Těhotenský test. Dávám fotku. Co myslíte?

kosalucy
22. čer 2011

Ahoj všichni,

dnes jsem si dělala testík...
První byl ClearBlue a téměř hned tam naskočilo plus.
Udělal jsem radši ještě jeden - jmenuje se ForYou... Tam se objevil slabý duch, ale až tak za 3minuty! Šla jsem ven se psi a když jsem se vrátila, tak duch byl silnější...no ale to bylo skoro po půl hodině!

Tak nevim ... ☹ Dávám fotku, skuste posoudit...

leymea
9. kvě 2016

@mimimimi to mas pravdu. Uz to je opravdu dlouhe. Ale nekde jsem cetla, ze jedna holcina mela pozitivni test az v 8 tt. Od doktora potvrzene, vse ok, ale proste testy s ni nekomunikovali 😀 takze vsechno je mozne 😉

pandabox
9. kvě 2016

@mimimimi to jsi to porad nedostala?? ja bych uz byla u doktora teda..

dominicka03
9. kvě 2016

holky dvě čárky nebo duch?

frezie79
9. kvě 2016

@dominicka03 já bych řekla, že docela slušná čára🙂 ... gratuluji

pandabox
9. kvě 2016

@dominicka03 krasa🙂

dominicka03
9. kvě 2016

@pandabox jak krása?

pandabox
9. kvě 2016
mimimimi
9. kvě 2016

@leymea uvidime no 😄 citim se jinak ale treba to tehotenstvi vubec neni fakt uz nevim, jen mi tomu vse nasvedcovalo, ja i posl.dobou ztracela na vaze tak kdyz nic jineho tak doufam ve zdravi...pri svych 175cm mam uz jen 54kg ale i to kojeni me uz oslabuje ...
😣

@pandabox porad nic, posledni byla 7.3. 😉 ja jsem objednana uz pred 14ti dny, driv nebylo volno a tak nejak jsem si rikala ze tam nebudu chodit "bezduvodne" ze treba do te doby otestuju a zjistim...ale porad vim kulovy 😉...

dominicka03
9. kvě 2016

@pandabox já jen nechápu jak si to myslela :D

pandabox
9. kvě 2016

@dominicka03 no kdyby tam bylo prd, tak to krasa asi neni ne??

pandabox
9. kvě 2016

@mimimimi to uz je fakt dlouho, to uz je na o rict, ze je to akutni, vubec bych se nerozrusovala s tim, ze neni volno. abys byla ted tehotna, byla bys v 10 tt a to by kazdy test uz ukazal..

mimimimi
9. kvě 2016

@dominicka03 jsou tam cary 😉 zadny duch 😉 gratuluji 😊

dominicka03
9. kvě 2016

@pandabox samozřejmě, já jen nevěděla jestli si to myslela tak že krása, že je krásně vidět nebo jak

mimimimi
9. kvě 2016

@pandabox no ja spis pocitam kdyz uz tak s otehotnenim z druheho cyklu...z dubna bez MS...mela jsem to tak u sveho druheho syna...uz jsem si rikala taky ze jsem snad v predc.prechodu a ono to tehotenstvi bylo ...😉

adkatt
9. kvě 2016

@leymea ano ano to jsem byla ja 😉 v 8tt na ultrazvuku srdíčko ja měla i prukazku a test negativní 😄 ale pak už se ukázaly i mě // 😉👍

mimimimi
9. kvě 2016

@pandabox taky jsem meskala silenou dobu a testy byly negativni, krev u Dr pak taky ale za 10dni nezabrala vyvolavacka a tehotenstvi to bylo 😄 tak jsem se tam vratila a najednou bylo 1600jednotek i v krvi...zitra teda na me prosim myslete at je to co je to,hlavne at je to ok 😉 ...

milujicimamina
9. kvě 2016

@mimimimi kdy se chystas k dr?

leymea
9. kvě 2016

@adkatt tak dost mozny, zes to byla ty 🙂 mozna asi urcite ty 😀

mimimimi
9. kvě 2016

@milujicimamina dopolko v 10:30hod 😉

milujicimamina
9. kvě 2016

@mimimimi budu drzet pěsti 🙂

mimimimi
9. kvě 2016

@milujicimamina dekuju 😇😊

milujicimamina
9. kvě 2016

@mimimimi 🙂

milujicimamina
9. kvě 2016

Me vubec ted neboli bricho tak tomu moc nevam v tehu me bolelo hrozne moc

pandabox
9. kvě 2016

@milujicimamina me taky nebolelo bricho..byl to muj priznak, normalne presne citim, ze prichazi MS a tentokrat skoro nic..snazim se jinak jist od noveho roku, tak jsem si rikala, ze se treba ten desny PMS vytraci a nakonec tam byly dve carky...

milujicimamina
9. kvě 2016

@pandabox nejak to cítím

monikavitezslav
9. kvě 2016

Tak holky ten bílý hlen k tomu patří? Myslím ke zpožděný menstruace?

milujicimamina
9. kvě 2016

@monikavitezslav ja jsem ho minuly cyklus mela ms meskala

monikavitezslav
9. kvě 2016

@milujicimamina no tak uvidíme. Počkám do středy na krev. Teď mám dva dny noční tak by mi test ráno stejně nevyšel.

leymea
9. kvě 2016

To cekani na dve carky je hrozny ze? 😀 od ovulky do ms je to nejhorsi. Uz bych taky testovala, ale jeste si pockam, pac ovuluji dneska nebo zitra. Tak snad se zadari 🙂 a taky za dva tejdny najdu dve carky holky 🙂

zardia
9. kvě 2016

Ahoj holky, dneska jsem 16dpo a delala jsem si tedt s citlivosti 25 nekdy kolem obeda.. Ze zacatku se mi uplne cely zalil tou ruzovou barvou tak nevim jestli to muzu brat jako realny vysledek. Co myslite? Ted po zaschnuti je tam uz hezka carka..pridava fotku jak se to menilo vehem schnuti..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru