Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

mimimimi
30. dub 2016

@mpiskle tak to moc drzim pesti.. Jj moc nemluvi ale neda mi to 😄...jak taky jinak mam vedet proc to zpozdeni ale k Dr.uz jdu radsi taky klidne muze zlobit cysts kterou jsem tam mela i predtim...ale i u tehu 😄 Se pic u fakt.

Gratuluji vam holky co mate aspon jasno 😉 at uz je to tehu nebo ne...lepsi aspon nejaka jistota a kdyz tell funguje jak ma 😉

mimimimi
30. dub 2016

Opr.tělo 😉

mimimimi
30. dub 2016

@zlatickon nádherný, tady je to už jasné 😊 taky gratuluji 😊

nikyninasi123
30. dub 2016

zdravim holky poradi nektera chci se zeptat svedi me prsa a nejvice bradavky muze to byt ovulace?

nikyninasi123
30. dub 2016

pridam jen k tomu ze pri minulem mesici pri ovulaci jsme meli z manzelem pohlavni styk ale MS jsem mela ale asi uz 4 den mam takovi ciry vytok i docela do bile barvy neni husty ale takovi jako by vodovi nevim co to muze znamenat no

xoriska
1. kvě 2016

Ahoj holky omlouvám se zaspamování, ale myslíte, že je to duch a nebo riska ? Na tomto testu jsem nikdy nic neměla a ted od včera slabá čárka, bohužel testy na kterých již včera byla vidět líp doma nemám...

sukynecka01
1. kvě 2016

@xoriska ja vidim na posledni foto neco

milujicimamina
1. kvě 2016

@nikyninasi123 ja takovy mam ted porad taky mlecny vodovy a jsem 4dpo 12dc

milujicimamina
1. kvě 2016

@nikyninasi123 a prsa me boli od te ovulace 🙂

xoriska
1. kvě 2016

Toto je dnes 10 DPO 🙂

weronicaaaa
1. kvě 2016

@xoriska na posledním vidím 🙂

milujicimamina
1. kvě 2016

@xoriska to bypada dobře

zlatickon
1. kvě 2016

@mimimimi dekuji🙂

zlatickon
1. kvě 2016

@milujicimamina ahoj prosim te kde najdu tu peknou tabulku na graf bt?a jde to zadat zpetne?ze bych si to tam opsala z toho meho grafu co mam v sesite.dekuji

zlatickon
1. kvě 2016

@milujicimamina kocko diky tomu mlecnemu vytoku co mas ty me trklo ze bych mohls byt tehu nikdy pred tim jsem ho nemela tak jsem testla a...Ale u tebe je jeste brzo pockej do toho 10dpo.jinak me taky bolel podbrisek a kriz

milujicimamina
1. kvě 2016

@zlatickon ano jde stahla jsem si aplikaci FF mobile je to kolecko s ruzovym kalendarnim listkem 12 🙂 fertility a koukni na muj dnesni nejak tomu zas nerozumim

milujicimamina
1. kvě 2016

@zlatickon mam ho porad hojny a vodovy mlecny to nemim snad vůbec

zlatickon
1. kvě 2016

@xoriska ja myslim ze muzu tise gratulovat.na tehle fotce je to videt lepe nez na tech predtim tak bych rekla ze sili

milujicimamina
1. kvě 2016

@zlatickon podbrisek me dnes vubec neboli zatim tak co se z toho vyvine

zlatickon
1. kvě 2016

@milujicimamina implantacni pokles😉

zlatickon
1. kvě 2016

@milujicimamina uvidis zitra,zacne stoupat.ja to mela taky a ted mam 37.4

milujicimamina
1. kvě 2016

@zlatickon tak brzy? Pred ms mivam teploty i 37,8 a co testik kdy zkusis🙂

smisek19
1. kvě 2016

@mimimimi děkuju 🙂 ale kontrolu mám az za 12 dni, tak jsem ještě nervózní... Zítra koncim 7.týden

zlatickon
1. kvě 2016

@milujicimamina no a podivej na me jamam vse brzy😉 taky jsem mela sex pred ovulkou a uz vim ze jsem tehu a menzes ma byt az 8.5.;-) dik za ten graf uz jsem stahla do mobilu a az budu doma tak doplnim teploty.akorad jsem stahla cesky ten anglicky nefavam,😉

milujicimamina
1. kvě 2016

@zlatickon ani nevim ze je v cestine ale tento sam nasel ovulaci a třeba na wZ ne

zlatickon
1. kvě 2016

@milujicimamina tak uvidim prozkoumam to doma az zadam ty teploty

milujicimamina
1. kvě 2016

@zlatickon tak po dnesni zadane tonpotvrdila i ta WZ 🙂 Tak asi fungují

mimimimi
1. kvě 2016

Včerejší nicotný náznak, ale vůbec nevím...asi tam nic nikdo nevidí že? Nezbývá než vyčkat...

milujicimamina
1. kvě 2016

@mimimimi nevidim nic ☹

werik153
1. kvě 2016

@mimimimi taky nic, možná náznak risky....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru