Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

apollonka
20. srp 2014

Taky sem měla takové dusiky 7 dpo 🙂 a čárka druhý den už byla viditelná hezky a vždy u všech tehu sem pouxivala mamatesty a nikdy mi falešné neukázal když sem tehu nebyla test byl bílý hodně štěstí přeju

terkakerka
20. srp 2014

hmm, takže u mě dorazila MS, čili faleš na mamatestu a noname testu... ach jooo... no nic, život jde dál... 😖

verusky
20. srp 2014

@terkakerka
Skoda. Clovek musi zamacknout slzu a smirit se... Chci jen napsat, ze to treba nemusi byt falesne mamatesty, ale ze opravdu na tehotenstvi bylo, ale pak se zarodek prestal vyvijet. Tak to pisou v knihach. Ze zena casto ani nezjisti, ze byla tehotna, priroda to rovnou pusti.
Pustila a zaseje znovu, drzim palce!

majkylove
23. srp 2014

je tam nebo mám halucinace? 😲

maxinkaa
23. srp 2014

@majkylove Já to vidím, potichounku gratuluji 😉

ayenkas
23. srp 2014

@majkylove Je to tam, držím palce, ať to dopadne dobře🙂

majkylove
23. srp 2014

@maxinkaa
@ayenkas díky holky já tomu stejně ale vůbec zatím nevěřím,v pondělí udělám další a uvidíme jestli to nebyl falešňák :-/ mas mám totiž dostat až ve středu....

eiram2010
24. srp 2014

Gratuluji ať se drží jako klíště, užívej a odpočívej 😉

majkylove
24. srp 2014

@eiram2010 jestli to bylo mě,tak dnes jsem dělala znovu test a dnes nic,tak tomu nerozumím ☹((((((((

amanda2014
28. srp 2014

@majkylove je tam!!! 🙂
jak to že pak znovu nebyl? co dneska? držím palce!!!!

majkylove
28. srp 2014

@amanda2014 není ☹ včera přišla mrcha ☹((((

amanda2014
28. srp 2014

@majkylove tak to mě mrzí... ☹ a jak to že předtím byl duch??? 😨

majkylove
28. srp 2014

@amanda2014 já tomu nerozumím,takovýho krásnýho sem ještě neměla ☹ prostě ty testy asi stojí za prd,nebo já nevím

amanda2014
28. srp 2014

@majkylove tak to je mi líto, tak zase příští měsíc... nevěš hlavu 🙂 jsi mladá ;)

majkylove
28. srp 2014

@amanda2014 no jo,ono jen že už to trvá dýl,tak už sem z toho špatná,ale děkuju 🙂

elana
28. srp 2014

@majkylove to nebyl duch, byla to slabá čárka...pravděpodobně šlo o biochemické těhotenství, vajíčko se oplodnilo, usadilo v děloze, chvíli vyvíjelo, ale zřejmě byla implantace špatná nebo mělo embryo celou genetickou výbavu blbě a prostě se vyvíjet přestalo, ustal růst hcg, produkce progesteronu a přišla MS, to se stává a nijak zřídka, projde si tím skoro každá, až na to, že když se netestuje před termínem MS (nebo okolo něj), tak se to ani nezjistí. Buď vlastně ráda, že to takhle dopadlo, lepší teď než přijít na vážně postižené dítě o pár týdnů/měsíců později. Hlavu vzhůru a hodně štěstí do dalšího snažení 😉

majkylove
28. srp 2014

@elana děkuju moc za podporu,teď už se to určitě podaří 🙂

eloana
28. srp 2014

Je tam🙂

eloana
28. srp 2014

aha:(( ted docitam,ale taky mi to neprislo jako duch -podleme je to biochemicke tehu-take jsem mela 2

sunny1sis
29. srp 2014

Ahoj holky, co myslite? Cez obal nebolo nic viediet, ale po rozbaleni tamuz daco bolo. Nazivo mi to teda ani netreba moc skumat...testila som 10DPO a tyzden pred ms...

mili00
29. srp 2014

@sunny1sis gratuluji 🙂

tortojs
29. srp 2014

@sunny1sis já tam nic nevidím ☹

lenasss
29. srp 2014

@sunny1sis já tam něco vidím,ale doufám že nemám jen mžitky protože jsem se musela hodně soustředit 😅 ,ale já to měla tak stejně,v reálu to šlo vidět,ale na fotkách nic moc 😉

sunny1sis
29. srp 2014

@mili00 Naozaj tam nieco vidis? Ja som uz uplne zmagorena a snad si ju tam nedomyslam. Som prekvapena, ze tak skoro... 😵

sunny1sis
29. srp 2014

@tortojs @lenasss Ja na tych fotkach tiez nic moc nevidim, ale nazivo je to kus lepsie. Skusim este neskor. Len teraz kto to ma vydrzat, ze? 😵

tortojs
29. srp 2014

Vydrž dva dny a zkus znovu, ale lépe až týden po vynechání...vím, že je to těžké, ale jsem vyléčená, že člověk je o to víc zklamaný, když ví, že to bylo těhu a neudrželo se...Takže příště budu testovat opravdu až déle jak týden po vynechání...

lenasss
29. srp 2014

@sunny1sis TAk to tě chápu ale zkus vážně vydržet a testuj třeba až v neděli a určitě to bude lepší.Já teda testovala každé ráno a každé ráno tam byl a byl líp líp vidět.Budu držet pěstičky aby to dobře dopadlo 🙂

lenasss
29. srp 2014

@tortojs Tak přesně tohle jsem si říkala u každé MS že testovat až týden po vynechání a nakonec jsem stejně testovala den předem 😀 😀

tortojs
29. srp 2014

@lenasss já vím, že je to hrozný na psychiku, možná, že to příště taky nevydržím...ale celou dobu v nemocnici si říkám, že na to příště kašlu....

sunny1sis
29. srp 2014

Skusila som odfotit cez obal.... hm? Ja inak si tiez hovorim to iste ako vy, ze az po ms testovat, ale ako
@lenasss , ja testujem najradsej tiez kazdy den. Vyrobcovia testov maju polovicku zisku len zo mna. 😀 😀 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru