Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

weronicaaaa
3. kvě 2016

@1nelinka my sme se s přítelem milovali denno denně..někdy i 4x denně :D a 2 měsíce po vysazení sem otěhotněla 🙂

monikavitezslav
3. kvě 2016

Holky já jsem tak nervózní. Zítra mám ranní tak pro jistotu vložka v kabelce. Ach jo jak já bych si přála aby to byli mimo:_)

1nelinka
3. kvě 2016

@weronicaaaa tak to mam radost ..🙂 a moc gratuluju ..🙂

smisek19
3. kvě 2016

@milujicimamina každá to má jinak, já mela hnízdění 11dpo

milujicimamina
3. kvě 2016

@smisek19 dekuji za odpověď přijde mi to divne ani me neboli břicho nic

smisek19
3. kvě 2016

@milujicimamina já na sobě nic moc ne pozorovala, břicho me na ruznych místech poboliva 30 dnu v mesici z ruznych důvodu :D , ale měřila jsem bazalku, proto vim ;)

dzogobela
3. kvě 2016

@1nelinka nekdo rika, ze to tim muze byt a ja tomu i verim 🙂 prijde mi logicke,ze spermie musi taky nejak "dozrat"... Ale asi zalezi kus od kusu

1nelinka
3. kvě 2016

@dzogobela me to prave taky prijde logicke tenhle mesic jsme si rekli ze to v plodné obdobi bude podle me a nakonec manzel vymyslel ze kdyz bude jeden den rano a dalsi az vecer ze je to jakoby ob den 😂😂😂 no nevim no.. Prej at uz jsme tehotny a ten pust zkonci..😂😂 chtela jsem ho obednat na spermio at vime jak na tom jsme a tam nam rekli min 3dny pust tak to nedame..

martina16horysek
3. kvě 2016

@xoriska gratuluji 😉

monishkam
3. kvě 2016

@sunny1sis a mela jste na testu neco 11 dni od pregnylu, cca 9dpo?

marty87
3. kvě 2016

@sunny1sis měla jsem to podobně asi po 4 dnech zpoždění. Ale vypadá to,ze tam duch je 😉

leymea
3. kvě 2016

@1nelinka my jsme si ted rekli, ze bude tyden pred ovu pust at je to poradna davka 😀 😀 nastesti pro nas neni problem. 🙂

sunny1sis
3. kvě 2016

@monishkam nene, 9,10dpo uplne bilo.

1nelinka
3. kvě 2016

@leymea ty jo tak to by muj manzel nedal ani omylem..tak to mate super..🙂 ja jsem rada kdyz ho zkrotim na 1X denne a i tak ma recicky ze je chudak.. Pri kazdy ms slibuje ze to kolem ovu bude podle me ale mam ovu az kolem 20dne cyklu tak ho to do te doby vzdycky prejde 😂😂 no chran ho ruka hajnyho jestli spermiogram vyjde spatne ..🙂)))

pandabox
3. kvě 2016

@weronicaaaa ja si taky myslím, za naše dve čárky vznikly o vikendu, kdy to taky bylo X krát denne..příslo jaro🙂)

monishkam
3. kvě 2016

@sunny1sis zajimave, ja taky. Dnes jsem 4.den po dobrani gynprodylu a ms nikde. Pres den me bolelo brichu ale nic. Tak si delam takove mensi nadeje. Pred 14 dny pichli pregnyl, a od soboty jsem si nedela tt, nebot byl uplne bily ☹

leymea
3. kvě 2016

@1nelinka kamaradka mi radila at si to necha vsechno na ovu. Coz ovu mam 17dc, tak zkusime ten tyden 😀 takze dneska naposled 😀 a pak nejspis v pondeli 🙂 kazdopadne kamaradka otehotnela a ma dvojcatka 🙂 tak uvidime 😀

mimimimi
3. kvě 2016

@sunny1sis děkuji 😉 dnes byly bolesti na MS a i v zádech me dost bolelo ale uz zase dobry, chodim kontrolovat a zatim nic 😄 jsem zvědavá na bt ale raději si nic neslibuju 😉 Ale kecala bych ze na to nemyslím...taky jde nervozni...držím taky palecky ať je vše v pořádku a mimiswk se udrží!!!😉

mimimimi
3. kvě 2016

@monikavitezslav držím pěsti taky 😉

@1nelinka my měli druhé z jednoho jedineho styku bez předchozí MS...tomu ale predchazeli mesice kdy jsme se fakt snazili ale ne denne a musela jde na profuk vejc.do nemocnice, Dr.hrozil IVF jako jedinou sanci a pak nam dal "poslední"😉 a ted zrovna to "zatim jen vypadá" jakoby se historie mohla opakovat 😂 doporučuji milovat se podle chuti a i občas vysadit aby fakt mohli dozrat 😉

mimimimi
3. kvě 2016

@leymea kolem ovu týden před začít 😄 to staci a i po ovu a bude to 😄 držím pěsti 😉 dvojcatka by byl mazec...jak se mi to líbí tak dnes už bych to nedala 😄....

dzogobela
3. kvě 2016

@1nelinka ale to vis, ze by to dal :-P to jsou jen reci... Se muze klidne stat, ze budes pri tehu treba spinit a nebudete moct 9 mesicu, co bude delat pak? 🙂

mimimimi
3. kvě 2016

@milujicimamina brzy budeš vedet kazda to muze mit jinak ikdyž to pry zpravidla bývá 7-10DPO nic snad není tabulkove 😉 příroda ví co má delat naštěstí ☺

@xoriska tak se opatrujte hlavně a moc gratuluji, graf je super 😊

leymea
3. kvě 2016

@mimimimi ja bych je klidne brala 🙂

leymea
3. kvě 2016

@dzogobela to by mi taky zajmalo 🙂 me manzel nekdy odjizdi na tyden na montaz 🙂 ale ja vim, ze nektery chlapy bez kazdodenniho sexu to nedavaj, takze jsem rada, ze u nas to neni 😀

1nelinka
3. kvě 2016

@dzogobela to je jednoduchy je spousta zpusobu jak uspokojt chlapa..

leymea
3. kvě 2016

@1nelinka tak urcite 🙂 ale bavime se o sexu jako takovym. Ale uz odbihame od tematu 😉

mimimimi
4. kvě 2016

Dobre rano, tak jak je holky?Mě teplota zase leze nahoru dneska 36,7 zpět 👀 což je stejne jako před poklesem ...chtěla jsem ověřit o pul hodiny později ale to už jsem nemohla nahmatat teploměr a moc jsem se kvůli tomu hybala a bylo tam 36,9.Nicméně pocitam tech 36,7 a dnes 10DPO tak jeste uvidíme.Každopádně MS se o slovo znova nehlásí 😄...

sunny1sis
4. kvě 2016

@mimimimi @monishkam @milujicimamina Ahoj holky, moc vam drzim palce, aby to uz konecne vyslo!!! U mna je to jasne, robila som rano Max testik a nic. Takze mozem s urcitostou povedat, ze tie z ebay testy robia falesnaky a poriadne. My sa toho druheho mimiska nedockame. ☹

mimimimi
4. kvě 2016

@sunny1sis neznám testy z ebay ale melo by se testovat stejnou znackou jinak to o ničem s jistotou nevypovida 😉 držím pěsti,přece nemůže být tolik testu fal.pozitivnich 😣 Tohle driv nebylo.Co bylo pozitivní to proste platilo 😒 TJ fakt byznys na snazilkach aby furt dokola kupovali ruzne značky a do zasoby 😩 Neves hlavu jeste a zkus to otestovat stejnym co predtim a nebo tim digitalnim jinak chapu ze to nastve 😣...

sunny1sis
4. kvě 2016

@mimimimi Nadej si uz nedelam, tie ebay testy mi uz dosli a dalsie objednavat nebudem. Falesnaky nemam za potrebi. Max je vraj najspolahlivejsi, tak tomu verim. Dnes som 14DPO, posledny den lutealni faze a zajtra ma dorazit ms. Takze pred nami 32.mesiac, ktory bude bez liekov (nutena pauza), cize z toho nic a az ten 33.mesiac zase nasadim lieky. Fakt toto uz nedavam. ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru