Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

milujicimamina
6. kvě 2016

Jsem zvedava na ráno, břicho tedy boli hodne

mimimimi
6. kvě 2016

Vidí někdo něco ? Asi ne že, zkusila jsem nakonec ještě odpo...ale je to traga ;)

mimimimi
6. kvě 2016

@monikavitezslav tj boj vid ☹

mimimimi
6. kvě 2016

@milujicimamina to bude dobré uvidíš ;) rano uvidíš pěkně ;)já to na testu musím hledat takže musím počkat zase o neco dýl anebo fakt hledam zbytečně...:-\

mimimimi
6. kvě 2016

@monikavitezslav určitě souhlasím s
@anyyna záleží kdy byla ovulace a pak prip. hnízdění...ja pokud to byla ovulace tak ji mam posunutou az na 24DC (dle teploty) a teor.jsem 36DC ...taky nemam nic zatim ani MS ani jasne //...zitra je brzy ...ja sice taky rada testuju driv ale když vis ze nic nebylo tak testuj alespoň ob dva dny ;) jestli teda muzu poradit...sama teda příkladem nejdu ale trpělivost neni ma silná stránka...drzim pěsti !

mimimimi
6. kvě 2016

@hahahala držím pěsti ale asi tam něco bude 🙂tento test jsem mela u minulého těhotenství a ukázal mi spolehlive ;)

mimimimi
6. kvě 2016

Hodila jsem to do jiných barev holky aby bylo jasne kde to něco málo vidím ale nevěřím tomu, ikdyz bych chtela, ty teploty taky nevim nejsou vysoke zrovna...člověk proste chce uz neco vedet, jistotu ať je jakákoliv a ta je nejak v nedohlednu ale MS taky ... tak ne ze by mi chyběla ale 64dni 65 za chvilku 70. Ach jo pak člověk nemá myslet na to ze by chtěl znovu mimco... Děvčata mate se ze to mate relativně normálně ...ja už jsem ze sebe nešťastná...😢

mimimimi
6. kvě 2016
hahahala
6. kvě 2016

@mimimimi Ikdyž špatně, ale něco tam vidět je !! Tak držím palce ať jen sílí 🙂

milujicimamina
7. kvě 2016

Teda celou noc me bolelo břicho, tak snad mrcha nedorazi , teplota stále nahoře, ms by mela byt za 4dny podle lt.Jsem zvedava na test ale celou noc beham na wc a mela jsem i žízeň tak to bude asi zkreslene ☹

hahahala
7. kvě 2016

Tak holky tohle je test ze dneška zase vše v limitu do cca 3 minut... Co myslíte ? .. sílí slábne nebo je stejná ? :D

yukonek
7. kvě 2016

@hahahala jednoznacne sili!!!

milujicimamina
7. kvě 2016

@hahahala myslim ze muzeme gratulovat urcite sili 🙂

hahahala
7. kvě 2016

Tady ještě srovnání... snad budete moudřejší já vidím to co chci vidět :D

hahahala
7. kvě 2016

@milujicimamina Kéž by ... a co ty ? zkoušela jsi ráno test nebo až zítra ?

mimimimi
7. kvě 2016

@hahahala potichu gratuluji 😃 krása já myslím že 2x ji omylem nezaznamenáš 😄 supeeer sílí 😉 jinak děkuji počkám ještě aspoň na zítřek s testem 😊 přece jen u mamatestu můžu vidět cokoliv a mít to vsugerované 😊

@milujicimamina neco tam určitě bude ukaz 😊...

Já jsem se probudila s úsměvem na rtu o hodinu driv a i o hodinu driv teplota stoupla na 36,7 tak s korekcí by to mohlo byt 36,8 😊 Každopádně poboliva me taky neustále na MS a v zadech, proste drama do poslední chvíle 😄...

hahahala
7. kvě 2016

@yukonek Popravdě taky se mi zdá... Včera byla čárka tenčí a míň výrazná a dneska už je stejně silná jako kontrolní a i o něco výraznější než ta včera ... ale člověk si není nikdy jistí... vidím to co chci :D Děkuji za ujištění 🙂

mimimimi
7. kvě 2016

@milujicimamina žíznivá jsem přes noc taky a ještě jak mě malý vysává tak mám v puse jak na poušti... 😊

marty87
7. kvě 2016

@hahahala ja si myslim že tam je. Mela jsem to taky tak asi 3 dny po zpoždění za 5 dni uz byla líp vidět.

milujicimamina
7. kvě 2016

Budu delat za chvilku tady je graf

yukonek
7. kvě 2016

@hahahala nemusis se bat 🙂 tak ted bud jen hezky opatrna na sebe 👍

mimimimi
7. kvě 2016

Znova včerejší 12DPOodpolední vyfocen dnes, sice nevím co bych tam chtěla vidět oproti těm vašim ale skoro neviditelny stínek možná???Uvidime no, počkám na další v neděli ráno nejdříve...jsem vážně zvědavá jestli to bude mít duvod aby nedorazila už ...dnes 13dpo tak 14dpo kdyz nic nebude tak pak už jedině cysta no...

yukonek
7. kvě 2016

Holky pridam se k vam... Dnes jsem 10DPO, zkousela jsem uz test, jelikoz dve tehu mi predtim nedopadli tak se u dalsiho musim hlidat a ihned nasadit utrogestan. Test negativni, ale priznaky silene - desna bolet prsou z boku, toci se mi hlava, 3 dny me picha v pravem podbrisku a dnes mi na prsou vystouply modre zily, tak jsem zvedava 🙂 co vy a priznaky?

yukonek
7. kvě 2016

@mimimimi zkus jiny nez mama test, ty jsou fakt hrozny...ukazuji duchy i netehotnym... Za me urcite dr.max 👍 drzim palce

hahahala
7. kvě 2016

@mimimimi trochu jsem to ztmavila ... a něco se fakt rýsuje

hahahala
7. kvě 2016

@yukonek Tak s tím musím bohužel jen souhlasit ... doufám, že ten můj "duch" nebude vada testu Dr. Max :D

hahahala
7. kvě 2016

@yukonek U mě příznaky žádné teda až na bolest zad a pobolívání občas břicha jako před MS ... U tebe by to mohlo vyjít prsa jsou vždy dobré znamení 🙂

yukonek
7. kvě 2016

@hahahala urcite ne, tyhle jsou spolehlive, moc ti gratuluju a doufam, ze se mi taky brzy ukaze 🙂

luciasek1987
7. kvě 2016

@yukonek ja jsem dnes 7 dpo a priznaky asi zadne :( jen vcera me trochu bolel podbrisek..

yukonek
7. kvě 2016

@hahahala snad to vyjde, nikdy jsem se necitila tak "desne" a jinak.. Prsa me boli vzdy tesne pred MS ale ted me boli jinak a vic a uz od ovulace, tak snad to bude nase "do tretice vseho dobreho" 💝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru