Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

nazka
19. dub 2016

@krbas myslím, že mohu gratulovat 🙂

mikush
19. dub 2016

@adkatt jo tak 😀, no já mám na testu bílo, a zpoždění 8dní,jinak přesná jako hodinky

mikush
19. dub 2016

@krbas krásný! Potichounku gratuluju :-*

adkatt
19. dub 2016

@milujicimamina jojo na fotecce z dnesniho rana vidim... jinak ne... 😒

adkatt
19. dub 2016

@mikush ted jsem 35DC a MS nikde... ale brala jsem 3 dny norethisteron pak LSK tak to je asi tim... jinak jsem nikde nenasla diskuzi jak meli holky po norethisteronu MS... jestli pak byla pravidelna nebo meli rozhazeny cyklus... 😒 no v patek jdu na kontrolu k mudr tak uvidime co rekne... 🙂

mikush
19. dub 2016

@adkatt tak budu držet palce 😉

leymea
19. dub 2016

@krbas krasne to vidim 🙂

krbas
19. dub 2016

A myslite, ze je to duch nebo uz carka? 🙂

monichka
19. dub 2016

4. den meškání. Do teď sněhově bílé všechny a dnes se už něco malého vyklubalo. vidí někdo nebo jen já? 😀

jarmarca
19. dub 2016

@adkatt Ja brala norethist. asi 5 dni, MS jsem dostala ale az po 14 dnech od dobrani a pak jsem hned otehotnela...sice to dopadlo blbe,ale kazdopadne ovulace normalne byla😃

sukynecka01
19. dub 2016

@monichka ja vidim

krbas
19. dub 2016

@monichka kdyz se hodne snazim, tak vidim.. Zkus zase testnout za 2 dny.

monichka
19. dub 2016

@krbas ano, testuju co druhý den.. v neděli nešlo vidět vůbec nic, tak mne to dnes trochu potěšilo. Ale měla jsem OVU až 22DC tak je to asi tím že to tak trvá

krbas
19. dub 2016

@monichka no a kolikaty DPO jsi?

monichka
19. dub 2016

@krbas dnes 14DPO

mimimimi
19. dub 2016

Holky hodim taky foto...je to rozpita barva, ze? Mam 16dni zpoždění ale kojim, tak to prikladam tomu...

mimimimi
19. dub 2016
adkatt
19. dub 2016

@jarmarca ja brala norethisteron na oddaleni kvuli operaci... jen 3 dny... kdyz jsem ho vysadila hned 3 den MS... me bylo receno ze norethisteron rozhodi cykly... ze tak 3 muzu mit nepravidelne... no uvidime... v patek jdu k mudr... 🙂

mimimimi
19. dub 2016

Me norethisteron naopak cyklus hned zpravidelnil 😉 ...

jarmarca
19. dub 2016

@adkatt No mne rozhodil akorat ten,ve kterem jsem ho brala,jinak pak v pohode...i kdyz jsem mezitim vlastne byla tehu...ale 3 dny brani si myslim nic moc neovlivni 😊

mimimimi
19. dub 2016

Holky řeknete mi někdo, je to jen rozpite nebo tam něco je? Pořád nevím co si o tom myslet...děkuji moc 😉

nat
19. dub 2016

@mimimimi prala bych ti // ale tohle neni pozitivni vypada na vadny test

mimimimi
19. dub 2016

@nat děkuji moc za názor, je celý divný no...nezbývá než čekat na MS 😉

nat
19. dub 2016

@mimimimi neni zac 🙂 ta carka je takova prazvlastni jedine zkusit jiny test ja doporucuji od dr maxe ten mi ukazal // jeste pred ms

mimimimi
19. dub 2016

@nat jojo počkám pár dní a zkusím jiný ještě nebo nový...měla jsem mamatest s citl.10...takhle se mi to ukázalo poprvé divně ale je fakt ze u druhého jsem to taky sotva viděla...za týden by už to melo byt asi jasne ale asi se zblaznim z toho cekani, z té nejistoty... 😇

monichka
19. dub 2016

tak mně asi picne holky. Ráno slabounká čárka na testu.. do teď byly všechny testy negativní. a odpoledne jsem dostala MS může mi někdo říct co to je? ach joo ☹ jak je to možné když šla čárka slabě vidět? ☹

milujicimamina
19. dub 2016

@monichka ja zacla malinkato spinit ☹ ruzovy hlen tak si pisu 1dc

mimimimi
19. dub 2016

špinit ale můžete holky...držím pěsti monichka a milujícímaminka...✊

monichka
19. dub 2016

@mimimimi Nemyslím s že je to špinění, každopádně zítra běžím k dr. Moc se mi to nezdá.

milujicimamina
19. dub 2016

@mimimimi dekuji moc zomu neverim

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru