Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

bibinka2208
16. únor 2016

@kusanagi87 ja dostala tehu knizku v 10tt takze to kazdy doktor asi dela jinak 🙂

tease
16. únor 2016

@wendywerusacek ja mela posledni ms od 10 do 13 treba a doktor mi rekl ze jsem otehotnela nejspis tesne pred ni protoze normalne ji mam 5 dnu. Byla jsem u nej minuly tyden rekl ze vidi zacatek tehu 4+4 a byl tam videt malinkej vacek,jenze kdyz jdu na wc tak hnede zaspinim :( takze jdu na kontrolu zase v patek ...ty jsi od ty doby uplne cista?

bibinka2208
16. únor 2016

@tease neboj se 🙂 Pokid to nebi silne jasne cervene krvaceni tak nemusis mit strach 🙂 V tehotenstvi je hodne prokrvena delozni sliznice a obcas se stava ze spinis... Nekdo au do 14tt 🙂

tease
16. únor 2016

@bibinka2208 dekuju no on mi dal ascorutin a rekl ze samozrejme spineni neni dobre ale ze mi mozna praskaji cevky jak se zvetsuje deloha, ale je to neprijemne vzdycky se bojim aby to nebyla cira krev nastesti je to fakt jen hnede no a kdyz to nebude prestavat tak radsi k dr. tak jsem tam radsi zavolala protoze jsem se docetla ze muzu brat vyssi davku a sestricka rekla ze at to zvysim kdyz se to nemeni a ze se radeji na me i podivaji a ty s tim mas zkusenost?
.

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
alfousina
16. únor 2016

@jarmarca jé...je to tam.😆😆😆😆😙

wendywerusacek
16. únor 2016

@tease ja jen lehce spinim a zase nic jen chvilema se mi to objevuje tak snad nemusim mit strach ze se neco stane

milujicimamina
16. únor 2016

@jarmarca hezke gratulace 🙂

tease
16. únor 2016

@wendywerusacek v patek jdu k tomu dr. tak podam info co mi o tom rekne 🙂

monikavitezslav
16. únor 2016

Tak holky a protoze se stale klasicka ms nedistavila tak sem testla i ted me oci vidi ale nevim zda i vase

milujicimamina
16. únor 2016

@monikavitezslav ja asi nevidim jak dlouhobuzbmeskas?

milujicimamina
16. únor 2016

No co jsem to napsala ted 😀

domca89
16. únor 2016

@milujicimamina Chápu to jako dlouho už meškáš? 😀

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
tease
16. únor 2016

@monikavitezslav trosku tam je ale ja mela uz 4 dny pred viditelnou carku a digi 2+3

benny7
16. únor 2016

@monikavitezslav já nevidím nic 😩

monikavitezslav
16. únor 2016

Holky kdyz ja nevim kdy byla ovule ale tohke se mi s ms nikdy nestalo

monikavitezslav
16. únor 2016

@milujicimamina prave ze tenhle mesic pelne na prd ms mela pravidelne prijit 13.2 pruslo 11.2 a jen spineni ktere 14 skoncilo

jarmarca
Autor odpověď smazal
Zobraz
monikavitezslav
16. únor 2016

@jarmarca no zitra to rozsekne doktor ale bricho se mi nafouklo jak kdybych byla pred porodem a vevnitr furt divnej tlak. A rikam si proc by se mi majednou ted rozhodila ms

monikavitezslav
16. únor 2016

Nasla sem test z minulyho mesicd kdy tehu nebylo a dala ho k tomu ted horni z minulyho spodni ted nejalej rozdil?

monikavitezslav
16. únor 2016

Mozna si to jen namlouvam muzete prosim nekdo zkusit negativ?

milujicimamina
16. únor 2016

@monikavitezslav ja nic nevidim ani na jednom, ale me to taky moc videt nejde kdyz to nafotím, nechej si zítra vzít krev

monikavitezslav
16. únor 2016

@milujicimamina mam proste blbej telefon fakt to nechapu pokus to byl jen hoonalni vykyv nechapu proc

benny7
16. únor 2016
monikavitezslav
16. únor 2016

@benny7 stejne nic mevidim ale dekuju asi mi to mimco neni souzeny:+(

milujicimamina
16. únor 2016

@monikavitezslav u nas taky nic nebude, zadny priznaky, nachlazena

monikavitezslav
16. únor 2016

@milujicimamina jenze ja prave priznaly jsko nafoukle bricho a od rana spis vcerejsi noci cizliva prsa jinal nic. On to mudr zitra rozselne cetla sem ze krev ti hcg zachyti driv nez moc tak jeste madeje je!

milujicimamina
16. únor 2016

@monikavitezslav urcite je dej potom zítra vědět

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru