Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

dendulin111
15. dub 2016

@sukynecka01 ja teda jo jak kdybych byla uz ve 2 mesici😀

nazka
15. dub 2016

@dendulin111 jojo, to je. Já tam šla prvně toho 25.2.,kde mi řekl, že mimi je tam, kde má být a za 14 dní jsme šla znovu a to bylo kvůli srdíčku. Tak jestli to vydržíš, jdi až později 🙂 já se ale bála, jestli je tam, kde má být ;)

sukynecka01
15. dub 2016

@dendulin111 no to joo hruzaa dneska je to 32 dni od posledni ms a bachor ahhah. Ale prsa taky to je dibre hahah

sukynecka01
15. dub 2016

@sukynecka01 se jmenujes denisa??

sukynecka01
15. dub 2016

@dendulin111 se jmenujes denisa

dendulin111
15. dub 2016

@sukynecka01 ano 😁proc se ptas?

sukynecka01
15. dub 2016

@dendulin111 tak ja taky i ms sme mely stejne haha :: )

dendulin111
15. dub 2016

@sukynecka01 fakt?tak to je nahodicka😃

sukynecka01
15. dub 2016

@dendulin111 to jooo tak to doklepeme az k porodu ahhah

chicky88
15. dub 2016

Ahojky,potrebuju radu ma doktorka tam ted neni.Beru antikoncepci Jeanine bohuzel neprisla menstruace min.stredu uz se mi to stalo asi dvakrat v prubehu roku a pul . V utery jsem si dala test a dalsi dnes nic tam nevidim .Jsem ted ve velkem stresu;(

dendulin111
15. dub 2016

@sukynecka01 no a jeste rekni ze jsme meli stejne ovulku a vysli nam to ve stejny den😁ja to vim urcite ze se nam to povedlo 31.3. Ten den jsem byla na gynde jen tak na preventivce a mudr rikal ze mam primo vesmirnou ovulaci at na to vecer vlitnem tak jsme vlitly😁

byra
15. dub 2016

@chicky88 a nezpozdilo se ti to právě z toho stresu?

sukynecka01
15. dub 2016

@dendulin111 to ja mevim kdy mam ovu hahaj ale cca v pulve cykklu podle me podle kalkulacky cca 28.3 pise hahah ja si ji ale nehlidam

1nelinka
15. dub 2016

@chicky88 ja brala antikoncepci 15let a ze neprisla ms se mi stavalo nekolikrat rocne.. Podle me to neni nic neobvykleho tak se nestresuj..🙂)

milujicimamina
15. dub 2016

Ano to mohu potvrdit stalo se to i me

milujicimamina
15. dub 2016

tak nevim možná něco leze uvidíme ráno, ještě 3dny do ms

paulittav
15. dub 2016

@milujicimamina já vidím... a netrpělivě čekám a doufám, že za ty 3 dny tu budeš mít krásný // !!!!!

milujicimamina
15. dub 2016

@paulittav rano tam byl jen stinek mensi moc tomu neverim uz to tu bylo víckrát ale dekuji ti ☺

milujicimamina
15. dub 2016

@paulittav zaschly je vidět lepe ještě to jsem zvědava

mikush
16. dub 2016

Dobré ráno holky,tak já mám dnes 5tý den zpoždění MS,BT se drží nahoře, ale na testu furt nic, jen takový malý náznak čárky po nasvícení ale to není nic, tak bych už ráda věděla na čem jsem..

milujicimamina
16. dub 2016

Posledni čtyři dny bt 37,05-37,4-36,9-37,1
@mikush dobre rano jakou máš bt?

sukynecka01
16. dub 2016

@mikush zkus hcg jako samoplatce nebo k dr at ti vezme krev a udela utz

mikush
16. dub 2016

@milujicimamina já mám poslední čtyři dny 36,9-36,8-37,0-37,1

mikush
16. dub 2016

@sukynecka01 to zas ne,já si ještě počkám jestli nedorazí MS nebo bude test pozitivní, u druhého tehu v listopadu jsem měla // až 8den po vynechání MS

juliemichal
16. dub 2016

Dobré ránko holky vidím jak,že tu řešíte BT 😀 dnes mám taky 5 dnů zpoždění a BT vypadá takto.dnes jsem 20DPO a přestávám měřit 😀 a @mikush vůbec se neboj na // je ještě čas 🙂 já ty // taky nemám,ale ve středu mi dr říkala,že to vypadá na začínající těhu podle zvětšené dělohy a zvýšené sliznice,ale stále mi může dojít ms a prostě to odejít.. tak uvidíme zda dojde zpožděním ms anebo bude vše v pořádku 🙂

sukynecka01
16. dub 2016

@juliemichal podle grafu si jasna haha ja byt tebou jdu na krev jako samoplatce a tam mam vysledek hned.... a vis na cem siii.....

juliemichal
16. dub 2016

@sukynecka01 já si myslím,že mi dr s plícního bral tu krev na HCG,ale zapomněl mi ji napsat do výsledků 😀 a kdyby nebyla pozitivní tak by mě neposlal právě na gynekologii.protože mě tam poslal po výsledcích krve 😀 😀 prostě to nechám náhodě buď dojde ms a bude to biochemko anebo nedojde a bude všechno v pořádku 🙂 necháme se překvapit 🙂 🙂 a dnes je poslední den co měřím 🙂 🙂

mikush
16. dub 2016

@juliemichal kdy jsi měla poslední MS? Pokud by jsme byli obě dvě tehu tak by je byli asi na stejno,já měla poslední 12.3. A na internetu mi to spocitalo TP 17.12. Jeej já už to chci vědět, jestli to vyšlo nebo ať dorazí ta mrcha 😀

milujicimamina
16. dub 2016

@juliemichal to vypadá moc dobře 🙂
já našla hlen trošku do ružova zabarvený takže už to neřeším

sukynecka01
16. dub 2016

@juliemichal to je fakt 🙂 takže budeme cekat i jaaa

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru