynďak řekl, že po tom odběru na hcg se mám k němu objednat až za 14 dni,to už budu 7 - 8 týden od MS.

lucaa
9. únor 2016

Ahoj holky, tak co myslíte? Dnes jsem 14dpo ....je to benu a chvíli po limitu. ...prý dela i falešný. ...nemate zkusenost?

lucaa
9. únor 2016

ale tohle by byl asi sakra duch...na mama testu skoro nic...tohle je 25 a mama 10...tak jsem zmatena... 🙂

milujicimamina
9. únor 2016

@lucaa já jsem měla falešného na tom benu ružovou , a mě dělají zas falešné mamatesty co máš z toho :D třbe aj eten tvuj platný 🙂

lucaa
9. únor 2016

@milujicimamina takhle ruzovou?

lucaa
9. únor 2016

@milujicimamina me uz to zacina pripadat jak velky bysnys z téma testama....hodi ti to ducha...tak testuješ a testuješ aby bylo jasno.... 🙂

milujicimamina
9. únor 2016

@lucaa jojo mám to na blogu je to tam min vidět než byl ve skutečnosti ☹

benny7
9. únor 2016

@lucaa já bych tohle už ani duchem moc nenazyvala. Já tam vidim tu čárku zřetelně.
Mamatest mi taky dělal ty čárky slabší. V neděli jsem si koupila Maxe a hned to bylo silnější. Teď už netestuju, čekám zítra na krev a snad budou výsledky hned ve čtvrtek

milujicimamina
9. únor 2016

@lucaa no hlavně mamatesty protože podle těch jsem regulérně těhotná pořád 🙂

milujicimamina
9. únor 2016

@lucaa ale neříkám že je falešný! to ne zkus ho udělat ještě zítra nebo po dvou dnech 🙂 já si pak udělala další a ten byl bílý

lucaa
9. únor 2016

@milujicimamina jj zkusim....vezmu dr.maxe jak na zacatku a hotovo 🙂 😉

milujicimamina
9. únor 2016

@lucaa zkus určitě já už jiné taky nekoupim včera jsme počurala mamatest jen pro zkoušku a jsem co? těhotná .D

lucaa
9. únor 2016

@milujicimamina dneska uz se vari fakt na vsem.....

lucaa
9. únor 2016

@lucaa proc to nejde jednodusse..../ ne // jo....a ne nejaky falesny pro nejistotu,at ty mamky porad chodi do lekarny.... 🙂

benny7
9. únor 2016

Úplně mě desite holky, jakože můžu mit 4 pozitivní testy (2mama a 2 Maxe) a nemusím být tehona? ??

lucaa
9. únor 2016

ale to vis ze jsme....jen me prekvapuje,ze každý test to ma jinak,ikdyz jsou s citlivosti 10....benny...my jsme se snad uz domluvily nad tim rijnovym rozplyvanim ne? 😀

benny7
9. únor 2016

Dobře 😂😉 veřím ti 😉😘

domca89
9. únor 2016

Holky, víte čemu se říká říjnové rozplývání? Mám 16m syna, narodil se 9.10. a teď pokud jsem opravdu těhotná vychází termín na 11.10. 😀

vermon
9. únor 2016

Holky, co máme // nepřesuneme se do nějaké své diskuze čekatelek na říjnové miminka? 🙂 Můžeme si tak zkrátit čas na čekání na kontrolu a potvrzení těhu 😉

lucaa
9. únor 2016

@vermon jasny..zalozis? 🙂

milujicimamina
9. únor 2016

@benny7 jak je na maxovi je to jasné🙂

lucaa
9. únor 2016

@domca89 aspoň budete delat narozky při jednom 🙂

domca89
9. únor 2016

@vermon @lucaa a můžu se do říjnové skupinky přidat?

vermon
9. únor 2016

ok,valím teď do práce, jen to po mě chce nějaké 2 moderátory 😀 No, moc tomu tady nerozumím, ale přihlaste se,kdo chce pomáhat, jde asi o vedení stránky či co.... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru