Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

weronicaaaa
12. dub 2016

@monichka klidně můžeš 🙂

monichka
12. dub 2016

@sukynecka01 bojím se at to nejsou zbytečně vyhozené peníze kdyby to ještě nic neukázalo.. udělám zítra ráno pokud vydržím 😀 To čekání je strašné

xyrina
12. dub 2016

@monichka Stejně je nejlepší první test až když vynechá MS. 🙂 pak teprve nervicky

monichka
12. dub 2016

@xyrina já mám nervičky spíš teď, jelikož to plánujeme 🙂 takže to čekání jestli příjde MS je teď pro mně strašné. Pak si bud oddychnu nebo ne 😀

milujicimamina
12. dub 2016

@monichka a kdy mas termin ms?

monichka
12. dub 2016

@milujicimamina 16. ale nikdy jsem ji neměla přesně na den, vždy třeba o dennebo dva dříve.

monichka
12. dub 2016

@weronicaaaa jéé měli by jsme dárečky pod Vánočním stromečkem jak tak koukám 🙂

weronicaaaa
12. dub 2016

@monichka no já klidně oželím všechny dárky,hlavně ať mám ten svůj 🙂

monichka
12. dub 2016

@weronicaaaa ASI TAK 🙂 Pro nás by to byl taky nádherný dárek a ne jen pro nás ale myslím pro celou rodinu. proto se tak bojím té MS 🙂

weronicaaaa
12. dub 2016

@monichka neboj 🙂 jestli tam byl duch,tak z toho vyjde 2 čára 🙂

monichka
12. dub 2016

@weronicaaaa uvidíme, snad to dobře dopadne 🙂

weronicaaaa
12. dub 2016

@monichka určitě 🙂 držím palce

xyrina
12. dub 2016

@monichka A pak prý se na to nemá myslet, aby to vyšlo 🙂 To by mě fakt zajímalo, jestli je to pravda. Já když jsem si začala vést MS kalendář a měřit bazální teploty, tak jsem měla vždycky před MS všechny zaručeně priznaky těhotenství. Dokonce jednou jsem tomu tak věřila, že jsem si tím MS oddalila o 14 dni. Jen ty testy negativní. Horší na tom bylo, že už jsem i duchu plánovala podvědomě co dál. Zbytecne. Při prvním těhotenství jsem nic neřešila, vysadila jsem HA a bylo to raz dva tři. Je to stejné zajímavé, co?

monichka
12. dub 2016

@xyrina kdo se snaží o miminko a fakt ho chce tak na to nejde nemyslet. škoda že to člověk nemůže vědět hned jestli se to povedlo nebo ne a musí čekat 🙂 kdyby mi tady holky nepotvrdily toho ducha tak bych si myslela že to vidím jen já , protože to chci vidět 🙂 ale pořád je tam velká nejistota, že ta MS dorazí a bude po naději.. zatím jsem tak na 50 % 😀 Následující 3 dny rozhodnou

monichka
13. dub 2016

holky tak nevím co si myslet... v neděli slabý duch a dnes nic, ani žádný náznak ☹ MS by měla byt 16.

anyt9178
13. dub 2016

@monichka ty testy stoji fakt za ho... 😡

milujicimamina
13. dub 2016

@anyt9178 ahoj 🙂 Anetko jak ty bojuješ? 😲

anyt9178
13. dub 2016

@milujicimamina ahoj 🙂 ja radeji netestuji 😀 nemam na to nervy 😀 zatim ms meska 2 dny :-/ tak pockam do pondeli a pak bych testovala 🙂 ale jako nemam priznaky ani na tehu ani na ms 😀 jen me obcas zatahne a dloubne dole jinak nic :-/ a co ty?

milujicimamina
13. dub 2016

@anyt9178 já taky vyčkávám 😀 co bude

luciasek1987
13. dub 2016

holky já měla už 2x pozitivní tt... bohužel to bylo jen ve snu 2 předešlé noci :DD ale pocit k nezaplacení.. jen pak, když se probudíte, tak to stojí za... :DD čekám ms v pátek... testnu buď zítra nebo až v pátek... těhotně se necítím :D

zlatickon
13. dub 2016

@monichka ja mela taky duchy a na poslednim testu nic a dostala jsem to se 4denim zpozdenim☹

monichka
13. dub 2016

@zlatickon jenže já mněla celkem dost příznaků, nevím jestli nezajít k dr. jestli nevznikl nejaký problém..

zlatickon
13. dub 2016

@milujicimamina ahojky tak jak jsem to vcera dostala tak teplota byla 36.9 a dnes byla 37.2??? Tak ze to mam asi. Ovulku 1DC???koukala jsem jestli to je mozne a pry je???jsem nejak zmatena nevhapu to

zlatickon
13. dub 2016

@monichka jo to ja mela taky i implantancni pokles a nic☹no zajit urcite muzes at vis co a jak.drzim palecky

hanulka90
13. dub 2016

Ja jsem dnes 10DPO a na testu snehobilo. Posledni ms byla 22.3 takze bych to mela dostat az za 4 dny. Vim ze se nema tak brzo testovat ale po 3 potratech chci byt od zacatku od dohledem u dr. Jsem uz nervozni jestli se ta druha čárka objevi. Cekani je nekonecne

monishkam
13. dub 2016

@zlatickon bazální teplota se při ms nemá měřit, a z dvou teplot nic nepoznáte. Ovulace to urcite nebude 🙂

xyrina
13. dub 2016

@zlatickon Četla jsem, že pokud je bazální teplota vysoká i přes MS, je žena tehotna.

milujicimamina
13. dub 2016

@zlatickon to je zvlastni no ja si merila dnes , ale jinak nemerim vubec a mela jsem 37 , zkusim merit do ms kdyz klesne aspon bjdu vedet

mikush
13. dub 2016

Ahoj holky,já měla dostat MS včera, zatím nic, BT dnes 36,9 tak uvidíme, od minulé soboty je mi pořád nevolno a neustupuje to,tak nevím co se z toho vyklube 🙂

zlatickon
13. dub 2016

@xyrina no jenze ne vcera klesla na 36,9 a dnes to zase vyletlo na 37,2 tak to asi tehotenstvi nebude

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru