Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

milujicimamina
18. bře 2016

@hul ještě čekám 🙂 mám termín od dneska do uterý

hul
18. bře 2016

@milujicimamina já v neděli 🙂) ale nevím kdy přesně byla ovulace. Vim jen ze kolem 12Dc cca.

milujicimamina
18. bře 2016

no já jsem měla otevřený čípek a hlen od 13-15dc, tak mohu být od 9-12dpo tak nevím už

hul
18. bře 2016

@milujicimamina tak holt uvidíme 🙂) Já moc nevěřím ze to vyšlo, ale u tebe ta naděje je obrovska

milujicimamina
18. bře 2016

@hul ještě tu mám krabičku comfort 10 a tam je uplně slabučká ale zas asi zředěná moč ten clearblue je z ranní, no stejně dr max to jistí asi si pro něj zajedu navečer 🙂 jinak dneska mě začlo bolet víc břicho na ms tak doufám, že nedojde zítra už

hul
18. bře 2016

@milujicimamina mne krom šílené bolesti prsou jinak nic není 🙂) jako jo občas me píchne v podbřišku, ale to nic neznamená.

milujicimamina
18. bře 2016

@hul noprávě každý měsíc mě bolí hrozně prsa a ted nic jen bradavky na dotek tak tomu nedávám 😒

hul
18. bře 2016

@milujicimamina vždyť už mas čárky na testu 🙂)) neboj tobě to vyjde. Já když čekala při mimoděložní tak me prsa nebolela že začátku vůbec. Jen me pálili bradavky jak u more ze soli.

sapphire88
18. bře 2016

Holky ja teda zadne priznaky krome vynechani ms nemela. Ted jsem 5tt a boli me prsa a nekdy me boli silene hlava,potim se a chodim casto na zachod.

milujicimamina
18. bře 2016

@hul já už těch čáreček měla ☹
@sapphire88 no v noci se potím uplně šílené kalužky na hrudi

hul
18. bře 2016

@milujicimamina to me mrzí :( Ale neboj vyjde to! Určité.

sapphire88
18. bře 2016

@milujicimamina No jako na jednu stranu je mi zima a na druhou se strasne potim :D

alcapce
18. bře 2016

Tak holky... Přidávám foto včerejšího testu.....

tease
18. bře 2016

@alcapce je to tam☺😉

hul
18. bře 2016

@alcapce krásný 🙂) ten se postupně dobarvi. Jsi už po termínu MS?

sapphire88
18. bře 2016

@alcapce Taky vidim. Tak at se hezky vybarvuje ;)

milujicimamina
18. bře 2016

@alcapce tak ten je 🙂

nikyninasi123
18. bře 2016

co myslite mam tam ducha na evulacnim testu poradimi nektera kdy mam zas testovat kdyz je to tet slabi

alcapce
18. bře 2016

@sapphire88 Holky je to 25 citlivost... Dnes desítkový - dálnice.. Jsem 12 DPO !!!!!!!!!!!
A miminko jsem fakt neplánovala..... ☹

alcapce
18. bře 2016

@hul Mám ji teprve dostat....

milujicimamina
18. bře 2016

@alcapce no teda ☹

alcapce
18. bře 2016

@nikyninasi123 Předpokládám, že jsi už po ovu, takže zase v dalším cyklu. Mně to vycházela ovu 4 dny po MS... 🙄 což jsem absolutně nečekala....

hul
18. bře 2016

@alcapce tak držím palce at už nedojde. Mas štěstí 🙂

milujicimamina
18. bře 2016

a já bych tak chtěla a nic

nikyninasi123
18. bře 2016

pridavam dalsi fotku to jde lip vydet

alcapce
18. bře 2016

@hul Já vám nevím, děkuju, ale.. Jsem sama s 2 kluky... Výsledek je velkým nedopatřením a reakce "otce" byla krutá....

nikyninasi123
18. bře 2016

@alcapce no mam MS teprve 4 dny tak nevim

alcapce
18. bře 2016

@milujicimamina Věř, že bych Ti to moc přála a přeju. Nejraději bych to s Tebou vyměnila.. Není to fér!

alcapce
18. bře 2016

@nikyninasi123 M8š MS a testuješ se na ovulaci? To zkus nejdřív až za týden 😉

milujicimamina
18. bře 2016

tak ono záleží kolikátý den cyklu to je a jak dlouho ms byla já třeba mám ms jen max tři dny většinou 2 a ovulaci stejně až kolem 13 dc

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru