Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

milujicimamina
16. dub 2016

@juliemichal a neřekla ti dr proč na testu nic není jak je to možné?já mám ted z rána to samo co večer a teplota stoupla 😒

juliemichal
16. dub 2016

@mikush já jsem poslední ms měla 14.3 😀 ale beru to podle LF nikdy delší LF než 15 dnů jsem neměla 😀 takže mám už 5 dnů zpoždění 😀 jinak TP mi vychází na 19.12 😀 😀 já už chci taky vědět na čem jsem,zda to odejde anebo bude vše v pořádku 🙂 🙂 no uvidíme jak to dopadne 🙂 🙂

@milujicimamina děkuji jj vypadá to dobře,ale stále je to u mě 50 na 50.... začínající těhu to může být,ale může to stále odejít,takže nechávám to náhodě jak to teda všechno dopadne 🙂 🙂 ach jo a kolik jsi DPO,že už jsi našla takový hlen? ☹ nebo kdy ti má dojít ms? ☹

@sukynecka01 přesně tak to budeme čekat,ale já to beru 50 na 50 díky toho,že mi dr s plícního řekl zda chci potratit díky toho dýchání anebo porodit 😀 a dr s gynekologie mi řekla,že může dojít stále ms.. takže to nechávám náhodě a uvidíme jak to dopadne 🙂 🙂

juliemichal
16. dub 2016

@milujicimamina nene neřekla mi a ani jsem se ji na to neptala,ale nic jsem neměla na testu ani v tom těhu v lednu 😀 což jsem byla podle poslední ms 8-9tt jak mi to dr potvrdil,ale podle UTZ to bylo 5-6tt takže hned jasný ZP,ale jsem ráda,že to odešlo samo 🙂 🙂 a jinak u kluků jsem měla pozitivní testík až jsem měla týden zpoždění 😀 😀

milujicimamina
16. dub 2016

@juliemichal má dojít až v uterý ale čípek skoro žádný nemám nebo co

milujicimamina
16. dub 2016

@juliemichal já v minulém těhotenství jsme měla krásné dušíky už 4dny před ms pak jsem netestovala měla jsem krev a stejně v 8tt odešlo taky samo, tak ted mě to rozhodilo prsa mě bolí pořád

juliemichal
16. dub 2016

@milujicimamina tak to je brzo aby jsi měla takový hlen?nemůže to být spíše hnízdění nebo něco takového?já krvácela 8DPO právě... a teď se mi stále BT drží nahoře 😀

milujicimamina
16. dub 2016

@juliemichal to nevím ale včera mi teplota klesla malinko

juliemichal
16. dub 2016

@milujicimamina tak možná to mohlo být hnízdění,kdo ví 🙂 🙂 držím palečky 🙂 🙂

milujicimamina
16. dub 2016
sukynecka01
16. dub 2016

@juliemichal jsem taky mela zt v cervnu... ale krvace la sem a pak revize
Ted uz verim ze budu ok i kdyz se necizim tehotne hh

juliemichal
16. dub 2016

@sukynecka01 neboj se určitě to bude všechno v pořádku 🙂 🙂 já jsem na revizi nemusela prudce mi kleslo HCG a prostě se to vstřebalo,tak jsem za to moc ráda 🙂 🙂 že to odešlo samo 🙂 🙂

sukynecka01
16. dub 2016

@juliemichal no me kleslo hcg o 5000 a krvacela sem a oni me strasili vsim moznym ,ze co se mi stane atd a hned revize

juliemichal
16. dub 2016

@sukynecka01 tak jsem ráda,že se nic nestalo 🙂 🙂 a bylo vše v pořádku 🙂 🙂 jen jsi musela na tu revizi a neboj se teď určitě taky bude všechno v pořádku držím palečky 🙂 🙂

sukynecka01
16. dub 2016

@juliemichal jo rikam si osud min rok v cervnu tehotna posled ni ms kveten ted brezen ms a duben // nahradaaaa to je 🙂

juliemichal
16. dub 2016

@sukynecka01 tak to je fakt náhoda to máš pravdu 🙂 🙂

sukynecka01
16. dub 2016

@juliemichal bude nahradaaa mozna dve hahaha ale male hcg by bylo hodne hha

shaktinka
16. dub 2016

Tak jsem si dneska pro jistotu udelala tento test a jsou tam! V pondeli prvni KO, myslete na me 🙂

dddkkk
16. dub 2016

@milujicimamina já taky vidím!!! Držím palečky!!!!

barbarosi94
16. dub 2016

17 dnu zpozdeni a na testu snehobilo 😒😒

shaktinka
16. dub 2016

@barbarosi94 to jsem mela taky, pak MS dosla ale to byli niagary...a to jsem to vzdy mela malo...pry hormonalni nerovnovaha mi bylo receno doktokou

barbarosi94
16. dub 2016

@shaktinka vlastne se snazime druhy mesic a prijde mi jak kdyby to bylo zpusobene timto 😒😒jinak ji mam presne vzdy co 30 dni

shaktinka
16. dub 2016

@barbarosi94 my se ani nesnazili...vlitla jsem.do toho ani nevim jak...poradila bych ti odprostit se od snahy a budes v tom hned 🙂

sukynecka01
16. dub 2016

@barbarosi94 jo presne taky sem se snazila jeden mesic kazdy den sex skoro ,rikam si nevyslo to seru na to ja sem typ co ho nebavi vse dokola. A bum dalsi mesic vysly // po dalsi ms

milujicimamina
16. dub 2016

To se lehce rika kdyby to byly roky :-/

barbarosi94
16. dub 2016

Moc si to beru 😞 musime zvolnit

sukynecka01
16. dub 2016

@milujicimamina no my sme spolu 7 let skoroo bez ochrany a az ted se to podvedlo za rok po druhe po prve zt ted doufam bude vse ok. Taky 6 let. Ic nechapu

chicky88
16. dub 2016

@byra Asi jo mam fakt moc prace ani pomalu nespim:/

chicky88
16. dub 2016

@1nelinka rada bych se nestresovala ,ale prace mi to nedovoli;(

milujicimamina
17. dub 2016

Ahoj , tak nevim prsa porad boli teolata vysoka a test nic 😢

hul
17. dub 2016

Ahoj udělal vám tohle někdy dr max? Nevím co si o tom myslet. Je to jen ryska nebo duch?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru