Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

milujicimamina
17. únor 2016

Ja to nechapu holky
@monikavitezslav a cemu nechape ze byly negativní?

monikavitezslav
17. únor 2016

Nechape proc testy negativni a hcg je 29 nelde je chyba!☹

milujicimamina
17. únor 2016

@monikavitezslav aha 🙂 neboj pry se nekomu hcg nevylučuje ze začátku do moci me to prijde fajn neboj

milujicimamina
17. únor 2016

@monikavitezslav ted aby to rostlo!

nordjane
17. únor 2016

@monikavitezslav mimichodem, HCG v krvi je prokazatelnější mnohem dříve než v moči, takže je to naprosto standardní 🙂 A poku se ti posunula ovu a špinění bylo zahnizďování, tak můžeš být třeba terpve 10 DPO a to v téhle době, že je test negativní mi přijde naprosto běžné. Já měla u všech tří těhotenství test negativní ještě 15 DPO 😀

bajunka
17. únor 2016

@monikavitezslav A co Ty od toho vlastně očekáváš nebo chceš? chvíli, že to těhotenství není,že se můžeš v klidu rozvést, pak že ti mimčo není souzeno a teď to vypadá zas, že bys to i chtěla?...no nevím,ale kdybych se chtěla rozvádět tak s chlapem už nespím a nebo si aspoň dávám pozor :/

monikavitezslav
17. únor 2016

@bajunka no spali jsme spolu jen jednou a asi to zabralo. Rozvodovy papiry jspu na stole jako strasak pro nej. Miminko ale chceme jen se ted on meni vis

jenniref
17. únor 2016

Ahoj chci se zeptat ... Jc uz sem po ms ... 5dni .. A mam bolesti podbriskem ... A strili my to dozat jako kdybich to mela dostat... Muzete my poradit pros... Dekuji za odpoved 🙂

milujicimamina
17. únor 2016

@jenniref muze to byt tehu a taky nemusi to se tak neda 🙂 tak snad je

jenniref
17. únor 2016

Nechapu jako ze muzu bejt tehotna?? Nikdy s to totiz nemela 🙂

milujicimamina
17. únor 2016

@jenniref ono hodne holek to pocituje to boleni jako na ms ale i tak to muže byt jen pms

jenniref
17. únor 2016

Aha..m co je to pms nechapu... Myslis zebych byla tehotna? Protoze ja sem to nikdy nemela tohle.... Citim se i nevolne ... Bolesti hlavy mam ... 🙂

jenniref
17. únor 2016

???

milujicimamina
17. únor 2016

@jenniref premenstruacni syndrom

jenniref
17. únor 2016

Ale ja uz sem to mela .... A mam bolesti jako kdybich to mela zas dostat jak je tp mozne ?,... Je my i nevolne

jenniref
17. únor 2016

Co myslite ze to je ???

milujicimamina
17. únor 2016

@jenniref aha po ms ja jsem cetla 5dni do ms tak to nevim to nemuzem asi nikdo vědět 😀 co test pokud máte

jenniref
17. únor 2016

Hehe.... Dobre... Nic se nedeje 🙂,

milujicimamina
17. únor 2016

@jenniref nebo ovulace nekdy me tak začíná bolet brzy

shine2015
17. únor 2016

@jenniref holka nic ve zlem,ale ty se snad ted jeste radeji nesnaz..... 😃 kdyz ctu tu cestinu....a neni to jen o cestine.....

bibinka2208
17. únor 2016

Kvuli tomu ze ma problemy s cestinou nema mit deti?? Jezis nemej tak impertinentni nazory... Muze to byt dislekticka ... Nesud ostatni a zamer se hlavne na sebe...

milujicimamina
17. únor 2016

😂to se tak někdy zadaří

milujicimamina
17. únor 2016

Vypadá to tak usmevne, ale chápu to někdy mám i já docela vtipne dotazy 🙂

jenniref
17. únor 2016

Ptal se tebe nekdo na neco ???? Tak blbe komentare si nech pro sebe 🙂,

joy7
17. únor 2016

Ahoj holky, jsem 15.DPO, tak už jsem taky testla 🙂 Zítra jdu na kontrolu (jsem už dlouho objednaná na preventivní prohlídku - objednávala jsem se snad už v listopadu), myslíte, že už něco bude vidět? Mám docela dlouhé cykly (36 - 40), poslední MS byla 7.1. 2016...

miky
17. únor 2016

@joy7 já myslím, že už by mohlo být i srdíčko

joy7
17. únor 2016

@miky To by bylo supr 🙂 týdny těhotenství se počítají podle prvního dne poslední MS?

werik153
17. únor 2016

@joy7 ano, taky jsem měla poslední MS 7.1 a dneska jsem 5+6 týden ( takže 6 týden těhotenství). Na kontrolu jdu v pondělí.

joy7
17. únor 2016

@werik153 fakt? 🙂 Tak ať Ti to všechno dobře dopadne 🙂 Jinak děkuju za odpověď 🙂

werik153
17. únor 2016

@joy7 Děkuji, tobě přeji totéž 🙂 já jsem byla na utrazvuku už 4+4, dost mě bolelo břicho, a byl tam už vidět takový černý "flíček" asi 1 cm velký 🙂 tak jsem zvědavá na pondělí 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru