Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

milujicimamina
18. dub 2016

@hul mam cykly 26-28 ale stalo se ze dosla i 29pozdeji ne dnes jsem 28

adkatt
18. dub 2016

@milujicimamina tak snad ti to dobre dopadne... 🙂 budu sem obcas koukat jak to s tebou bude 😉 ja uz taky 34DC a porad nic... ale ja to prisuzuju nasazeni norethisteronu na 3 dny pro oddaleni MS kvuli laparosce... tak uvidim v patek u mudr... 🙂

hul
18. dub 2016

@milujicimamina Jo to chápu. Mně se po mimoděložním začali cykly zkracovat. Předtím jsem mívala 30-32DC a pak 25DC. Šoupla se mi tím i ovulace. Minulý měsíc jsem měla 27DC. No jsem zvědavá co z toho bude. Břicho nebolí. Jen v kříži a kyčle, ale spíš jako namožené než nějaké křeče. A prsa skoro necítím. Objednala jsem se na příští týden na gyndu. Bojím se po své zkušenosti :/

milujicimamina
18. dub 2016

@adkatt treba telo prekvapi a bude tam fazolka 😉

milujicimamina
18. dub 2016

@hul me prave vůbec neboli krize jako vzdy pred ms, a prsa trosku min ale citim je stejne nic nezmuzu bud tam je nebo neni, moc tomu neverim

adkatt
18. dub 2016

@milujicimamina to si nemyslim... 🙂 a test nema cenu si delat... kdyz mi to neukazalo ani u prvni 😉 a ty uz mas deti?

hul
18. dub 2016

@milujicimamina mně před ms bolí prsa fest. Nechám se překvapit 🙂 Třeba to dopadne dobře....

leymea
18. dub 2016

@milujicimamina drzim palecky, ja budu asi v nedeli testovat, to budu 10DPO tak uvidim a kdyztak v pondeli me ceka mrcha :-/ tak doufam, ze se dockam dvou carek 🙂

milujicimamina
18. dub 2016

Nechame se prekvapit 😊

milujicimamina
18. dub 2016

A dekuji vam za drzeni pesticek 😊

leymea
18. dub 2016

Stejne si rikam jestli se mi nekdy ukazou dve carky tak to bude opravdu zazrak, po tech mych x testech negativnich 🙂 ale jak koukam kolem sebe tak jsou same tehulky ( hlavne znamy) tak si rikam, ze mozna je plodny rok, tak snad to vyjde nam vsem holky 🙂

milujicimamina
18. dub 2016

@leymea snad mas pravdu 🙂 ja uz si na ty carky tak zvykla, na ty duchariny ze mit dalnice tak me slak trefi 😁

krbas
18. dub 2016

A myslite, ze by z toho mohlo neco byt? Zitra mam termin MS..

leymea
18. dub 2016

@milujicimamina presne tak 😀

milujicimamina
18. dub 2016

@krbas ja vidim krasne a jestli je to pepino tak dr max uz bude mut krasne //

krbas
18. dub 2016

@milujicimamina je to pepino.. ale po 6 mesicich snazeni mam oocit, ze duchy vidim vsude.. :( i na vasich testech je vidim 🙂

dddkkk
18. dub 2016

@krbas To my všechny 🙂 ... Tedy alespoň většina 🙂

mikush
19. dub 2016

@adkatt ahojky,dívám se že jsi to měla podobně jako to mám teď já, dnes jsem 39DC,na testu bílo, bazální teplota se mi drží už delší dobu na 37,0-37,2.můžu se zeptat kdy jsi šla k dr ?

milujicimamina
19. dub 2016

Tak ms nikde bt zas na 37,1 🙂

mikush
19. dub 2016

@milujicimamina kdy mas mít nebo měla jsi mít MS?

milujicimamina
19. dub 2016

@mikush chodi 26-28 dnes jsem 29 ale stalo se ze dosla i 29

mikush
19. dub 2016

@milujicimamina tak preji aby už nedošla ! 🙂

krbas
19. dub 2016

Tak to je test z dnešního rána.. Vypadá to nadějně?

pekkaa
19. dub 2016

@krbas je tam😉

milujicimamina
19. dub 2016

@krbas ja se bojim testovat achjo 🙂 u tebe vidim krasne

krbas
19. dub 2016

@milujicimamina tak se neboj a jdi do toho. Ja mam taky porad strach. Ale po prve tam opravdu vidim carku. Budu zkouset zase zitra rano.

milujicimamina
19. dub 2016

@krbas jestli nedojde do odpoledne zkusim

adkatt
19. dub 2016

@mikush ja už to přesně nevím 😉 dcera má už 7 let 😊 ale když jsem šla k mudr tak už šlo krásně vidět srdíčko 😉 a až kolem 8tt jsem si jen tak udělala test at mám památku a uz byly // dřív jsem nic neviděla 😉 ale je fakt ze vy tady vidíte i duchy a ja na vašich testech nic nevidím 😕

milujicimamina
19. dub 2016

@adkatt ani u krbas nevidis?

sukynecka01
19. dub 2016

@krbas super verim ze bude stoupat carka

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru