Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

maruskaskalova
15. bře 2016

@alcapce to jsou jen škrábance

alcapce
15. bře 2016

@maruskaskalova Zkus za dva, tři dny 🙂

maruskaskalova
15. bře 2016

Ahoj holky těhotenský test negativní evidentně a hrozne mě boli bricho nevíte co to muže byt ? Břicho boli spíše po stranách

alcapce
15. bře 2016

@maruskaskalova A nejsi nemocná???? Nastydlá? Může to být i zánět. Však i cysta může udělat slabě pozitivní test

maruskaskalova
15. bře 2016

@alcapce ja právě že nevím test je negativní a to jsem ráda je mi 17 let a břicho mě boli od včera...
Jelikoz sw mi stalo že mě přítel prstil se semenem na ruce tak swm mela strach menstruace proběhla po tom normalne a ted mě začlo bolet to břicho tak sem sw chtěla jenom zeptat 🙂

maruskaskalova
15. bře 2016

@alcapce dekuju 🙂

milujicimamina
16. bře 2016

@maruskaskalova poradim kup si jeste jiny test jinou znacku a otestuj mamatesty delaji slabe duchy kde komu, ze jsi mela ms je dobre a bolesti mozna jsou ovulační, ja tam osobne nic nevidím; -) a priste at se pritel umeje 😉

sapphire88
16. bře 2016

Tak holky horni test dnesni. Myslim,ze krasne silime 🙂 Mam radost. A co vy?

milujicimamina
16. bře 2016

@sapphire88 krasa ja dnes 10dpo a test nic ☹

ivetka7686
16. bře 2016

@sapphire88 gratuluju! 😊 opatruj se 😉

sapphire88
16. bře 2016

@ivetka7686
@ivetka7686 Dekuji. Opatruju se...

ajousicka
16. bře 2016

Ahoj,tak jsem si před chvili udělala testik od Pepina..naschvál zase jinou značku a vidíte to taky?🙂 Jinak dnes ráno mám pocit,že mám větší prsa...asi už blbnu...ale připadá mi jak kdyby to nebylo moje.:D Z testiku mám radost ale pořad mám strach abych o tu radost nepřišla...

sapphire88
16. bře 2016

@milujicimamina Kamosce vysel pozitivni test az 20dpo... Tak treba to bude jeste v poradku. Musis mit porad nadeji ;)

milujicimamina
16. bře 2016

@ajousicka kolik dpo jsi? Ja ho delala dneska a nic

milujicimamina
16. bře 2016

@ajousicka a gratuluji 🙂

sapphire88
16. bře 2016

@ajousicka Duch je tam. Na takove veci vubec nemysli. Musis myslet pozitivne ;) Drzim palce ;)

ivetka7686
16. bře 2016

@ajousicka je to tam 😊 ja to vidim 😉 opatruj se a gratuluju

ajousicka
16. bře 2016

@sapphire88 člověk tu čte,že může blbnout i test a ukazovat falešně, ale já schválně mám víc značek a Ty problémy co mě k tomu doprovází mě uklidňují,ale víc klidná budu asi az se o víkendu nedostaví MS...:D

ajousicka
16. bře 2016

@milujicimamina ahoj a omlouvá se,jelikož jsem se Včera zaregistrovala a nikdy jsem ještě neměla pozitivní testiky tak se nevyznam v žádných zkratkach...tak ani nvm co to je...dpo...:(

milujicimamina
16. bře 2016

@ajousicka po ovulaci🙂 ja mam asi ještě tedy čas ale jsem nervozni ze nic

ajousicka
16. bře 2016

@milujicimamina já jsem nejpravděpodobněji otěhotněla ve svých plodných dnech (27.2-2.3) a MS mám dostat teď v sobotu....

alcapce
16. bře 2016

@sapphire88 Dobré ráno ženy 🙂 Moc moc gratuluji, Sapphire 88 😉 Nádherně se Ti to vybarvilo. Já dnes ráno zase jen lehce růžový dušík (ale je vidět. všaak ty odpolední víc - nechápu), ale co bych taky chtěla 9DPO 😀 , dnes jdu koupit jiný značky, tak držte palce a házejte fotky, ať se můžu kochat 😉

baruuuuu
16. bře 2016

Ahoj holky, tak ka ksem rano delala test a nebylo tam vubec nic 😞 Takze v mem pripade to byl asi falesny duch. Ale k vasim prouzkum moc gratuluju!!!! 😊 Mam radost za vas 😊 Jak dlouho se vubec snazite??

milujicimamina
16. bře 2016

@ajousicka tak j je měla tak od 7_9

sapphire88
16. bře 2016

My jsme se zacali snazit v prosinci. Holky dekuju ;) Pristi tyden jeste potvrdim a pak volam na gyndu 🙂

ajousicka
16. bře 2016

@milujicimamina sice nvm přesně ten den kdy se to vše přihodilo.:D ale 24.2 jsem byla na kontrolním UZ a ještě tam nic nebylo,muselo to být chvíli po,protože od 1.3 jsem začala mít potíže s pálením bradavek.: D nikdy dříve jsem to neměla.

gabi_k
16. bře 2016

@ajousicka Podla mna je to tam 🙂 Gratulujem 🙂

milujicimamina
16. bře 2016

@ajousicka mě bradavky bolí jen na dotek ale dneska je mi nějak špatně od žaludku , bolení břicha včera jako u ms dnes už nic tak ještě počkám

alfousina
16. bře 2016

Ahoj moje děvčátka ..tak mi už me 25cm a vázne 320gramu.20 týden těhotenství. Miminko je zdrave. ..Mam velkou radost

alfousina
16. bře 2016

Blbne mi tel.merime 25cm a vázime 320gramu. Je to krásne zdrave miminko

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru