Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

muschabella
4. dub 2016

@snazilkax Tak uvidíš 🙂 zkus to za pár dní a třeba to klapne 🙂) Držím pěsti 🙂

petiiiska
4. dub 2016

@snazilkax Já tam teda čárku vidím pěknou, tak uvidíš, jak to bude dál. Držím palce, aby sílila ;)

snazilkax
4. dub 2016

@muschabella moc dekuju, kez by to vyslo 😊

snazilkax
4. dub 2016

@petiiiska je rada ze ji nevidim sama 😀 dekuju 😉

milujicimamina
4. dub 2016

@snazilkax je tam 🙂

ivetka7686
4. dub 2016

@anonymka331 jeeeee neni co zavidet 😊 kazdy trimestr ma neco 😉 ale je to uzasne,ze vis,ze v Tobe roste Tvoje miminko 😊

snazilkax
4. dub 2016

@milujicimamina taky ji vidis? 😊 ja uz jsem se fakt bala, ze ji vidim protoze ji videt chci 😀 zkusim zitra z ranni moci a uvidime 😊

nikyninasi123
4. dub 2016

@yukonek no prave nechapu to sama pak to rozepisu

milujicimamina
4. dub 2016

@snazilkax na to mam uz oko vidim rano kouknu 😉

tati_ana
4. dub 2016

@petiiiska je to možnééé...mě cca 5 dní po oplodnění začalo bolet břicho a pak za další 4 dny se k tomu přidala neskutečná bolest prsou a test mi to už jen potvrdil 😉 jaké máš příznaky? 🙂

simonsa
5. dub 2016

Ahojky holky, ráda bych věděla Váš názor, jestli tam něco vidíte. MS mám mít až 7.4.2016 ale zvědavost mi nedala, jelikož se mi včera udělala dost špatně a tak se cítím nějak jinak. Je to asi moc brzo, ale vidíte tam něco ? Je to dnes z rána. Děkuji

mikush
5. dub 2016

@simonsa vidím!! Přeju ať sílí! 🙂

simonsa
5. dub 2016

Tak snad to po té době už konečně vyšlo 🙂 kdy udělat další test ? Výrobce uvádí tak za 2-3 dny, co byste dělaly vy ? Když jsem se testovala u prvního dítěte, tak to bylo až 3 dny po MS a testy vyšly pozitivně i během dne, takže jsem toto vůbec neřešila, ale toto je už dlouho očekávající těhu. Už bych to ráda věděla, manžel na mě poslední týden kouká, že jsem nějaká divná a určitě těhotná 🙂

pekkaa
5. dub 2016

@simonsa zkousej obden. kazdy den smysl moc nema.. hcg roste az obden. drzim palce! 🙂

simonsa
5. dub 2016

@pekkaa Děkuji 🙂

petiiiska
5. dub 2016

@tati_ana Zatím žádné a je pravděpodobnější, že nebudu těhu, ale ptala jsem se ze zajímavost, jestli to někdo poznal už takhle brzy 🙂

ratatooy
5. dub 2016

@simonsa tak jelikož ja jsem vedela že t mužu cekat po ivf tak jsem videla toto ještě dřív než ty,uplně stejny test

milujicimamina
5. dub 2016

@snazilkax ahoj jak to sctebou vypadá?

shenara
5. dub 2016

@simonsa vidim ducha! No idealni počkat a zkusim třeba pozítří, ale ja na to nemela nervy a testovala hned na druhy den...:D

pandabox
6. dub 2016

@sandynkas podle testu, taky bydlis v Nemecku??

09daska
6. dub 2016

Vidím,a přeju at sílí 😉 🙂

juliemichal
6. dub 2016

Holky ty dr max testy se tak zhoršily?co to jako je? ☹ dávám i negativ.toto se mi tam objevilo asi minutu po limitu

hanickatoma
6. dub 2016

Asi se jim to ve fabrice nejak posunulo :-/

milujicimamina
6. dub 2016

Rozpil se; muže byt vadny stalobse mi to také, mevted nastvali u nas dr max podrazil o 10korun!

juliemichal
6. dub 2016

@milujicimamina u nás taky dr max zdražil 😀 😀 ale rozpité to není... byl nejdřív úplně bílí a potom se tam za cca ani ne minutu udělala ta čárka 😀 😀 jak se mi rozpije tt tak hned od namočení to mám růžové a já jsem to od namočení měla bílé a potom se udělala ta druhá pidi čárka 😀 no uvidíme co s toho bude.včera na dr max nic nebylo

milujicimamina
6. dub 2016

@juliemichal aha ono to zde asi neni tak videt carku nevidim 😉 tak drzim pesti😊

byra
6. dub 2016

Minulý týden jsem ho kupovala za 45Kč, škoda že zase nemají tu akci 2+1 zdarma 😀

estel22
6. dub 2016

@byra mať vase problémy tie testy sú len zrace penazi

juliemichal
6. dub 2016

@milujicimamina no máš pravdu moc to vidět nejde 😀 😀 ale rozpytý fakt není 🙂 to bych poznala 🙂 na mé zdi ten dušík jde docela vidět 🙂 tady ho taky moc nevidím 😀 😀 a děkuji uvidíme před 2 dny jsem špinila a to jsem si myslela,že došla mrcha,ale nic 😀 a od té doby nešpiním vůbec nic 😀 😀 a takto vypadá grafík 😀 😀

milujicimamina
6. dub 2016

@byra no jo baziruji ted ze mamatest stoji za nic tak se asi hodne prodava 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru