Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

mimimimi
7. kvě 2016

@milujicimamina 10dpo nemusí být znát proto se má držet na jednu stránku stejné značky...nemusi lhát a teploty vse odpovídá...bud vydrž a nebo testuj zatim stejným, popr.dalsi značku zkus ale fakt mají maminky na 10dpo jeste sotva teh. znat ...

milujicimamina
7. kvě 2016

@luciasek1987 co jsem tu tak videla tak 10dpo uz mely slabe carky :-/

mimimimi
7. kvě 2016

@luciasek1987 muze a nemusí s porad to nic neznamená 😉

mimimimi
7. kvě 2016

@milujicimamina no sice jo ale já taky nemela nic znát alespoň myslim ze ne, jeste chvíli potrvá nez to ukazpu všechny značky a sama jsi říkala ze jsi hodně pila 😉 Jsou i případy kdy test neukáže proste člověk vylučuje málo hcg do moci ale v krvi se ukáže 😉 Četla jsem o případu holčiny která to mela tyden potvrzené z krve ale na testech bílo...ja věřím ze se ukáže ze těhotná jsi 😉

ms.neomagic
7. kvě 2016

Ja mam 2dni do ms..brisko poboliva,dvorce mam veliky snad pres cely prso..a tehu testy od dr.maxe jak jsou 2 v baleni ukazuji bilo...tak nevim....holky co to mate prosim vy za ty fialovy testy a ty v tom plastu? dekuju

shaktinka
7. kvě 2016

Ja si delala test az po tom co nedorazila MS, zadny duchy jsem nelovila, chce to vydrzet,necist diskuze a uzivat si slunicka 🙂

terinkaladik
7. kvě 2016

Vidíte něco?

weronicaaaa
7. kvě 2016

@terinkaladik no..možná trošilinenenečku

milujicimamina
7. kvě 2016

@mimimimi uz jsem nachystana udelala jsem si vypravu mam max a benu plastove tycinky 🙂 tak ted jen čekat

puutalo
7. kvě 2016

Mám 3 cykly po revizi. Do minulého týdne jsme se sexu vyhýbali, manžel měl strach, že by se mi něco mohlo stát. Teď jsme to tedy zkusili, dnes jsem 10. den po ovulaci a test je čistý :( Tak jsem z toho velmi smutná a pláču si tu :( . Věřila jsem, že to bude po revizi jednodušší, ale asi to byla klamná představa. Po pravdě řečeno mě to už přestalo bavit, před revizí se také hned nezadařilo, a když jsem pak našla dvě čárky, radost byla veliká. Když jsem zjistila, že je váček prázdný, zhroutil se mi svět. Nejsem dost silná na to být nad věci a neřešit to tolik a prostě to zkusit zase příště.

milujicimamina
7. kvě 2016

@puutalo take to mam za sebou je to uz dva a pul roku a dlouho mi trvalo se pres to prehoupnout, ale musime

anyyna
7. kvě 2016

@puutalo Ahojky, hlavu vzhůru..! Také mám po revizi. Byla jsem v prosinci. Poprvé, když jsme to zkusili, tak se také nezadařilo, ale teď jsem na testu našla opět 2 // 🙂 Tak doufám, že bude konečně vše v pořádku. Mysli pozitivně a věř tomu, že to jednou přijde! Až bude ten správný čas 🙂 Moc na Vás na všechny myslím, holky..! A držím pěsti.. 😉

anyyna
7. kvě 2016

@puutalo Navíc se ti klidně může objevit pozitivní test i v tomto cyklu. 10 DPO je ještě na nějaké závěry brzy. Dokud nepřijde MS, tak není nic ztraceno.. 🙂

puutalo
7. kvě 2016

@milujicimamina To je strašně dlouhá doba! Také jsem neměla odvahu, pořád to hodně bolí, představovala jsem si, jak by už bylo těhotenství v polovině, věděla bych, jak je velké...

puutalo
7. kvě 2016

@anyyna To je krásná zpráva, úplně mi to dalo radost. Moc ti to přeju, revize je hrozná věc, strašně to psychicky ublíží. Takže teď už je jen z čeho se radovat!! Ať se daří

barbarosi94
7. kvě 2016

Ja zatim jedu takhle, je to dobre? I kdyz jsem cetla mnoho sranek jak merit atd.. Jsem z toho nejaka zmatena 😄

yukonek
7. kvě 2016

@milujicimamina zadny stres, 10dpo jsem i ja a mam bilo 🙂 je jeste brzy, uvidis ze to prijde 👍 ja mela vzdy ducha az tak 13dpo

@puutalo jsem taky po revizi v v rijnu... To ze to potom jde jak po masle neni pravda, proste si to pririda zaridi jak chce, nam se podarilo pak v unoru a odeslo to s ms takze jsem "nastesti" nemusla na revizi znovu...ted mam opet priznaky a citim se zase tehu, tak uvidime ✊ nikdy to nevzdavej a ber to tak ze je vzdycky lepsi takhle ze zacatku nez aby to prislo pozdej... Je to tezky, ale chce to myslet pozitivne a verit a tesit se na dalsi pokus, drzim vam palce ✊

yukonek
7. kvě 2016

@ms.neomagic od dr.maxe jsou testy nejlepsi, neukazuji falesne duchy, fialove jsou mama testy a ty jsou k nicemu, staci procist par diskuzi. Nejlepsi jsou tedy dr.max (bud dva v baleni nebo plastovy), pepino a samozrejme clearblue digital ale je drahy.

g_m
7. kvě 2016

@puutalo Já byla na revizi v červnu a otěhotněla jsem až v únoru, takže rozhodně to jednodušší není. A já pořád tady píšu, že to chce sem nechodit a nestudovat to tu. To pak na to člověk myslí daleko míň a stačí jenom vypnout internet...

milujicimamina
7. kvě 2016

Ani na tom mamatestu je nic

hahahala
7. kvě 2016

@milujicimamina Zbytečně netestuj teď odpoledne... ranní moč je nejobjektivnější ... ale koukej ... při troše změny světla a dobré vůli tam něco je 🙂

milujicimamina
7. kvě 2016

@hahahala to ja tam mam porad 🙂 uz netestuju az rano 😀

hahahala
7. kvě 2016

@milujicimamina mamatest je na prd ... nejspolehlivější je asi fakt ten od Dr. Maxe... Ještě špatnou zkušenost s testama mám z Benu lékárny (dělaly duchy a to hodně zřetelný)

milujicimamina
7. kvě 2016

@hahahala ja znam mamatesty ale tyhle jsou objednane z internetu a jsou to zas mamatesty 😁

luciasek1987
7. kvě 2016

holky... testovaly byste 10 dpo.. nebo byste se snazily to vydrzet a testovaly treba az 12 dpo?

ms.neomagic
7. kvě 2016

Mam taky od maxe...ale zatim nic..v pondeli ma mrcha prijit a ja se tak zase bojim,ze snad nebudu ani chodit na wc,abych ji nevidela kdybych ji nahodou dostala.

milujicimamina
7. kvě 2016

@luciasek1987 ja nevim uz tedtuju 10dpo 🙂

terinkaladik
7. kvě 2016

Tak po 7 dnech zpoždění MS dorazila

luciasek1987
7. kvě 2016

@terinkaladik to me mrzi.. ale tak dalsi cyklus pred tebou a uz ted se muzes tesit na ovu 🙂

terinkaladik
7. kvě 2016

Jenže Já pořádného nevím kdy mám ovu.a nevím jak si mám měřit bazální teplotu.vubec tomu nerozumim

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru